Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LUKY:
ja jsem přestal 10.12.tzn.ještě prosincový kontrakt,pro mě to nemá cenu,obchoduji finwin a ty dny před svátky jsou dost často chopy,někdy se samozdřejmě rozjedou,ale ty potenciální ztráty to akorát zalepí,takže není o co stát.A nový rok vidím na 4.ledna,to už by mohl být v trhu trend a volatilita.
Pěkný den
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Casablancax,

Asi tak nejak ;) Ked si pozries cenove rozpatie dni na ES-ku a porovnas to s TF-kom, tak urcite zmenis trh aj ty, teda aspon v pripade, ak ti pojde o ozajstne prasule, ako mne ;) Myslim, ze tu nie je o com, po dnesnom dni som sa definitivne rozhodol, no uvidime, budem priebezne monitorovat samozrejme aj ostatne a trhy a nie je vyleucene, ze sa k ES vratim,ak mi nebude TF vyhovovat....

Tak ako, zacneme sa "stretavat" v tomto vlakne? ;)

Vela uspechov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK,
tak sem čekal že se podívam, jak válčíš na TFku a nikde nic. Já zůstávám na ESku, dlouhou dobu sem vybíral z ES, TF, NQ, YM a vyhrálo ESko. Vím že PA je univerzální na všechny trhy, ale Esko je pro mě nejčitelnější. Chci ho dostat do krve, každej tick o kteréj se pohne. A ono se dá vydělat i na dnech, kdy se to moc nehýbe, jen se to naučit. :)
Jinak trénuju ještě na forexu, ropu a USD/EUR. Tady PA funguje taky velmi dobře.
Ať se daří a dávej screeny, rád se učím z úvah ostatních. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj Mydlo SK, tak to je nemilé, když ti odejde počítač. Taky už sem to zažil a víc než ta krabice mrzí, když příjde o data. (td)Na druhou stranu, když seš dobře pojištěnej, tak se na tom dá i vydělat:) Namlsanej po včerejšku sem začal TF sledovat trochu detailněji a hlavně jeho korelaci s ES. ESko beru pořád jako hlavní trh a pokud vidím že se dostal na nějakou silnou ST úroveň, tak sleduju jestli i na TF není úroveň na které by se dalo vstoupit. Dnes se to podařilo, když cena na ESku byla na svém high a TF na vrcholu posledního swingu. A to sem vstup ještě uspěchal, když sem mohl vstoupit ještě s menším SL 20$. Nakonec sice výstup na SL, ale sem spokojenej, že sem si to z obchodoval podle plánu. ;)

12077

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...