Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

Ahoj Šimi,

trh nešiel do longu-Up lebo sa nachádzal v shortovom triangli , bol to evidentný short . Ked si to nevšimneš tak ta to môže zblbnut už sa mi to stalo nedávno na FESX ale nebol so v obchode. Všimaj si vstup do trianglu odkial začína ked ide zo spodu trh bude rásť , ked vstupuje trh zhora bude klesať-short. Na tvojom screene trh vstupuje do trianglu zhora.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravim vsechny Jak vidim tak vlakno TF je uplne mrtve... Ani Atlas neprispiva... jak se dari...? Davam screen, se mi to zdalo dneska celkem citelne a obchodovatelne... Prosim, kdyztak okomentujte jak by to bylo dle vas... at se to tu trochu osvezi.. ale jinak na TF udelam obchod vyjimecne... kvůli jeho dravosti se drzim dal... Na zacatku tohoto vlakna jsem se ptal jestli je lepsi mit nastaveny graf na obchodovani uz od rana... Ja to mam nakonec od 15:30 do 22:15, zda se mi, ze je to citelnejsi a jasnejsi potom, jeden ale mam zaply uz od rana jen tak na oko, kdybych tam neco videl, nebo na zakresleni dop. low, high.....

10224

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj Simi, vidim, ze si asi jediny, kto sa momentalne snazi toto vlakno trosku rozhybat, ale sa akosi nedari.....Vidim, ze to mas celkom dobre "nakukane" a rad "meditujem" nad tvojimi screenami, lebo mi TF-ko napriek agresivnej povahe nejako prirastlo k srdcu a nehodlam v blizkej buducnosti zmenit trh. Momentalne idem live FinWin, ale snazim sa preorientovat na PA system, len mi to akosi zatial moc nejde ;) Mohol by si omrknut moj screen a povedat mi, ci by bol toto platny vstup pre teba podla PA, alebo ci tam vidis nieco ine okrem toho DB. Kludne sa na tom pobav, ak je to totalne na prd, nebudem prekvapeny ;) Pripadne by som poprosil Gladiatora, ak bude mat cas, alebo niekoho ineho o komentar, pripadny screen z tohto konkretneho dna so spravnym zakreslenim, vyznacenim vstupu.... Dakujem a prajem hodne uspechov (tu)

10371

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo, Myslim, ze to mas OK.Pro me to platny vstup byl. Prvni zastavku v pohybu vidim na 613,2 coz od vstupu nejakych 80,90 usd , takze v pohode prostor na posunuti SL na BE+ Mam vzdy otevreny jeste navic jeden graf bez dopoledni seance od15:30-22:15, kdyztak to zkus, me to vyhovuje abych mel lepsi obraz trhu. Mrkni na screen.

10372

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Gladiatore, Šimi, mám otázku k Šimiho screenu, který Gladiator okomentoval jako jasný short - poté, co se vytvořil DT na úrovni cca 561 tak s tím musím souhlasit, zajímalo by mě, zda před jeho vytvořením to bylo správné obchodovat jako proražení long 3U - přikládám obrázek pro názornost. Bijetl

10373

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bijetl, no to je asi ako 4 sale.... :) Ok takže falošne prerazenie sa nehlási vopred. Čo je falošne prerazenie .....je to sonda insiderov nad úroveň kde očakávaju SL alebo čakačky ktoré by ich vytiahli vyššie , ak tam nič nieje tak oni tlačiť cenu nebudú a stiahnu sa späť, maju radi ked to za nich urobí verejnosť. Teda ak sa trh hýbe v takýchto oblastiach treba si radšej počkať na prvé prerazeneie , lebo ked je úspešné znamená to, že je záujem verejnosti obchodovať aj za vyššie ceny , vtedy stačí počkať na korekciu a nastúpiť do vlaku. Ak ide o falošné prerazenie tak zase treba počkať na najbližšiu korekciu a potom sa dá nastúpi´t samozrejme po zohladnení okolností . Na screene sa hlavný pohyb vyčerpal už pri Open a takto vytvorené high sa dá považovať za viacmenej maximum dńa. Čím je čas pokročilejší tým viac obchodníkov odchádza z trhu, teda pokial sa neočakavajú nejaké dôležité správy trh už nebude mať sílu prekonať vytvorene High ( bolo dost výrazné) . Teda môžeme očakávať otočku trhu v najbližšom ST bode preto si na to počkáme a nebudeme sa hrnuť dobíjať vežu ked polovica pešiakov už odišla... ;) Teoreticky sa dalo vstupiť do longu po odraze z prvej ST, ale ja by som konkretne tento signál nebral lebo bol velmi rozhádzaný, ale s malým SL to stojí za pokus. Gladiator028

10378

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Simi, Dakujem za odpoved. Ten tvoj screen bez tych obchodnych seansi sa mi paci, uz sa musim len dpracovat k tomu, ako ich odtia odstranit :) Keby som dnes neprisiel z roboty trochu neskor, ako som mal, dnes by som sa odvazil vstupit do 1 obchodu v live podla PA systemu. Podla mna to bola "tutovka", aj ked ty, alebo niekto iny, ako napr. borec Gladiator a spol bude mat iny nazor ;)Vstupoval by som tentokrat na 3 minutovom grafe, pretoze sa tam vytvorili dve doji, ktore by ma ustili o spravnosti vstupu. Vstupil by som na 617.4 s vystupom na 620. Poprosil by som ta o komentar a o pripadny tvoj, alebo niekoho ineho presny vstup a vystup a ci by si mi neporadil nejaky fixny PT ako zaciatocnikovi, nepotrebujem vysoky, len nech je to ide do plusu a nie minusu ;) Dakujem (tu) p.s.: Nevie mi niekto povedat, aky ma presne nazov ta kniha od Joa Rossa v slovencine, alebo cestine a ci sa da objednat v hocijakom knihkupectve?

10387

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK

Nevim jestli jsem ten pravy na nejake komentare a rady, jsem zacatecnik :) klikni 2x na graf levym tl. a tam si muzes nastavit cas zobrazeni grafu. Ale pouzivam i s dopoledni seanci..jako hlavni.. na tu situaci ve screene jsem koukal i presne takovym vstupem jako mas ty, ale to je hodne agresivni si myslim. 617,8 by byl klidnejsi vstup nejspis.
S fixnim PT ti neporadim, protoze ho nepouzivam.
Dej si Joe Ross do vyhledavace na netu a urcite tam najdes vsechny jeho knihy a vic prodejců. treba okknihy.sk ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK, k Tvojmu screenu z 21.9. prikladám screeny s vysvetlením. Vstup ako ho máš zakreslený nieje najhorší, ale nie ideálny. Stále si filtruj možne vstupy vopred ešte pred otvorením trhu tým že si vytiahneš refer.linky do budúcna z vyšších Tf potom máš väčšiu šancu na úspech ako ked si nútený improvizovať na poslednú chvíľu. Šimi, Tvoj vstup by bol úplne v pohode takže nemám iný názor , myslím si že si sa v tom PA našiel... ;) Gladiator028

10388

10389

10390

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...