Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to sublo: diky za odpoved, to ze S/R nejde kreslit automaticky jsem myslel spis tak, ze i kdyz je vidime casto velmi podobne v ruznych oblastech, muze se stat, ze v detailnim zakresleni se o nejaky ten tick ci bod budou lisit... jinak pro zakreslovani S/R jsem si taky nastavil nejaka pravidla, ale i kdyz se jimi ridim, ve finale stejne rozhoduju, jestli ji zakreslim nebo ne ja podle toho, jestli se mi tam zda situace prehledna (vnimam to jako peknou obchodni zonu) nebo spis neprehledna (je tam vice veci co mne mate, nekolik reakci na podobnych nicmene prilis rozptylenych cenovych urovnich atd... a mas pravdu, ze kdybych prepnul pri zakreslovani S/R z 240min na 60 min tf vic a lepe bych videl tu obchodni prilezitost u ceny 1030 :) tam to bylo vazne na short zrale :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

taraka
nevim, jak presne myslis: "... a mas pravdu, ze kdybych prepnul pri zakreslovani S/R z 240min na 60 min tf vic a lepe bych videl tu obchodni prilezitost u ceny 1030 tam to bylo vazne na short zrale" ... ja jsem spis posuzoval ten dlouhej UP trend, kterej zacal myslim nekde na 945 a nezdrave se ritil vys a vys bez zadne velke korekce+vcerejsi velkej GAP+TR v PMKT +uz pred FOMC to byl dlouhej UP trend a reakce na FOMC minutes se odehraly pozde v noci a v PMKT, tudiz bych nevsazel nic na to, ze trh poroste po Open dal .... to jsou indicie, ktery me rikaj pozor s dalsima longama (Zadnej strom neroste do nebe.)

sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sublo: konecne jsem doma, a na grafu muzu ukazat, jak jsem to myslel... z vyssiho 30 min tf jsem si zakreslil S/R urovne metodou spojovani swingu... nasledne jsem prepnul na 1 min graf pro jemnejsi casovani vstupu a vylezl mi z toho jeden jediny vstup, ktery je na screenshotu... tvuj pohled na trh je jeste mnohem vic nad veci... tak nejak komplexnejsi... jak se ti s tm dari?

24533

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka:
no vidis ... tohle byl muj idealni vstup (i kdyz jeste o bar niz a jelikoz to byl silnejsi reject bar, tak nebylo co resit). Ja jsem se k tomu dobral jinou logikou ale v tomhle pripade byl vysledek stejny.
Jak jsem psal vys, ja se koukam na odmitnuti/ potvrzeni breaku nejakych urovni a tou urovni byl vcerejsi TR, falesne prorazeni a vytvoreni formace proti a ten pohyb sel krasne az ke druhe strane TR.
Muj pohled na trh neni az tak komplexni, jak myslis ale vychazi z nejakych nepsanych pravidel, a zkusenosti, jakym zpusoben se cena pohybuje a takhle vyznamny reporty, jako FOMC a reakce trhu/lidi, je dobre brat v potaz.
Fakt, ze mas velke PT jen potvrzeje to, ze se musis divat, jake hradby mas pred sebou a jestli je realne, ze tam cena dojde.
happy trading
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: ted jsem premyslel nad tim rucnim zakreslovanim SR urovni a jak bych to naprogramoval :). A kdyz jsem si prohlizel ten tvuj dnesni PAPER obchod, hned me neco napadlo. Zatim co jsem tak videl, mas tam vetsinou tak 2 SR urovne. Napadlo me pouzit PRIOR DAYHIGH/LOW (H/L predchoziho dne) a pokud by to nestacilo (bylo by malo obchodu) PREMARKET HIGH/LOW (samozrejme neni to nic noveho, uz jsem to tu taky videl :). Netestoval si to ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: to ze jsou vetsinou dve urovne videt je spise otazkou volatility, zakreslenych jich mam mnohem vice :) i kdyz zrovna premyslim nad tim, ze bych vstupy planoval jen u tech nejblizsich... ale k tve otazce... ne, komplexne jsem to netestoval, spis jsem zaznamenal, ze ty urovne maji svuj smysl v pripade, ze se na nich odehravala zajimava akce... ale samy o sobe ani moc ne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: jo, zatim jsem novy system nedotestoval a tudiz nenasadil, prubezne na nem pracuju, ale casu je malo, dovolena mi skoncila, tak mam i jine pracovni povinosti (zatim)... btw. co rikas na ten prvni screenshot s naznacenym paper obchodem? Udelal bys ho taky?

co se live systemu tyce tak ano zakladni SL muze byt az 300 USD, vic nikdy nepouzivam, je to maximum... obvykle mohu pouzit i mensi SL (vcera to bylo tusim 250 USD), u protitrendovych obchodu byva az za H/L dne a u trendovych se posouva za silnejsi swingy... plny SL je tak zasazen asi tak v 20-23% pripadu (plny neznamena ten maximalni 300 USD ale i mensi pokud je to mozne), win je kolem 48% (pri PT 400).... RRR mam pres 1,5...
cisla jsou to skromna, ale zatim to vydelava nejake ty drobne... kazdopadne uz ted se chytam za hlavu behem live vstupu, ze zas lezu do obchodu v miste, ktere je naprosto katastrofalni :))) to ze nezacnu live obchodovat novy system dokud neni radne otestovan a dokud ho nemam radne zazity je "rucni brzda" meho temperamentu a chuti vrhat se do novych veci bez rozmyslu... backtest mi da pocit jistoty, ze mam vyhodu, paper jistotu v pri exekucich, jedine tak jsem schopen obchodovat bez likvidacnich blackoutu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...