Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to Taraka: Já byl včera bez obchodu, chtěl jsem brát jen buď shorty od cca 1143 nebo longy od 1138 - nic jiného. V místě, kde jsi vzal 1 obchod jsem neměl žádný výrazný flip abych to vzal do longu po tom průrazu 1142 - to byla ale jedinná možná příležitost myslím i dle Tvého OP, další už bych viděl jako chyby, neboť potom se začal velmi výrazně uzavírat trojúhelník z pohledu vyššího TF, tam si raději počkám na průraz trojuhelníku než to rizikově střílet od hrany, ale zas jen můj pohled. Ať se dnes daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Klepino: ona ta nova technika vstupu u mne dost zmenila charakter obchodu... proti OP jsem vcera neudelal zadny obchod, ale je pravda, ze ten takrka idealni signal, co jsem tam mel jsem jako jediny nezobchodoval, protoze me to zrovna vyhazovalo z obchodu ktery jsem udelal na zaklade ne uplne idealniho signalu... spis jsem mel byt o neco vybiravejsi... to me pak privedlo k zajimave myslence na dalsi testy, co se tykaji struktury nizsiho tf... :) no jsem zvedavy na co zas prijdu :)

for all: od pristiho tydne do konce srpna pak nevim, jak budu stihat obchodovani a prispevky sem, jelikoz budu resit nejake osobni veci, jejichz casovy dopad ted nedokazu presne odhadnout... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hmm dneska jsem mel dost smulu... celkem me to rozhodilo, nastesti jsem pak zadnou vylomeninu neprovedl a drzel se planu :D super bad luck kombo nemivam zas tak casto, ale v tomto pripade super vstup, ale trh se otocil tick pred PT tak razantne, ze jsem nestihl reagovat a misto abych skoncil na kladne nule (BE+1) jsem chytil jeste asi 4 ticky slippage na vystupu a zaroven probihal dalsi long signal, ktery jsem tim padem nestihl vzit :D no, proste vysiraci den, jak ze zurnalu... nasledny "nekonecny" uptrend tomu jen nasadil horkosladkou tecku :D i tyhle dny se dejou, dulezite je se nenechat jimi zlomit :D preju pekny vecer, pevne nervy, spoustu trpelivosti a drzim palce :) tem, co se dneka s tim longem svezli gratuluju a jen at to tak jde i nadale :)

29412

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: rekonstrukci bydleni mam konecne za sebou :) tak mam tento tyden cas na trading :D jen teda nevim, jak pristi tyden... konci mi dovolena v praci a nejspis budu mit v oprave auto, ktere mne prepravuje tak akorat abych stihal market open :D mozna tak budu zacinat pozdejc a nebo si proste udelam zas volno a nez mi to opravi budu se venovat jen pozicne akciim...

to Honza K.: taky moznost :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: Dneska jsem si říkal, jestli jsi vstoupil do toho flipu kolem 16h, ten Tvůj zamýšlený vstup short bych viděl jako rizikový, ptž byl proti struktuře trhu z pohledu vyššího TF. Bylo to poměrně hezky nachystaný na tom flipu, 3 nás. diverg, pěkný flip i slábnoucí volume na červ. svících. Já bohužel vystoupil zbytečně brzo.

29422

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...