Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

colmann:

2v vstup beru jako agresivní nástup do trh a neřeším kde se vykreslí pata véčka...dlouhodobě je to zisková strategie a to je to co mě zajímá

kromě prvního obchodu byly všechny dle DB/DT...já obchoduji RB15 a ty jak koukám na RB16 a tak se ti graf vykresluje trochu jinak než mě...

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

tak já dnes po třech obchodech končím.

1. 16:21 LONG 642.1 výst B/E
2. 16:34 SHORT 640.7 výst. 641.2 přehlídla jsem na 640 support.
3. 16:53 SHORT 639.8 výst 638.8 všechny kontrakty, zvonil u dveří soused a se mnou je to s holandštinou vždy na dlouho, tak jsem to uzavřela...Když jsem uviděla ten pěkný pohyb na jih, tak bych to asi dnes psychicky neustála.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes 3 obchody z důvodu omezení ztráty:

3x SL
celkem: -480$

v poslední době když chytnu 3 SL v řadě (dle plánu končím pro daný den) se stane, že 4. signál byl vždy ziskový a umazal by většinu ztrát z předešlých 3 SL a tak bych končil na -80...asi se budu na to muset podívat a možná přehodnotit OS z tohoto hlediska

ať se daří a všem přeji pěkný víkend!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

j. sumik
Počet obchodů záleží na tom jak dlouho budeš denně obchodovat. V současné době obchoduji denně 20 min. a v průměru udělám 10 obchodů. Je to taky dáno tím jaký je zrovna měsíc. Tím myslím, jestli trhy trendují nebo jdou jen do strany. K ziskovému obchodování taková frekvence stačí a mě to vyhovuje. Mám pak spoustu času na jiné věci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tak jsem si pres rolovacku dodelal backtesty a poupravil system na zaklade techto testu... dneska trikrat vstup long ale ani jeden se nerozjel tak jak bych chtel.. celkem - 45 usd coz je super na to ze to byly 2xSL a 1xBE...
tento tyden pojedu paper a kdyz nebudou problemy se vstupama a vystupama tak pristi tyden live....

MNovak mohl by jsi nekdy hodit screen s obchodama? Nemusime resit tvou strategii ale asi obchodujes dost odlisne tak bych se pro zajimavost chtel podivat co se da delat... diky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kuba:

první styl vstupu (většinou vyjde vstup těsně po open) filtruji dle EMA34 a 204 a pivotu
DB/DT moc nefiltruji, spíš si hlídám jak daleko je EMA34 a jak velkou sílu trh má (např. pokud je silný up trend a dostanu DT,tak zvažuji jestli ho vezmu nebo ne) - těch věcí které pak sleduji je trochu víc,ale je to spíš diskrétnější a časem vypozorované chování trhu....ale pořád je to prostě 50/50 že to vyjde a tím,že pracuji s vyšším RRR,tak je to zisková strategie.

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes byl oproti předešlým 2 dnům trh mnohem lepší, celkem 5 obchodů:
1. long 15:30 667,8 - SL
2. short 15:31 666,8 - B/E+1
3. short 16:00 665,3 - PT
4. long 16:41 658,2 - SL - vstup u těchto obchodů za dané situace na trhu musím přetestovat - již delší dobu mám v hlavě podmínky za jakých ho vzít či nevzít a po dneším SL se do toho o víkendu pustím
5. long 16:49 657,3 - PT

dnes celkem: +490$

ať se daří!

snad se sem nikdo brzy vrátí a budem moci diskutovat nad obchody....jinak asi taky přestanu dávat své obchody,protože to nebude mít smysl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...