Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to stranger: ano ten indikator mi znacne zprehlednuje, kdy chci trendovy signal obchodovat a kdy ne :) nemusim koukat na klouzave prumery, se kteryma uz pocita, a analyzovat dalsi veci navic... muzu tak reagovat rychleji :) co se tech dvou obchodu tyce, taky se mi ani jeden moc nelibil a to jednak z duvodu ktere uvadis a jednak proto, ze jsem obchodoval ve "vzduchoprazdnu" zadnou S/R jsem kolem tech vstupu nemel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sinuhet :) pekne ja mam backtest na datech leden 2009 az zacatek brezna 2013, za tu dobu bylo neco pres 1800 obchodu... hodim sem screenshoty po odecteni poplatku a komisi... ty s equity jsou pro ruzne PT, nalevo jsou na kontrakt na pravo s aplikaci position sizingu... nakonec hodim celkovy s screenshot s vysledkama :) muzete si vsimnout ze nejvyssi DD s positionsizingem byl i kolem 25% (pro PT 400, ktery pouzivam) Rocne se tak system nakonec dostal kazdy rok pres 10000 USD na kontrakt, zacatek roku 2013 byl slaby...

24465

24466

24467

24468

24469

Link to comment
Sdílet pomocí služby

snazil jsem se drzet pravidel co si popsal, cas 15:32-18:00, PT 400, vetsina obchodu se schodovala s temi co si zverejnil, i kdyz male odlisnosti obcas tam byly a jsou :), jinak v praxi bych skorem urcite nebral nektere protitrendove obchody ktere neprorazi TRENDLINE, a pridal jsem si tam pravidlo pokud pred vstupem je pohyb 400 USD bez korekce tak vstup neberu (to mi zvedlo profitfactor)

trochu mi nebylo jasne, kdy beres trendovy vstup, taky po prorazeni swingu o sile 5 ? a ten swing musi byt navrcholu nebo kdekoli ? - viz ten prvni vcerejsi prvni vstup ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jj to neni moc, ale pujde to zvednout :) dalsi vec co se mi osvedcila u protitrendovych obchodu bylo po prvnim plne ztrate (zakladni SL 300, nebo tick za H/L pokud je bliz) ci PT uz dalsi protitrend pro ten den neotevirat... pokud to skonci reversem na snizenem SL, je mozno dalsi obchod otevrit... myslenka byla o tom, ze pokud uz me to jednou na protitrendu kicklo pres zakladni SL, asi tam bude silnejsi tlak na opacnou stranu (trend?) a pokud to doslo az pro PT, bylo by naivni myslet si, ze to trh udela dany den znova :D (i kdyz se to parkrat tusim stalo, mnohem vickrat ne :D)

v realu pak pri manualni exekuci (u AOS nevim) pomaha uplne vynechat vstupy na svickach 15:58, 16:00 a 16:02, kde byvaji casto reporty, kdyz te to v tom case hodi do obchodu nemusis stihnout manualne zadat SL...

co se samotnych trendovych vstupu tyce, tak tam je velmi zajimave okamzite ukoncit obchod na vstupni svicce v pripade, ze bude mit na close spatnou barvu... trh proste udela false break denniho extremu a vetsinou si pro PT uz nedojde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: ta LIVE equity pekna :), klobouk dolu ze si ji zverejnil, to moc lidi neudela ... To se mi prave na tomhle systemu libi, ze i kdyz zacnes delat blbosti mas se porad ceho chytnou (naprosto jasna pravidla). Kdyz obchodujes nejake zakriveni V na indikatoru, to je pak live na psychiatra jeslti to bylo moc zakrivene nebo ne (aspon pro me :)

Live se od backtestu vzdycky lisi, dulezite je, jestli zustanes i tak v plusu nebo minusu ....


za rady diky, vyzkousim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: mno pro mne bylo taky naprosto zasadni aby byla vsechna pravidla uplne jasna a pomerne striktni, nechtel jsem nechat prostor pro rozhodovani jestli jo nebo ne, protoze by me sziral presne ten pocit co jsi popsal, clovek pak nevi, jestli to tam videl dobre nebo ne a proc... takhle vidim, ze vsechna pravidla splnena tak ok, kdyz si dodatecne vsimnu chyby mam chut si vyliskat, i kdyz obchod skoncil plusem :) protoze vim, ze z dlouhodobeho hlediska me chyby stoji penize :) a za ty dva roky co obchoduju, me staly penize hlavne chyby proti planu :)

co se te live equity tyce :D stejne tady davam kazdy obchod, takze by se driv nebo pozdeji nejaky slusny DD ukazal :) dulezite je si v tech chvilich pripomenout ze po 12ti mesicich by tam stejne melo pribyt pres 10000 USD na kontrakt a obchodovat dal, neodchylovat se od planu (mimo nove otestovane nuance) a drzet hlavu vzhuru :)

jinak stejne jsem chtel tenhle system nechat naprogramovat, abych ho mohl v budoucnu pouzit pro diversifikaci portfolia, takze pokud bys mi potom kod do ninja traderu poslal, mile rad zodpovim jakekoli dotazy na podrobnosti pripadne i nove napady na vylepseni (otestovane i dosud neotestovane) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s programovanim to je takhle: :)

doted jsem obchodoval forex, takze jsem programoval v metatraderu, s ninjatraderem (C#) teprve zacinam, i kdyz jsem profesi programator, takze to casem vzladnu (zalezi kolik bude casu)

takze jsem to vyresil tak, ze jsem si vytahl data do metatraderu a naprogramoval strategii tam :)
pokud bych tuto strategii do budoucna obchodoval (nevim jestli nebudu muset byt v 15:30 v praci) a budu ji tedy mit v ninjovi, tak kdybys ji jeste nemel tak samozrejme poslu ....







Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...