Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

gordone, pro mě jsou to zatím stále těžké otázky a jsem netrpělivý na tvé vidění situace.
já se na to dívám takto:
obr.1
1. cena vystřelila z 250USD TR, proto bych mohl očekávat větší pohyb short, hodnotit to jako etablovaný trend neumím
2.scalpery bych tady očekával, vypadá to na tvořící se LG, zastavení trhu přikládám výběru zisku ve výši cca 250USD po breakoutu TR (vpodstatě jde o break OR), na žluté šipce bych nevstupoval i proto, že tato korekce je mělká (chtěl bych aby došla až k EMA, popř. i přes a pak bych čekal na DT nebo trendové 1,2,3)
3.i zde asi hrozi scalpeři, bude-li to LG, cena by se měla ještě aspoň jednou vrátit od low
4.v případě , že to je platný DT nebo LG by cena měla pokračovat down, čekal bych minimální pohyb opět o 250USD, ale mrkl bych i na delší úsek na 15min grafu a hledal SR nebo TL
5. vstoupit na modré šipce bych se asi bál, i když by stačil SL 90USD, spíš bych nachystal stop sell pod low swingu
obr.2
rozdíl u korekcí vidím ve volatilitě candels, ale prakticky nevidím výhody či nevýhody
v prvním případě při přibližování ceny k low swingu klesají high candels i volume, a asi tady bych viděl zvýšenou šanci na další sešup níže
na low screenu po 800USD pádu a dvou korekcích bych čekal hlubší korekci nebo OT po 1,2,3 low - nachystal bych stop buy nad 2 s potenciálem k 642

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jeste na jeden knizni tip ted jsem si vzpomel. Kdyz jsem byl nedavno v Borders, meli tam nove vyslou knihu od Perstona. Nebyla nejlevnejsi, ale mrkl jsem do ni, vypadala zajimave tak jsem ji vzal. Tusim ze Perston byl i v cechach a obdobne veci z jeho kucharky tu obchodoval tusim i 911.

preji inspirativni cteni!

www.amazon.com/Candlestick-Pivot-Trading-Triggers-CD-ROM/dp/0471980226/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1269880216&sr=8-1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordone,
neměl jsem na mysli vyhodnocovat to co lidé řekli, ale vyhodnotit nebo lépe řečeno prostě ukázat tu predikci... Abych pravdu řekl, strašně se mi líbí tvůj styl a čekám na každý tvůj graf, se kterým se snažím pracovat ve vlastním NT a najít si tam to důležité, leč nemám to nakoukané a tak se predikovat neodvážím (zatím)... Jedna prosba na závěr, prosím vytrvej ve svých screenech ;-).. nebo jinak se zeptám, máš nějaké i historické grafy/screeny?
Snad nejsem moc vlezlý, pokud ano, tak se omlouvám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all vstupuji dle situace na trhu nekdy stop nekdy limit nekdy market, je to pokrocilejsi strategie a vse mam popsane v OS ktery jsem tvoril 2 roky dalsi screeny jsem moc davat jiz nebudu, mel jsem tady pul roku vlakno Gordon journal a tak tak se muzete leccos docist ikdyz ted obchoduji propracovanejsi system se stabilnim vysledkem at se dari

12881

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Unlimited,
každý systém ti svým způsobem "predikuje" budoucí vývoj trhu s nějakou pravděpodobností ... a je jedno jestli je to překřížení dvou klouzavých průměrů, formace DT nebo průraz na nějakém volume, každá z těchto situací ti dává nějaký výhled do budoucna, tj "predikci". Stejně tomu je i tady, jen jsou vstupy založeny na jiném základu .. a hlavně je to na screenech lépe, zajímavěji pojmenované :)

btw: jinak pokud máš svůj systém, tak by ses měl držet jeho a na něm pracovat, ne se chytit pár profitových screenů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mira k
smozrejme ze kazdy kdo ma jasno jaky system obchodovat a ma ho zbacktestovany na minimalne 100 ale lepe na 1000 obchodech by mel na nem pracovat pokud mu dava zisk. Ja zde po rocni odmlce prikladam nektere sve posledni obchody nebot jsem si prosel vyvojem svych OS a nektere byly opravdu slepe ulicky. a tak jsem chtel dat navod a ukazat jak lze obchodovat a predikovat budouci vyvoj tim ze ctu svici po svici a rozumim co se v ni deje. Ano je zde jen "par" profitovych screenu ale nedavam je sem z toho duvodu abych se jimi pochlubil, nepotrebuji to, system me jiz celkem bez problemu uzivi, ale davam je sem kvuli tomu aby zacatecnici nebo ti co jiz leta preslapuji na miste na kladne nule a nemohou se dostat dal, chytli nejaky ten impuls k lepsim zitrkum.
Tot vse
at se dari
a ver ze ikdyz kazdy system dava nejakou tu predikci tak nacist tu co da zick a vysoke win je opravdu drina 1000 hodin a backtestu
kdo si bude chtit najit cestu k takovemu postupu tak si ji najde at ut v mych screenech , ktere jsou jen voditkem nebo i jinak
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...