Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Zdravím, pro tradery na NQ dnes jasná situace, v trhu jsem asi nebyl snad jen já :( Kdo si počkal na odraz od silné včerejší S/R spojeného s odrazem spodní úrovně premarketu, mohl si jít pro 20 bodů. Zabrždění ceny se konalo na OPEN, potom R1, pak nastal flip na horní úrovně premarketu a naposledy odraz od R2. Jak jednoduché, pro mě ale bez obchodu, nebyl čas. Dobré obchody všem.

15185

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

uffff... tak v úvodu jsem šel short za 780,1, jenže špatně se mi vykreslily svíčky (což jsem zjistil až po reloadu dat), tudíž jsem vstoupil o tick dřív a ne na breakoutu.. následně jsem byl vyskalpován, pač SL nestačil o 3 ticky.. cena pak samozřejmě dolezla až na můj PT, kupodivu..
Pak jsem jenom zíral, jak to letí nahoru..
Logicky musela přijít korekce, tak jsem čekal a zobchodoval jsem průraz DB v 17:29 za 788,4.. Šel jsem jenom pro RRR 2:1, pač jsem chtěl pokrýt ztrátu a nechtěl jsem riskovat. Více méně se tento obchod dal též nazvat 1OT dle Finančníků, takže PT byl lehce nad pomalým EMA.. nebo na 5 min TF jsem ho měl umístěný logicky na EMA 34... a na 30min TF byl u EMA 204..
Poslední dobou zase začínám zvažovat, že se možná vrátím k datům od IQfeed, poněvadž na 1 min grafu se data od IB zrovna skvěle nevykreslují..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

drvr:
v poho, souhlasím s Váma, to jsou jen mé poznámky ne po bitvě ale počas obchodu to stihnu naťukat, v ten moment jsem to tak viděl. V předchozím příspěvku jsem psal pohled na obchod přesně tak, jak se mi to po vykreslení svíčky honilo zrovna v mysli.
Příště to dám bez poznámek (anebo už raději vůbec), ale hledám způsob správneho-zdravého pohledu na trh. Ti zoufalci spíš patřili do okénka VOL , tak jak to vysvětlovali finančníci o VOL. jestli jsem to správně pochopil.
Teď spětně si uvědomuji ,že by muselo být zvýšené VOL pak pár nižších- třeba třetinové a pak výkřik do tmy jeden dlouhej bar sám vojak v poli.
Spíš jsem čekal nějaké hodnocení zda ten můj pohled je podobný nebo jsem mimo mísu, ale to vidím tak, že konto mi odpoví asi nejpřesněji.
Tak se omlovám a dík za reakci ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:
díky za myšlenky, hodně mi to dáva, jak to (oproti mně) pěkně rozeberete. taky se Vám zdá, že ostatní indexy jsou dnes jednou dole jednou nahoře a TF je relatívně v chopíku, a to je po FOMC na tf5-tomu nerozumím, nemáte nějaké vysvětlení? Ja jsem vstupoval jěště 17,30 na 2v short, kde jsem spekuloval a viděl něco jako HaS. Posunul jsem PT a chyba po obchodě po FOMC ,také posun PT a místo PT BE+1. Asi zůstanu u pevnýho PT, zatím to nejde, ale věřím že na to přídu.

přece jenom přiložím i graf jak jsem to viděl.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jestli dneska dneska TFko prorazí 794, tak by to mohla být slušná rally. Včera jsme byli svědky průrazu třídenního high a rally to byla pořádná. Dnešní průraz by navázal na včerejší uptrend a mohl by cenu dotáhnout někam k 800.. tyto průrazy jsem dřív testoval (break high posledních tří dnů) a ze 100 obchodů jich cca 60 % nabízelo pohyb přes 500 USD za pár minut..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...