Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

A jak to mám vědět? :-))) Udělejte si úsudek každý sám. Jedno ale vím jistě - pokud se chcete něco naučit a dozvědět, nepátrejte po tom, jestli je autor úspěšný nebo ne, spíše se snažte nad danou smyslyplnou myšlenkou zamyslet a vytěžit z toho něco pro sebe. To, že je někdo profitabilní a "pouští moudra" ještě neznamená, že jejich okopírování z vás udělá taky profitabilního obchodníka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mdina: ...?? moc nerozumim tomu, proc sem vubec pisete... nic zajimaveho a konstruktivniho jsem od vas dnes jeste nevidel (a priznam se ani nikdy jindy - vidim vas tu asi poprve), jestli chcete forum plnit jen rypanim a nic nerikajicima provokacema... prosim bezte jinam (nejaky chat jiste poslouzi dobre)... jestli stojite o konstruktivni debatu k tematu, tak prosim, ale tyhlety vylevy sem vazne nepatri...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mdina: také jsem dříve používal Sierra Charts za 27 USD/měsíc (package 3, obchodování přes platformu)
Jelikož obchoduji přes Infinity-futures, tak jsem skočil po jejich platformě AT Charts, což je Sierra v plné parádě. Data mám zdarma, platformu za předpokladu že pohnu živě 10 round turns, což běžně obchoduji (jinak 15 USD). Takže se mi třeba zdá zbytečné platit těch 27 USD a vše je jak na Sierra. Myslím, že je to na každém jak si to zařídí. Deník není problém vést v excelu. Souhlasím tedy s Tarakou a Honzou K. Ale když chce člověk zbytečně platit, tak ať platí.;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

u me dnes bez vstupu, i kdyz S/R trh respektoval krasne (vic svobody v jejich zakreslovani a diskuse se strangerem me zas posouva kousek vpred) :) dnes jsem dle vyssiho tf cekal na pripadny double top u 1189 a flip do longu kolem 1183 odehralo se oboji, ale aktualni technika vstupu me do zadneho obchodu nepustila :)

27588

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka kde v tom co som ti pisal, som napisal ze mas dat viac slobody zaznacovaniu SR urovni? :)
Apropo pustil si sa uz do analyzovania svojich predchadzajucich obchodov z pred troch mesiacoch z vyssieho pohladu?
A mimochodom kde bol vcera Double top u 1189 ceny?
Teda ak myslis tym na vyssom TF tak ho sem hod ties ako si to videl a na zaklade coho si spekuloval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yord, to predsa neje nijak tajne. Technika vstupu je nasledovna

Protitrendovy vstup - vyuzitie obratu priamo na High/Low:
__DIVERGENCIA
__KRIZENIE

Oneskoreny Protitrendovy - ked mi napriklad ujde priamo vstup na High/Low
__WEDGE
__50% retr
__TrendLine

Trendovy vstup - Ked sa mi nepodarilo vstupit protitrendovo, ani oneskorene protitrendovo
__FLIP

O vsetkych tychto technikach sa da precitat v roznych literaturach, technickych clankoch a myslim ze kazdy trader to pozna. Nepouzivam nic svetoborne, ani nove. "stare osvedcene jednoduche TA"

Dodam este tolko:
S kazdou technikou vstupu sa da profitovat, ide o to vediet (napozerat si) kde hladat tuto techniku vstupu. Tzn to co stale odporucam tarakovi zaoberat sa pohladom na grafy z vtacej perspektivy, tzn sledovat a hladat prilezitosti na vyssich TF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...