Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Dikon: to se asi stává. Jestli se dívám správně, tak dneska by HA i klasické RB vyšly nastejno, pokud bys dával na close. Já jsem přece jenom postupně přešel na HA. Na klasických RB mi zase často těsně nevycházel SL - musel bych ho zvětšit a to se mi nechce. Ale za ten test to určitě stojí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dikon,

to si nevybereš, přesně jak psal peepo. Na HS máš hodně falešných vstupů, na klasických tě zase vymetou korekce, které přijdou po vstupu, protože SL nestačí.
Prostě je to systém s nízkou úspěšností, ale RRR to vyváží. Teda pokud nepřijde měsíc jako byl leden, kdy nebyl ani jeden plný PT. Ale to se stát může.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sonny1:
no to je zajimava otazka, ale slozitejsi odpoved. Ve strucnosti asi tak, ze zpocatku jsem chtel jednoduchy system, ale zaroven chamtivost (je to preci dax a je to v eurech). Ted uz vim ze delam chyby a musim zpocatku pomalu a opatrne, nehodlam vymazat ucet (ale na daxu staci spatny mesic i bez chyb, viz leden). Duvod proc to stale obchoduju je, ze si zvykam na to nemenit system a nehledat porad nejake dalsi a dalsi vylepseni (konzistence) a pak je tu spousta dalsich veci, ktere mi to stale dava a poznavam tak sam sebe. Nicmene uz pomalu premyslim o prechodu na live a zacnu tak hledat a stavet system ktery uz live pak pojedu...
Tak asi tak..
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Dikon:
zaujimave:) ja by som sa asi nevedel "prinutit" paperovat nieco o com viem, ze nebudem obchodovat. Skor by som to videl ako stratu casu, ved spoznavat sameho seba ako tradera mozem aj pri systeme, ktory bude realisticky aj pre live obchodovanie. Ale ak z toho mas nejaku pridanu hodnotu, tak ok, ty si rozumies (tu)
Ja som si od zaciatku prave kvoli vyske SL zvolil trh YM, takze viem, ze moj moneymanagement to zvladne a tomuto trhu sa venujem uz vyse roku. No uvidime aky bude prechod na live :)
Tak ti drzim palce aby si si nasiel ten svoj system ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...