Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to aldanek: tak hlavu a patu to rozhodne melo, jen ja tyhle obchody "uprostred" vyznaceneho rozpeti moc nedelam, nerikam, ze by konkretne na teto situaci neslo vysvtavet plan, rekl bych, ze by to slo a nemuselo by to byt spatne, ale chce si to poradne odzkouset, nacvicit a nejlip rozsahle otestovat :) flipy jsou rozhodne zajimava cesta (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka Wrote:
-------------------------------------------------------
> ajaj, tak dnes se mi stalo znova to co v druhe
> pulce listopadu byl skoro pravidlem :D mno aspon
> me to donutilo pohnot s testama zase...

Podle me to chtelo pockat az bude po reportu a pak brat ten pruraz, pred tim byla vysoka pravdepodobnost ze se to bude placat sem tam, ale nechci do toho nikomu kecat. Ja kdyz vidim ze je mega report pul hodiny po open, tak temer automaticky stojim stranou, stejne jako vsechny instituce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to detroit: jop tohle jsem jednu dobu taky zkoumal a vysledky spise vykonost systemu snizovaly, kdyz jsem se obchodovani pred reporty vyhybal (nepocitam tesne dve minuty pred a po, to se vyhybam otevirani pozice, jelikoz bych nemusel ani stihnout zadat zachrane prikazy...) ode dneska jsem zacal aplikovat trosku jiny MM a pristup k SL, ktere se mi osvedcily v testech jako velice zajimave a prinosne (diky MNovakovi a Honzovi K. za pekny diskusni impuls, ktery me k testu dokopal), zaroven prestanu chodit pro PT 180 a budu se vsim chodit az k nejblizsi S/R (nebo pro max 400 USD bude-li S/R dal)... detaily zmen tu zatim moc popisovat nechci, ti pozorni na to casem z prezentovanych obchodu dojdou :)

z dneska ale nebude nic, byl jsem bez obchodu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Motor, zajimalo by me, kolik z techto tvych popsanych vstupu jsi realne zobchodoval? Ono tohle zpetne popisovani a teoreticke zobchodovani den a vrcholu swingu limitama vypada pekne, takhle po konci seance.. :-) Nicmene vypovedni hodnota moc velka neni. Za temi vstupy musi byt vyssi logika, nez ze je to odraz od tl nebo h/l tradinge range. Jde predevsim o to, jak se pred tim cena chova, jake vytvari momentum, jak swinguje atd. Neber to jako nejaky utok. Jen ze podobne analyzy cloveka kolikrat zacnou spise zamotavat, protoze se prestane koukat na podstatnejsi veci. Znam to z vlastniho vyvoje pred nejakymi 2-3 lety..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
přesně tak, je krásné si zdůvodnit a nakreslit všechny vstupy do grafu, kde ve skutečnosti nevidíme pravou stranu grafu v reálném čase v obchodní seanci, pak to končí tak, že obchodník má třeba 10 možných vstupů za seanci, ale vezme jenom 4 a co se nestane každý tuší, všechny skončí ztrátou, nebo abych nebyl zlý, tak 1 na BE případně 3 ztráty a 1 zisk, pak člověk když to takhle obchoduje, tak zjistí, že systém nefunguje a hledá něco jiného, pokud systém naděluje hodně vstupů a já je všechny nevezmu, tak jsem porušil plán a vsadím se o co chcete, že si budete vybírat pouze vstupy, které skončí ztrátou, obchodní systém se musí dodržovat na 100%, jen tak má člověk nějakou bídnou šanci v trhu uspět, pokud systém generuje více vstupů, tak je musím bezpodmínečně vzít všechny nebo musím systém upravit, aby dával signálů méně a já jsem je mohl všechny vzít, apeluji na všechny začínající tradery, toto je opravdu alfa a omega tradingu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...