Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

to majkll:

Ja to mam ako orientaciu takze nepotrebujem az taku podrobnu statistiku, v excel mam automaticky znacene najmensich 5% pre Vol and Range takze vacsinou viem kedy bol holiday/half day (podla kalendara) ale nemazem ich.

Aj od zenfire su data aj s PM len musis ist day by day (minutes a nie day) Ja PM nepotrebujem pretoze idea je ze chcem vediet Max pohyby v dni, teda ak viem ze trh presiel napr. 28 bodov (NQ) a sanca na vacsi range je 25% (zo statistiky) som opatrnejsi a inak managujem obchod ako ked presiel trh 10 bodov..

Co vsetko analyzujes ty? Niekto tu spominal ze pouziva filter Range PM a podla toho odhaduje Range dna teda ci sa oplati obchodovat alebo nie, na to sa chcem pozriet takze mozno tie data od Kinetick vyuzijem (tu)

martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Tet40:

Diky za vysvetleni, jsem rad za tvoji ochotu podelit se o zkusenosti :)
Budu te jeste obtezovat jednim dotazem.:
Nedavno jsi psal ze mas SL max. 150 USD ale po prostudovani tveho predchoziho screenu jsem si vsiml ze ti SL nad swing jak ho tam mas zaznaceny vychazi i pres 200USD. Co s temito obchody delas? Ja se snazim mit SL taky do 150USD ( idealne 100 USD )a v techto pripadech jsem se driv snazil vstoupit se slevou, ale ted tyto obchody spis vynechavam...
Resis popripade i nejaky posun SL?

Tvuj system je mi hodne sympaticky protoze se snazim obchodovat podobnym zpusobem, akorat se trochu ztracim v tom jaky jedes TF? ( obcas mas screen z 2min a obcas z 1min.. ) ja jedu 1min

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky182:

já analyzuju spoustu různých věcí a postupně vždy přidávám nebo dělám testy na to, co mě aktuálně napadne..zkoumám v základu vývoj range a volume u akciových indexů, u YM mám statistiku podrobnější na menší časové úseky s tím, že zkoumám jejich korelaci a vzájemné vztahy, testuju také např. jaká je pravděpodobnost, že se high či low dne vytvoří dopoledne, přes oběd nebo odpoledne..zkoumám korelaci mezi samotnými trhy, analyzuji dny v týdnu z hlediska range a volume, analyzuju specifika rostoucích a klesajících dnů, vztahy dnešního dne s x dny před či po atd...je toho hodně a občas člověk najde něco, čeho se může celkem dobře chytit..

podobné analýzy jsou ale hlavně dobré k tomu, aby člověk nevařil z vody různé rychlozávěry o tom, že jsou trhy mrtvé, nebo blázní atd..vždycky je důležité se kouknout "jestli už to tu nebylo", případně "v čem se to liší" atd a podle toho teprve dělat nějaké názory..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak já tento měsíc zakončil dnes jedním obchodem který skončil na SL : long 15:42 777,8 - trh high pre-market neprorazil, proražení přišlo později,ale to už sem neměl signál......celkem sem za leden udělal 20 obchodů ( 7xPT, 5xB/E+1, 8x SL) a celkový stav účtu je za leden + 2.180/k...když se koukám na výsledky za předešlé 2 roky, tak je tento rok co se výsledku týče někde uprostřed.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem vcera delal 4 h souhrn za leden
- 4x PT 300
- 11x PT 200
- 12x BE+1
- 7 x SL

2550,-

BE me kompletne pokryli vsechny komise
1 x jsem menil velikost PT dle statistiky swingu ze 300 na 200
1x jsem upravil vstupni podminku misto vstupu na close na +/- 2 ticky

Prumerny SL 80 usd
Prumerny PT 200+
Prumerny swing 230usd
Prumerna doba v pozici 12 min
Prumerny pocet baru v pozici (2 min TF) 9

Nejvetsi % pohybu a win 1 swing po prekrizeni EMA
Prumerny pohyb po prekrizeni ema 550usd
Prumerny pohyb swingu v rozjetem trendu 230usd
Prumerny otevreny profit u BE+1 140 usd
Prumerny otevreny profit u SL 80 usd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...