Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

infinite:

gratuluji k ziskovému obchodu! ...... SL sem měl umístěný na tick přesně jako ty ;)

vini:

jestli mohu,tak bych navrhl si tykat, přijde mi to lepší,co?.....v trzích může fungovat naprosto všechno, pokud tomu trader věří a ustojí to jeho psychika....a protože každý člověk je individualita,tak každý vydělává za jiné situace na trhu....hlavní je, jestli ti vyhovuje to jak obchoduješ, protože je pravda pravdoucí,že 80% tvoří psychologie a 20% to ostatní !

novafashion:

máš naprostou pravdu! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kahiros:

snažím se obchodovat stejně, ale já vzal včera jen 2 obchody a 1 navíc
1. long 15:30 667,8 - SL -- OK
2. short 15:31 666,8 - B/E+1 -- bereš i 2 obchody 2V za den?
3. short 16:00 665,3 - PT -- tvůj upravený DT, který mě moc nesedí ale poslední dobou začínám zjišťovat že pokud mám RRR 1:2,5 tak to musí být z dlouhodobého hlediska určitě ziskový
4. long 16:41 658,2 - SL -- byla tam S/R ze včerejška, ale pro mě ne dost čistý
5. long 16:49 657,3 - PT -- OK

můj 6.long 17:04 657,4 - PT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to colmann:

gratuluji k ziskovému dni! (tu)

občas se stane,že vezmu 2V 2x za den a to jen v případě,že po vstupu do prvního "véčka" se hned vykreslí "véčko" do protisměru mého obchodu...tzn. vykreslí se véčko do long a já vstoupím a hned další svíčka vykreslí short véčko - což byl případ i včera.

jinak je úplně v pohodě,že ti "můj" upravený DB/DT...já ho ze začátku taky neobchodoval až časem sem tuto formaci vysledoval z grafu a začal obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean Paul chova se dobre :) ne fakt kdyztak se zeptej konkretnej... NQ je v klidu vetsinou tak 2-3 dny v tydnu jsou docela pohyby a ten zbytek je takovy chopovy kde se snazim drzet co nejmensi ztraty (20-50 usd)... takze porad vstupuji stejne a cekam kdy z toho vstupu bude nejaky pohyb a ten pak musim vysat do posledniho dolaru :) samozrejme podle pravidel posouvani SL....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean Paul - pokud se chystáš obchodovat odpolední seanci, doporučuji porovnat výsledky s backtestem na TF - mám často signál se stejným SL jako u NQ, ale čistší , dává mi obchody s menší psychickou zátěží / - NQ se rád vrací,/ a mnohem větším potenciálem výdělku. PŘI MÉ STRATEGII !
Obchodování je hodně individuální záležitost - vyhodnoť backtest : co je dobré pro mě nemusí být pro tebe , přístup musíš zvolit sobě bližší :-). Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...