Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Klepino: no u me prvni short dle planu, sice dost nizko, ale pravidla byla splnena... trh sel ale jeste vic zpatky, tak jsem chytil prvni ztratu... pak se mi tam vytvoril pekny protitrendovy 123, coz jsem vzal, ale v kontextu dnesniho trhu diskrecne brat nemel, protoze byl zbytecne riskantni... no a ten breakout, co mas zaznaceny taky, jsem vzal, ale pozdeji nez jsem mel (mohl jsem mit o 140 USD lepsi cenu, ale zachrapal jsem to...) tak jsem to vzal pozdeji, coz byl taky validni signal, ale uz ne s tak peknym potencialem, takze to skoncilo mensim ziskem v 18:00 (dohromady vstup+ vystup skluz v plneni 3,6 ticku na kontrakt!!)... celkem tak dnes dva SL a jeden zisk jeden SL pokryvajici... kdybych ten breakout v 17:18 neprovahal, byl jsem dnes jeste v plusu :)

29564

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: zarazil mě ten druhý obchod, tam bych určitě neviděl protitrendovou 1-2-3 ale možná trendovou do shortu, i když ten druhý vrchol byl výš, proč ten obchod v takto nevýhodné pozici do longu?? Kousek nad tím byl flip a předtím těžký short trh, vypadalo to hodně shortově dneska. Protitrendu 1-2-3 by to mohlo spíš být v 16:48, ale to byl skoro na tick přesný DB - tam bych teoreticky uvažoval o longu, ale ne dnes v tak silném shortu. Ten třetí obchod byl super:).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: jo, ono mi pak doslo, ze ten protitrend jsem si mohl nechat od cesty... bohuzel pozde :) v tak silnem downtrendu jsem se na to mel vykaslat a jak rikas, radeji hledat dalsi short... i kdyz teda tam jak jsem bral ten long bych short nebral kvuli nesedici strukture poslednich minut... :) ale prilezitosti jit short tam bylo vic :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Honza K.: a jo, o tom jsem ani nevedel... me spis na dlouhodobych obchodech trochu desi stahovani FEDu (stop pumpovani penez), pripadne zvysovani urokovych sazeb a nejaka ta geopoliticka rizika v situace kdy jsou trhy na all times highs :) to trochu smrdi.. a kdyz se uz zacinaji objevovat spekulace, ze S&P pujde na 2500-3000 tak mi to trochu pripomina zlato v roce 2011 :D :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

musim rict, ze obdivuju jak obchodujete (tedy ze se muze stat, ze jednou ten obchod vemete a po druhe ne - napriklad si podruhe uvedomite, ze je silny trend a tedy protitrendy ne), ja jsem opakovane dospel k pojeti tradingu ciste jako statistiky, tedy kdykoli jsem jen trochu povolil pravidla (mel jsem vice stupnu volnosti :), slo to do kopru .
Ale je to jak pise Douglas vyssi stupen tradingoveho umeni (bez ironie)

Tak at se dari a PA zvlaste (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prihodim pro inspiraci nejnovejsi pocin cim se ted zabyvam, napriklad naprosto mechanicky system SUGAR - weekly cca 1500 obchodu - mechanicky system, kod je na cca 5 radku + plus pro zvyseni PF jeden filtr . Toto je zatim jen backtest (jasne JEN :) ) ale je to tak primitivni, logicke... Jedna se ciste o prorazeni svice, uzavreni vzdy po jedne svici... tedy opravdu primitivni :)

29568

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...