Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim... tak jsem si to pres vikend pekne rozebral a zjistil jsem ze minuly tyden jsem dost nezvladl... trh me v podstate vtahl do sebe a ja jsem chodil uz na kazdy pruraz ktery byl do smeru emy a takovy plan nemam... tak jsem si pro tento tyden dal prisne pravidla 2 obchody za den max a 6 za tyden celkem aby se mi to nestalo ze udelam 6xSL za 1 den...

Dneska
15:55 short RH z TR = BE
16:47 long RH z 1-2-3 dovnitr TR vystup na horni hrane TR = +225 usd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

tak já dnes dva obchody:

16:02 LONG 638 výst 1. sada 639 2. sada 638,1
16:06 SHORT 637,5 1. sada 636.5 2. sada 637.2

Druhý obchod považuji za špatný vstup, přehlídla jsem support na 637, což je pro mě téměř nepochopitelné, protože ji mám vyznačenou na 15 min grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06: asi vím o čem mluvíš. Stalo se mi něco podobného už v listopadu 2009 a myslel jsem si, že si už dám vždycky pozor. No a teď 11.5.2010 znovu podobný zkrat. Hodně jsem o tom přemýšlel, proč se daří několik měsíců jet podle pravidel a zničeho nic přijde takový den blbec, kdy se člověk do toho nechá vtáhnout. Můj závěr je ten, že jsem dopoledne řešil a vyřešil rok se táhnoucí problematickou smlouvu ohledně bytu a asi jsem byl ted den v nějakém divném emocionálním stavu. Racionálně si to vysvětlit nedovedu. Taky jsem pak ještě zpřísnil pravidla. No, pořád je co se učit:)
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06:

když jsi testoval svůj OS, kolik SL v řadě jsi měl?Testoval si úspěšnost OS po té změně? (tj. 2 obchody za den a max. 6 za týden)....pokud ano,tak je vše ok....pokud ne, tak bych nejdřív udělal test a pak se rozhodl co přináší lepší výsledky.

já třeba nedávno udělal stejný "tah", ale brzy sem od něj ustoupil,protože byl pro mě kontraproduktivní - vždy když přišel počet ztrát za den a já přestal obchodovat,tak přišel ziskový obchod (který sem však nebral) a umazal by mi podstatnou část ztráty z daného dne.....a při pohledu do backtestu a paperu sem si uvědomil,že sem několikrát měl 4-5 SL v řadě a i přesto byl systém ziskový (pokud ovšem dodržuji OS na 100%).

ať se ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kahiros jasne chapu to... ale my mame dost odlisne zpusoby ja to nemam tak jednoznacne jako ty... vim presne kdy a kde vstupuju a uz taky dokazu poznat treba jako ted po par dnech ze tamty minule obchody nebyly uplne na 100% tak jsem si dal to omezeni abych dokazal cekat na ty nejlepsi prilezitosti.. mam to hodne diskrecni a proto nemuzu delat takove zpetne overeni s backtestem...

dneska vstup 15:39 a vystup vyjmecne na close... je to dano hlavne reportem ze kdyz jsem pred reportem tak mi staci urcity zisk a koncim... takze dneska +145 a konec...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,

Zasílám mé dnešní obchody. Díky předem za případné názory.



2010.06.28 18:55 buy 0.14 gold. 1240.00 1244.10 1500.00 2010.06.30 13:03 1244.10 57.40
2010.06.29 10:12 buy 0.14 gold. 1235.00 1244.05 1500.00 2010.06.30 13:03 1244.05 126.70
2010.06.29 16:49 buy 0.25 gold. 1230.00 1244.05 1500.00 2010.06.30 13:03 1244.05 351.25

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

tak já dnes na paperu dva obchody, a dvě chyby. Trh přecházel do chopu a já si to neuvědomil.
Můžu se zeptat co používáte k rozeznání chopu?
Je to spíše o citu asi, já koukám na ema 34, plus narušení struktury swingů, a slábnoucí Volume. Ale když pak příjde ukázkový pattern k průrazu, tak mi to prostě nedá. No jo, musím na sobě pracovat.

TF (15RB)
16:36 - SL 617,5
16:50 - SL 619,3

-290 USD

Mějte se!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim... dneska bez obchodu...

Omar.. na rozeznani chopu ti pomuze hlavne cas straveny pred grafem a casem budes poznavat kdy trh slabne a kdy je rozjety... rozhodne bych nerekl ze slabnouci volume znamena chop ale urcite vztahy mezi volume a chopem se daji poznat jenze to mam tak nejak v hlave a tezko ti to popisu jak to myslim... Dalsi velice dobra technika je jak rikas naruseni swingu tak se da hodne poznat ale urcite bych ti k tomu doporucil spis nejaky minutovy graf nez RB...
ja treba hodne sleduju body prurazu jak intenzivne trh prorazi atd.. napriklad dneska na NQ je videt plno prurazu ktere se ale hned vratili zpatky do bezpeci... pro me to znamena ze je v trhu nejaka krec a cekam az pekne prorazi a utvori aspon swing pod prurazem... dam ti screen s tema prurazama...
samozrejme pokud je trh rozjety a po tvem vstupu prejde do chopu tak tezko s tim neco nadelas... at se dari...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...