Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Ahoj,

uz sa zacinam vraciat do starych kolaji. Vcera 2 vstupy 100% podla planu. 2x SL, strata 240USD ale bolo to v poriadku podla OP, takze je to ok myslim. Po druhom obchode som to so stratou zatvoril - co je pre mna uspech. A teraz zaradim pauzu, prejdem si moje "super" obchody z januara v klude, potom dam asi 2tyzdne paper a zacnem tradovat az asi junovy kontraktny mesiac v polovici marca.

Zatial sa majte a prajem Vam vela stastia a pevne nervy!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 Pepe2000 :

Uz jsem ti to naznacoval co bys mel udelat. Takze uz jen kratce. Jestli mas v planu max. dva vstupy za den na signal bez ohledu jak kazdy vstup dopadne, tak prece neni nikde zadny problem. Jestli mas ovsem pak tendenci vratit se do zisku v dany den, tak si nech u brokera omezit pocet obchodu, jak ti bylo doporucovano. To je pro tebe momentalne jedine reseni. Paper ti (konkretne prave ted a tobe) momentalne v nicem nepomuze. Budes v pohode paperovat, ale az prijde jaro a prejde na live, prijde den kdy udelas impulzivne to samy a prijdes o tu druhou polovinu uctu. Omez u brokera obchody i treba jen na jeden obchod denne a obchoduj podle sveho planu. Jestli mas rozumny OP, rozhodne je to mene nebezpecne nez to k cemu se chystas. Imho lehce vydelas a prestanes mit choutky ty ztraty opravovat nejakym obchodem s multi. Toliko muj nazor, kazdopadne je to na tobe. A dej vedet jak postupujes.

Hodne stesti
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06 napsal:"Na tech dnech bez obchodu dobre trenujes svoji tpelivost, coz si myslim ze je tvuj problem.."

souhlasim. na toto je urcite dobra mechanika, kterou tady jede vetsina. udelaji jeden obchod a jdou od toho. Samozrejme nemusi byt jeden, zalezi na systemu.
Muj system na NQ, ktery jsem obchodoval 9 mesicu mel nekdy dva obchody denne, nekdy jsem na pc ziral tri dny a ani si nekliknul.
Naucila me trpelivosti a ted, kdyz jedu trochu diskrecni PA, dokazu v pohode pockat jen na nejlepsi prilezitosti, coz jsem predloni rozhodne nedokazal a stale se snazil neco dohnat, u vseho byt, atd...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, do TF se mi dneska také dvakrát nechtělo - i kvůli tomu reportu. Pocity ještě ale zapojovat nechci. Systém ukazoval do longu a pak přišel i signál, tak jsem vstoupil 612,7. Šlo to mým směrem a před reportem jsem byl cca +200 a tak jsem zvažoval prodat - mimo plán. Přece jenom tyto situace v plánu vyřešeny nemám, takže jsem vydržel i přes report - v mírném profitu. Nakonec ale SL (16:21). Nedá se nic dělat. Tak třeba zase zítra. Celkově jsem přesto spokojený, protože jsem OP dodržel.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...