Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to stranger: vetsi svobodu v zaznacovani S/R, jsem si odvodil sam z poslednich x mesicu kdy vidim, ze ty ktere jsou tam prizpusobene delaji problemy, narozdil od tech, ktere jsou dane napevno pocitove a dale neprizpusobene puvodnimu planu, ktery treba pocita s maximalni sirkou S/R ci vzdalenosti mezi jednotlivyma S/R, to si myslim, ze neni moc ku prospechu v momente, kdy jsem se s nima naucil jakz, takz pracovat... na zacatku jsem tyhlety konkretni pravidla potreboval, abych nemel S/R uplne vsude, ted uz tak potreba nejsou, jelikoz stejne nemam vic jak 4 urovne na vyssim tf obvykle na dany den, u kterych bych chtel obchodovat... do analyzy starsich obchodu jsem se pustil, jde to pomalu, zatim mam par dni, kazdy den si pustim znova a zastavim tesne pred vstupem na vyssim tf, nasledne si to okomentuju, udelam screenshot a ukladam pro dalsi studium... nejake zavery se budou dat delat pozdeji zatim jen a ne brzo, ale poucne to je uz ted :) co se vcerejska tyce tak na double top jsem spekuloval na zaklade 30 min grafu, kde se v premarketu kolem 1189 utvoril kulaty vrchol, za vsim byla idea, ze by za danym mistem bylo fajn mit SL v pripade, ze by trh vykazal slabost jit up, kdyz by tam zabrousil...

27607

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka k okomentovaniu screenu a tvojej spekulacii - BRAVO, tlieskam. vidis aky to zrazu dava vecsi zmysel? Chapes ako jednoducho teraz dokazes "naspekulovat" prilezitosti ktore maju najvecsiu sancu na uspech?
Umiestnovanie pozicie do takej urovni aby si mohol dat SL par tickov nad vyrazne High/Low je vyborna myslienka, tiez to tak robievam pri protitrendovych vstupoch. Takze vyborne.
Inak moc si ten vyssi TF nestazuj, tzn pouzivaj zakladne prvky a bude to fajn. Uvidis kolko denne dokazes najst prilezitosti na vstup. Keed vsetko pochopis ze trader je vlastne len spekulant a budes vyhladavat prilezitosti len skutocne tam kde je vyhoda na tvojej strane a zapojis vhodny RiskManagment tak doraz budes obchody reverzovat so ziskami
1 obchod 500
2 obchod 300
3 obchod 800
denne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: diky :) zatim se snazim hledat jen mista, kde trh na vyssim tf muze udelat DT, DB nebo FLIP a dal to nekomplikovat... na nizssim tf tohle vsechno vypada jako protitrendove vstupy s velmi slusnym potencialem a nizkym riskem, ted jde o to jakou zvolim techniku vstupu, techniku vystupu, risk management a jake docilim uspesnosti... zatim ale budu koukat hlavne na vyssi tf, abych to nejdriv trochu dostal "do krve"...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Klepíno , mdina bol v obchode uz pravdepodobne skor., len nerozumiem vypovednej hodnote jeho prispevku.

Taraka, samotna technika vstupu uz neje zlozita. Tu ti ale odporucim necakat za nejakym prilisnym potvrdenim. tzn v pripade spekulacie short necakaj za nejakou obrovskou cervenou svieckou. Pretoze ta moze trh (zalezi na velkosti SL) vyhodit na pripadnom protipohybe, aj ked bude tvoja spekulacia spravna.
Skus sa pohrat s uplne jednoduchymi technikami vstupu ako odraz od FLIP, 50% retr. pripadne Wedge.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím , děkuji že toto vlákno žije a měl jsem možnost čerpat inspiraci. K obchodování jsem se vrátil po cca 2 letech kdy jsem vyluxoval svůj účet. Teď jsem změnil vše a výrazně zjednodušil své obchody. Tarako děkuji, že pořád přispíváš a jsi ochotný se dělit o své obchody a nápady :)

zatím jedu 2 dny sim a vše funguje jak má. Uvidíme po 100 obchodech než přejdu na LIVE.

ať se daří :)

s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...