Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Vim ze obchodujes neco jineho, na NQ to bylo trosku jine takze dneska to celkove nejak neslo ale to neva priste to zas nebude na TF... jeste jestli se muzu zeptat na ten indikator... ja osobne tam nechci zadne indikatory sledovat ale jestli me reknes ze s nim jsou vysledky o moc lepsi tak bych nad tim pouvazoval, ale myslim ze to jde aj bez neho co? Normalne klasicky podle svicek....diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman jestli muzu poradit - vstupy musis mit kazdy den stejne, ono je to pak psychycky neunosne - najdi si klidne mensi TF a tam hledej vstupy,ktere se ti budou libit a budes citit ze jim rozumis a maji logiku. ten tvuj MM se mi vcelku libil, jen se mi zda ze bojujes a predem nevis jaky vstup budes obchodovat,cos jde, ale je to ultra obtizne, potom vlastne nevis jak na tom si a zda si dodrzel pravidla ci ne (minimalne pravidla vstupu) - takze vidis spis vysledek dne penezne a ne planovite a to te rozcarovava a nechava stale v nejistote. prihodim screen jestli bude k necemu jak se k tomu stavim ja - nerikam ze ti to muze pomoct ale za pokus nic nedam. - zadny gral, vstupy jsou odraz, a pak uz je na kazdem jak s tim nalozi.

13102

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 roman06: Tak samozrejme obchoduj jak tobe nejlip. Nikde nic navic mit nemusis, je to ciste tvoje vec, navic nez to zacnes pouzivat, tak by ti to melo davat cele smysl. Ted to myslim i obecne. No a tenhle relativne novy indikator mi pomaha urcovat, kdy trh slabne, jestli bude swing nebo jestli to nove high je korektni pruraz a pohyb bude pokracovat. Je dobre vizuelne ctivy, takze i kdyz jsem od monitoru na par metru, tak vidim hned co se deje. Pak se prepnu na pracovni graf, kde kdyz na mne kouka vstupni formace, tak muzu vstupovat s relativne velmi vysokou pravdepodobnosti ze trh udela ten pohyb, pro ktery vstupuju. Jako priklad davam dva grafy (po-pa) jednak je tam videt jakou maji trhy "pamet" a jednak ty modre carky jsou me poznamky k obratum a korekcim. Takze je to jenom pomucka "jedna z mnoha" Zalezi na tobe jestli ji budes pouzivat a jak.

13103

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, tak jsem presel na jiny tf, na 5 min to bylo dost nepouzitelne - velke SL za dost neurcity vysledek, kdyz bylo falesne prorazeni tak sem to moc schytal. Tak dneska jsem jel takzvane vse co vidim na 1 min abych zkusil hodne odlisny tf a uvidim dal jak to pujde, mozna skoncim nekde u 1-3 minut to se jeste uvidi. Davam screen jen tak pro zajimavost co jsem tam videl :d ( ty cary od vstupu vedou k vystupum, kazdy obchod 2 kontrakty )

13116

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak dneska to bylo na TF zase zpočátku dost divoké, na 1min grafu obrovské svíce sem a tam. Tak jsem se radši držel mimo trh. Po 16 hod se to trochu uklidnilo a 16:18 to vypadalo na celkem dobrý signál, ale nenašel jsem odvahu - není přece potřeba se za obchody honit za každou cenu, že ano:) Pak se přece jenom ještě naskytl dobrý vstup v 16:57, ale bylo z toho jenom BE (na tick od PT). Tak zase zítra.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

trhy se nam nejspis definitvne vraceji do trendoviteho chovani. chtel bych se zeptat zda nekdo vytahuje treba zase trendove signaly(ktere v minulem obchodi nepouzival) a nebo zkratka jedete porad stejny plan. respektive co vy osobne menite kdyz trhy zmeni takto charakter? nerikam ze budou uz kazdy den trendovat ale jde citit vetsi aktivita...

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...