Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

tady je důležitý kde se to udělá, ne jak to vypadá, když se tady změní nastavení grafu třeba na 1min nebo 5 min, nebude po pin baru ani památky, přesto vstup bude dávat stejný smysl .. imho je to o vstupní lokaci a pak už je jedno podle čeho vstoupíš, takže bych se úplně neupínal k milimetrovým nuancím zobrazení (ale je pravda že to vypadá pěkně v knížkách a prezentacích)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hmm, tak dnes vcelku zajímavý den :) poslední obchod trochu smůla, když se trh obrátil dva ticky před PT a ještě jsem na vstupu a výstupu chytil slippage dohromady 30 USD, ale stane se :D Mohlo to být horší. Mnohem horší :) Plán jsem dodržel takže za mě dobrý. Zobchodoval to dnes někdo jinak? :)

23649

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, to jsem ale rád, že jsem našel toto aktivní vlákno. Včerejší den jsem zobchodoval pouze Váš první obchod, kdy jsem vystoupil po chvíli na 135$ a pak už jsem dle obchodního plánu dále neobchodoval. Nepopírám, že jsem pak večer koukal, co se dělo, respektive propad a pak vzestup až k 1000 bodové hranici. Jak dnes odpoledne zapnu platformu, udělám i svůj screen a vložím ho sem včetně dnešního obchodu. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím a vítám Vás, už jsem si začínal trochu připadat, že trpím samomluvou i online :D, na screenshoty a případnou inspiraci z nich plynoucí se těším. K úspěšnému zobchodování včerejšího dne gratuluji. Já včera celkově inkasoval drobnější ztrátu. Dnes pro změnu drobnější zisk. Screenshot přihazuji :) komentáře, dotazy, kritika či doporučení... vše je vítáno :)

23671

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Taraka: Pozdě, ale přece přikládám i svůj screen. Včera jsem udělal opět pouze jeden obchod. Mimo obchodní plán jsem spekuloval na odraz od 50% retracementu s tím, že jsem dále viděl, že budu "podporován" supportem od 204 EMA a zároveň OPENem. To se nakonec potvrdilo a výstup jsem směřoval k HOD, který se nakonec taky potvrdil. Vstup na hodnotě: 998,5 Výstup na hodnotě: 999,8 Pak už jsem podle obchodního plánu neobchodoval. Ale jak jsme oba dva viděli, děli se tam úžasné věci, jak jsem to nazval v druhém vláknu "Vzestupy a pády".

23687

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TARAKA: Zdravím, psal, že případě uvítáte komentář k Vašim obchodům. Já osobně se snažím obchodovat již v prvních minutách po otevření, pokud se rýsuje nějaká známá formace. Je dobré, když obě (teda tři) EMY nachází nad (pod) OPENem a potom okamžite, když vidím, že se vytvoří svíce do trendu, okamžitě vstupuji a TARGET směřuji k nejbližší úrovni (HOD, LOS,SUPP,REZ,OPEN,SWING).Dopředu upozorňuji, že nechodím pro velké zisky skrz obchodování jednoho kontraktu. Průměr je cca 100$ (SL vždy 150$, pak ho posouvám podle vývoje). jak říkal Petr na semináři, pokud je klasickým cílem vydělat 10 000$ ročně, tak za den bychom měli vydělat cca 50$, takže od tohoto se odvíjím, takže nevím, co je pro Vás drobná ztráta nebo zisk.

U Vás jsem tedy viděl, že jste spekuloval na odraz na up-trendu, který se však nepotvrdil kvůli FEDu a pak na pokles. Ono asi nemá moc smysl komentovat včerejšek, protože včera to byl fakt blázinec a dnes zřejmě taky bude, proto budu rád, když budu z trhu co nejrychleji pryč. Já osobně bych včera do vašeho prvního obchodu nešel, byl tam obrovský skok nahoru a raději bych si nakreslil 50% retracement a řídil se podle něj, což, když se teď na to koukám, tak nějak i částečně vyšlo, že tam byla drobná korekce od 50% retracementu, ale už by to i tak bylo mimo můj obchodní plán, protože tou dobou už většinou chci být pryč, neboť u mne většinou platí, že čím déle jsem v trhu, tím je to kontraproduktivnější, nebo to aspoň tak bývávalo dříve, tak jsem v tomto udělal takovou změnu, že tam prostě nesmím být dlouho!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže dnešní velmi "volatilní" obchodování, které bych raději znovu neprožil. Do prvního obchodu (měl být zároveň i posledním, navíc podpoření inverzní korelací NQ, to jsem si všiml až potom) jsem vstoupil prostě pozdě. Tečka. Škoda! Druhý obchod už nebyl podle pravidel, spekulace na pokles, ale skrz vysokou volatilitu skončil SL. Třetí obchod spekulace na vzestup. Skončil SL. Čtvrtý obchod, spekulace na vzestup na základě korelace s NQ + čekání na data o prodejích domů. Výstup na LOW včerejšího dne. Celkem 80$ :-( Zpětně, když se podívám na graf, byly tam pěkné inverzní korelace s NQ, minimálně hned ta první, kde jsem měl nastoupit hned a nečekat a pak už neobchodovat, neboť zde byl pěkný potenciál hned v prvních minutách. Co Vy?

23693

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to icm: ano ten první obchod už byl poměrně v dalekých výšinách, ale plán mi říká na to moc nehledět, když je v trhu silný trend naskakovat a naskakovat i opakovaně, bude-li příležitost :) drobná ztráta je pro mne ztráta cca do 150 USD, můj max SL totiž počítá i s možností 300 USD na kontrakt :) to filip a Sinuhet: reverz pozice není u mne vždy na SL, ale často bývá na posouvaném SL, jednoduše proto, že splňuje-li trh definovaná pravidla pro případný protitrendový obchod vstupuji na signál, který mne zároveň vyhodí z případné trendové pozice... ne vždy ale jsem již v trendové pozici... a ano obcas se mi stane, ze vystoupim na reverse SL, pak na dalsim reverse SL a dokonce jeste na dalsim reverse SL, ale to nebyva prilis caste :D se mi dokonce stalo ze jsem tak chytil i ctyri SL za sebou v jeden den, ale to uz je vazne extrem :) takovy extrem se ale stal treba ted v unoru, screenshot prikladam, at vidite :) i s puvodnim komentarem :)

23695

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...