Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to MNovak:

nechci být nepříjemná, ale tvrzení typu, že se v poslední době vyplatí obchodovat je trochu zavádějící. Možná tam chybí jen zájmeno, které by odkazovalo na Vaši osobu. Mě se také vyplatí v poslední době obchodovat, ale spíše je to závislé na použitém systému. Píši to jen proto, že v mých začátcích mi tyhle slova naopak škodili, než pomáhali. Třeba si to čte začínající trader a už hledá nový systém, protože nechápe, že tohle období je tak "výborné" a on prodělává, i když nic nedělá špatně.

Ale jak říkám, nic ve zlém, Vašich příspěvků si velmi vážím a vždy je se zaujetím čtu a velmi často si z nich vezmu něco, co mi pomůže. Myslím, že jste jeden z těch, co tomuhle foru dodávají profesionální charakter.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim... tak ja jsem mel snad nejhorsi den co obchoduju.... to se ani neda popsat co se mi stalo... dulezite ze po prvnich 2 obchodech ktere se mi uplne vysmaly jsem byl schopny pod silnym emocnim tlakem vzit dalsi dva podle planu i kdyz to nebyly zisky.... takze jako trader super ale vysledek uplne zalostny pro dnesek -145.... (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak já dnes dohromady tři obchody

16:22 SHORT 636.8 1.sada 635.8 2.sada 636.7
16:33 LONG 638.9 1. sada 639.9 2.sada B/E
17:12 SHORT 639.4 1. i 2. sada B/E

Za posledních devět obchodů mi druhá sada nevydělala téměř nic. Za tento měsíc má dokonce 2. sada horší expentacy než ta první, což se mi v BCK testu nikdy nestalo. Počkám ještě do konce měsíce a poté se podívám na jiný možný systém posouvání SL druhé sady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

drvr to bych prave moc nedelal... sama pises ze po 9 obchodech to je malo obchodu na nejaky zaver... Ja jsem chvilu takto obchodoval druhou sadu jak ty a taky jsem nic nevydelal behem 10 obchodu a pak treba 2 pekne dny 2 trendy a vsechno se vynahradilo a jeste bylo hodne v plusu... jde hlavne o to drzet ty ztraty male a cekat....

Jinak dneska je to presne rok co jsem zacal live a pokud to shrnu tak to byl muj nejproduktivnejsi rok v zivote a velice prinosny do budoucna :)
.... takze co ti vlastne radim kdyz obchodujes o hodne dyl ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to roman06:

no já obchoduji sice dýl, ale co se týká úspěšného tradingu, tak jsem na tom zhruba stejně jako ty. Téměř dva roky s přestávkami jsem ztrácela a byla jsem z toho psychicky dost vedle. Ještě se zdaleka necítím jako "vítěz", ale je znát posun vpřed. Člověk ale musí vydržet a to je někdy moooc těžké. Nicméně je moc pěkný pocit, když ta dřina nese nějaké ovoce.

co se týká mého zásahu do plánu - přemýšlím o tom, že bych použila dvě sady na první PT a u třetí sady bych posouvala SL na B/E podstatně později. Musím ale samozřejmě projet BCK test

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No je to extreme tezke... kdyz si vzpomenu za ten rok co se tady jenom v tomto vlakne vystridalo lidi jediny kdo tu je od zacatku tak vidim akorat pavel K. anebo ostatni profici kteri ale uz byli predtim uspesni.. jinak naprosta vetsina lidi co tu diskutovala napr 1-2 mesice tak nekde zahadne zmizela a to jenom potvrzuje to jak je trading tezka vec a vetsina lidi to nezvladne...

Nicmene ja uz se jako vitez citim protoze posledni 3-4 mesice trhum hodne rozumim... horsi je to s tim jak to zobchoduju to je jeste trosku boj na nejakou chvili ale jsem presvedceny ze to zvladnu... Ty tvoje 2 roky ztraceni je nejlepsi predpoklad pro budouci uspech, protoze to jen tak nekdo nevydrzi.. drz se makej dal a vsechno prijde :)

Ja jsem z tema sadama taky bojoval a nakonec mi vyslo nejlip financne i psychicky jet allin allout, kdyz jsem s tim zacinal tak mi tady to same rikal rob99 ze je lepsi allin allout a sam jsem na to prisel... ale samozrejme zalezi hlavne kde vstupujes a proto ti radsi nebudu radit ... na to prijdes co ti vyhovuje...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já sem taky příznivcem AIAO..je to blbuvzdorné, jednodušší pro psychiku a hlavně - trailování a různé likvidace kontraktů na určitých metách se daleko hůř testujou, aby měl člověk nějakou rozumnou představu, že to je robustní přístup...ale samozřejmě je to otázka, co komu sedí...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s malým spožděním dávám své včerejší obchody:

1. short 15:34 640,7 - SL
2. long 15:37 642 - SL (revers 1. obchodu)
3. long 641,3 - SL
4. long 16:18 6383,1 - SL
5. long 16:30 636,7 - PT
6. short 16:58 641 - B/E+1

dnes celkem: -240$

dnešní dne byl lehce náročný na psychiku,ale né zas až tak moc, protože vše bylo dle testovaného dlouhodobého plánu (hlavně první 2 obchody co skončily na SL - to může být náročný začátek obchodního dne dostat 2x SL během 10-ti min.)...dříve sem končil jakmile sem dostal 3x SL v řadě,ale po prostudování sem zjistil,že to bylo vždy kontraproduktivní, protože vždy ten den přišel ziskový obchod a umazal většinu ztráty-stejná situace byla i dnes.

ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...