Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka neviem ci by som takto vstupoval, tazko povedat. Ono teraz uz to je jedno, lebo uz ten den je za nami :) Jedine cez replay skusit zobchodovat podla OP, ale to by si mohol povazovat za nejaky podvod.
No ale ked ti povodny system prinasa tolke straty, tak ho zastav a obchodoj az ked budes mat hotovy novy ne?
Ci prinasa ti aj zisky? Lebo zatial co bajockom sledujem tak minimalne, ale mozno sa mylim, priznam sa ze nesedim tu s kalkulackou a nepocitam kazde tvoje obchody za mesiac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: podvod nepodvod, dyt to je jedno... rad zkoumam nove napady a cesticky v pripade podvodu to muze byt v nejhorsim slepa cesticka, ale i u nich se ucime... :)
puvodni system ma ztratova obdobi ale i tak rocne by mel byt schopen vygenerovat nad 50% puvodni hodnoty uctu, to uz neni tak daleko od meho dlouhodobeho cile a sice 100% uctu rocne :) pro nekoho je to mozna malo, me by to rozhodne stacilo :) ale nutno rict, ze vzhledem k tomu jak vypada novy system s aplikaci S/R a prubezna data z jeho backtestu, nad tim zacinam premyslet... protoze to co vygeneruje muj live system za rok, vygeneruje novy system za podstatne kratsi dobu... teda aspon se to tak zatim jevi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: ten prvni protitrendovy vstup jsem nebral, protoze preci swing o sile 5 uz byl prorazen prvni svici v 15:32, to ze v ten cas neobchoduju nehraje roli (teda zalezi jak to mas napsane v OP, ale podle me kdyz bude po odrazu od High prorazeno napriklad 5 swingu a ty zobchodujes az ten sesty tak to je nelogicke, budes uz daleko od vrcholu...)

jinak ja dnes udelal taky chybu, utekl mi trendovy obchod, nedaval jsem pozor, nastesti byl jen za 40 USD :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: lol mas pravdu :D z OP:
False Extreme Break (FEB)- protitrendový vstup na odražení od high/low dne, kdy trh vytvoří nové high/low dne a následně selže v pokračování trendu a prorazí opačný swing . Vstup stopem tick za swingem 5+. Potenciál ma zisk od swingu k opačné straně low/high dne by měl být alespoň 150 USD, jinak nebrat...
opačný swing se bere ten poslední před vytvořením high/low nebo po vytvoření high/low... záleží , co je proražené dříve, v případě, že swing před vytvořením high /low byl proražen už v premarketu, mohu čekat na proražení swingu po vytvoření high/low, za swing vytvořený před high/low dne přitom v tomto případě považuji ten, který se začal vytvářet před dosažením tohoto nového high/low, nikoli jen swing hotový v době onoho vytvoření high/low


15:32 uz neni premarket... nejak jsem to dnes prehledl a stalo me to 300 dolaru... bez te chyby bych byl 200 USD v plusu za dnesek :) diky za upozorneni... kurna na co ja cucel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...