Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak nova verza automatu, zapracoval jsem pripominky ze vcerejska, hlavne podminka filtrace protitrendovych obchodu po SL ci PT zvedla profitfactor (aktualne je presne 1.3). Co je vsak dulezitejsi, equity ma vyrazne plynulejsi charakter :). Jinak z tech podminek co jsem tam pridal jsem si vzpomel jeste na jednu (nevim mozna ji tam mas taky ...?), pokud jdu protitrendem LONG, po dosahnuti DayHIGH posunu na BE, prijde mi to logicke DayHIGH/LOW je silna SR a casto dochazi k otoceni trendu.... pocet obchodu za posledni 4 roky je 1750, PF 1.3

24493

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ahoj, uz to vypada lip :) posouvani na BE jsem testoval v ruznych variantach (tuhle tvou ne) a vzdycky mi vysledky zhorsilo :) tak na to bacha :) jinak prikladam dnesni obchody... zas mi utekl PT o 3 ticky :) ale i tak to skoncilo drobnejsim ziskem.. ani jeden obchod bych dle noveho systemu nevzal... novy system v zadne verzi by dnes tak obchody vubec nemel... S/R jsem mel o neco nize az u 1010...

24498

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zkusil jsem to pustit na data na roky 2006,2007,2008, od zacatku roku 2006 do poloviny 2007 jde equity strme dolu :), ma to asi 2 duvody: 1) naprosto nulove pohyby v premarketu, do 15:30 nic, tedy DailyHigh i DailyLow skorem u sebe, to same indikator trendu 2) obecne mensi volatilita, takove ty dny se 3-4 PT o tom se mohlo v te dobe jen zdat :), ale zasadnejsi budou ty male pohyby v premarketu

24511

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ja data pro 2006-2008 nemel k dispozici... zajimave :) jsou ta data v poradku? z letmeho pohledu na mesicni grafy od 2000 do 2013 nevidim extremne nizkou volatilitu... tusim v roce 2006 pak dochazelo k presunu TF do new yorku, driv to byl myslim ER... je mozne, ze premarket zacal byt volatilnejsi az s vetsim rozvojem elektronickeho obchodovani... nevim, zkusim stahnout data a podivat se na to...

kazdopadne ano, pokud je premarket high a low prilis blizko u sebe je to spatne :) pro tyhle ucely mam dalsi pravidla, ktere v realu pouzivam a sice:

1)pri protitrendovem signalu by potencial zisku od mista vstupu k high ci low dne mel byt alespon 150 USD... pokud neni, je signal uz prilis blizko opacnemu extremu a neni protitrendovy :D a tedy neni signalem pro me vubec... takze typicky pokud se ti v premarketu vytzvori rozpeti 3 body, casto signal sice dostanes, ale uz je na opacne strane rozpeti nez by mel byt a tudiz pokud ti nedava prostor k extremu aspon 150 USD na to kasles...

2)pri vsech typech obchodu musi byt moznost umistit zakladni stop loss (dle mych pravidel nize) nejmene 150 USD od vstupu, pokud je moznost dat mensi stop loss, vypada to, ze je trh spis v chopu, nebo je volatilita prilis nizka a tedy nic pro me...

3) zakladni stop loss pro trendove obchody umistuji pod/nad posledni swing o sile minimalne 5 na opacnou stranu (je to zaroven casto reverse signal do protitrendu), pokud je dale nez 300 USD od vstupu, pouziju jako zakladni SL 300 USD... stop loss dale v trendovych obchodech posouvam za nove swingy minimalne o sile 5 (stejne bych tam nejspis reverzoval)

4) zakladni stop loss pro protitrendove obchody umistuji tick za high/low, od ktereho se trh prave odrazil, pokud je takovy SL vetsi nez 300 USD, pouziju 300 USD


co se tyce samotnych PT 400... osobne ho pouzivam pro live jako nejefektivnejsi na aktualni trhy, ale v mechanickem AOS bych chtel PT trochu diversifikovat... a sice pres multikontrakty, kdy bych rad pouzival minimalne dva ale lepe tri ruzne PT, tozn system by se zacal obchodovat s uctem alespon na tri kontrakty (idealne 6)... ale to je zatim spis uvaha nez nejaky plan... muselo by to projit jeste radou testu...

dle testu ktere mam by pro AOS mohly byt zajimave PT 100 (mnohem nizssi DD, ale i mnohem nizssi zisky) PT 200 (nizsi, ale o neco stabilnejsi zisky) a PT 400 (equity builder)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdroj tech dat neznam, nasel jsem je na internetu, ale udelal jsem si porovnani s CQG a vypadaji identicka.

www.uloz.to/xMKmbx3/e-mini-2006-12-3-2010-rar

No hlavni duvod bude ten premarket.... (v hlavnich obchodnich hodinach pohyby jsou :)

Co se tyka toho co pises o umistovani SL, cast uz mam naimplementovanou, cast ne, to tam dodelam, i kdyz priznam ze napriklad posouvani SL za swing me napadlo, ale zatim jsem to tam nedodelal.

A pokud jde o fixni PT, to je mi jasny, ze to je vzdy slabe misto, samozrejme kdyz budu mit cas tak urcite vystupovani na ruznych mistech s multikontrakty taky jeste vyzkousim...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...