Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Rogi:

na té congestion po páte jsem si říkal, kolik se chytlo lidí. Vůbec tam nebyl volume.. Já bych vstoupil jedině až nad high dne, kdyby to prorazilo s vysokým volume a dlouhou svící.. Ale jak jsem psal výše.. Už jsem to neřešil po svých skratech v úvodu (td)

Dvr:
ono i tak to zabolelo (finančně). Ta ztráta prostě měla být poloviční. Neměl jsem do toho samého obchodu znovu lézt.. Tohle jsou nejhorší chyby - úplně zbytečné. Trh by mi nadělil jednu a bylo by.. Měl jsem si počkat na další signál a nehrotit to. Dnešní graf si vytisknu a budu na něj půl hodiny koukat, abych si to zapamatoval :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lordberry:
máte pravdu lordberry byla tam na 5´ svíčková pronikavá hviezda -shooting star a nezavřel trh nad HOD + červené a nižší VOL - už jsem si přes prsty ;)

drvr:
koumal jsem nad Vaším vstupem to RH je CG nebo něco jiného, omlouvám se co se srýva pod tou zkratkou?
jinak kdo si počká ten se dočká a lepší vrabec......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás nevím do kterého vlakna to hodit, tak snad to nebude vadit tady... Nemáte někdo odkaz kde by se dal stáhnout zvuk zvonu , který signalizuje otevřeni a zavření na NYSE? Prolezl jsem skoro celý google a nikde sem jej nenašel jako samostatnou nahravku ... Díky za případnou pomoc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...