Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

to Tet40

tu průměrnou výši swingu počítáš ze všech swingů v trendu daný den, nebo bereš jen realizovné obchody?

Mám velice podobný systém obchodování swingů na range barech a taky mě napadlo určovat PT dle pohybu předchozích swingů, ještě jsem to ale nezpracoval. Můžeš trošku popsat jak konkrétně určuješ PT?

Díky
Mike

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to majkll:

presne kvoli tomu som si zacal viest takuto statistiku, aby som mal nejaku refernciu a neukvapil sa v zaveroch. Pre NQ ktory obchodujem som robil Range/Vol rozdelenu na 3 casti rano/obed/vecer a to len cisto aby som zistil ci sa to naozaj pohybuje viacej rano ako vecer. Vztah medzi x dni dozadu a dnesneho dna podla mojho nazoru je dobre vediet pri swingovani az taku vahu by som tomu neprikladal ak sa ide intradenne ale to zalezi na TFku ak je vacsi 5/15/30 min to uz moze mat dost velku vahu, ak 1/2/3 min alebo nejake tick grafy tam by som tomu moc velku vahu nedaval. DOW je dobry napad z hladiska range/vol ten som neurobil ale spravim ho neda to extra vela prace ked uz su data v excely ;)

Predpokladam kedze uz mas excelovsky dennik pre takmer vsetky indexi ides sledovat IM korelaciu?

hodne zdaru
martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já dnes 2 obchody.

1. 16:15 0v market close long. -$60 (SL60, PT200)
2. 16:18 0v limit long. +$170. Impulsivní predčasný výstup. (SL80, PT200)

Po tom co trh dosáhl cenového rozpětí $900 jsem už další signály long nebral. Taky mám problém vydržet v obchodu po úvodní ztrátě. Mám tendenci jí co nejdřív smazat. Logicky je to nesmysl, protože se nutně musím připravit o potenciální zisky, ale nevím, jak o tom přesvědčit i zbytek hlavy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky182:

ten vztah dní mezi sebou jsem analyzoval proto, abych zjistil, jestli má nějakou souvislost např. velikost "včerejší" range s velikostí "dnešní" range..tj. lze to využít při jakémkoli obchodování - i krátkém intra..jde o to, že ti to řekne, jestli např. po dnech s hodně velkou range následuje zpravidla den s velmi nízkou range - jak se tady hodně mezi lidma traduje – což moje statistika např. jednoznačně vyvrací..

co se týče korelace, tak jsem zatím dělal pouze vztahy mezi velikostí daily range a korelace vzheledem k rostoucím/klesajícím dnům..tohle ale beru spíš okrajově..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...