Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

já měl dnes problém s přihlášením se do NT...po dlouhém zjišťování sem zjistil, že si NT s paypalu nestáhlo předplatné na další období (i když peníze na kartě jsou!)...teď to s nima akorát řeším v čem byl problém. Byl sem nejdřív naštvaný,ale když sem zjistil, že mi to ušetřilo dnes SL,tak ten hněv trochu opadl...jinak já bych šel long v 15:37 na 608,2. Směr bych vystihl dobře, jen velikost SL by mě nepodržela :-)...tak snad zítra již bude vše ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dneska mi na TF všechno ukazovalo silně na pohyb long. Ten se hned po open ani do reportu nekonal. Když nakonec cca 16:14 long nastartoval, tak příliš hladce - bez korekce na které by se dalo zachytit. Smutně koukám... Dnes bez obchodu, ale aspoň že jsem si správně tipnul dnešní směr. Tak zase zítra.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:
pokud ti to v něčem pomohlo, tak sem upřímně rád. Jinak když mi přijde po prvním obchodě SL,tak pro daný den končím - je to dobré na psychiku, protože do druhého dne se hlava schladí a jede se od znova (tohle mi v začátcích určitě pomohlo)....dnes už mě SL téměř nerozhází, protože na svůj systém a jeho výsledky koukám z dlouhodobějšího hlediska...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kladny fundament, DB... uz na 607 se mi to libilo, ale nebyl signal. Po prolomeni 608.5 jsem sel na 609 do longu (pod S/R na 610, abych se vyhnul tem korekcim okolo, a cekam 614, potazmo pekny dlouhy a hlavne pomaly long. No uvidime co z toho bude. Takze jeste drzim long, kdyz to bude dobre vypadat, po ceste prikoupim a neco necham bezet... 622 by byla slusna cena close day :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...