Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zbezne jsem to zkouknul... teda jen par dni v lednu a hned jsem si vsiml... 13.1.2006 obchod v 17:10 bych nebral, protoze uz predtim byla otevrena pozice do protitrendu a nebyla jeste ukoncena... respektive naopak... nebral bych ten prvni bo tam sel pouzit SL asi jen 110 USD a ten druhy bych nechal... ale byt u toho prvniho vetsi SL, pozici bych nenavysoval.. pozice navysuju jen u trendovych signalu, u protitrendu ne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:
vim, ze se snazis vytvorit mechanickej plan abys u obchodovani v podstate nemusel myslet ale zda se mi, ze bez zakladnich znalosti o strukture pohybu/ swingu/ vyssich tf a zkusenosti se neobejdes a budes muset nejake subjektivni posouzeni do svyho obchodovani zaradit ... viz dnesek je dalsi ucebnicovej priklad.
... ale treba se pletu
happy trading
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sublo: to neni tak uplne pravda, ciste mechanicky plan uz mam vytvoreny a nasazeny live... ma to sve limity, ktere si uvedomuju... mechanicky plan neni proto, abych u obchodovani nemusel myslet, ale proto, abych se vyvaroval psychologickych chyb, ktere jsem driv dost hojne delal...

v soucasne dobe pracuju na vytvoreni obchodniho planu zalozenem prave na S/R urovnich tvorenych prevazne swingy z vyssich tf, to za subjektivni posouzeni uz celkem povazuju, bo S/R urovne ciste automaticky kreslit asi nikdy nepujdou :D podle toho nove budovaneho planu bych treba vcera zadny vstup nemel, kdyz projdes par dni zpet hazel jsem i screenshoty s verzemi 6 a 7 noveho systemu... za komentare, pripominky a rady budu rad :)

smim-li se zeptat, jakym zpusobem obchodujes ty? zakreslis si urovne z vyssich tf, cekas na nejaky vstupni signal a pak se jeste diskrecne rozhodujes, jestli ho vezmes, kdyz se odehraje u nejake S/R? nebo... muzes to nejak nastitnit prosim? :) staci hruby zaklad, at vim, o cem se bavime :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka:
nemyslel jsem to "... nemuset myslet ..." nejak spatne ale chtel jsem ten "mechanismus" pri vstupech nejak zduraznit.
Moje obchodovani vyplyva ve velke mire ze zkusenosti jakym zpusobem trhy/obchodnici reagujou na ruzny cenovy hladiny, jak je odmitaji nebo naopak prorazeji, kdy je jaka pravdepodobnost ze se tak stane, ... ano, proste SR/RR situace z vyssich tf a pro detailni nacasovani mi slouzi 123 a ruzny dalsi formace znacici zacinajici momentum a pro nejaky vstupy i volume.
Vcera to vypadalo, ze trh uz dal rust nebude a po falesnym breaku novych maxim se dal predpokladat silnejsi sestup alespon na hranici TR z PMKT.
... nevim, co znamena "automaticky kreslit SR" ... podle meho si SR musis automaticky zakreslis, kdyz z vyssich tf vidis historii, kde cena mela nekolikrat potize s prekonanim.
Mozna by bylo dobre si rozbalit nekolik grafu: denni, 180', 60', 15' a koukat a koukat a jit z vyssich tf niz. Kdyz uvidis nejakou zasadni vec treba na dennim grafu (obrat, break), tak se koukni, jak to vypadalo a co se odehralo na nizsich tf. Timhle dostanes ty zkusenosti a zakreslovani SR ti pak prijde automaticke.
tak at se dari
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...