Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

To Rosko00, ALL:
Bdím či spím, každej trader tady řeší indikátory, vstupy počty obchodů a někdo so tady otevře pozici a zcela bez problémů se dostane do ztráty 150 000 Euro - je to vůbec možné ?, nebo jsem si to špatně přečetl.
Musím sám sobě říci že nejsem špatným traderem. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rosko00:

Vase uvaha o stribre je celkem logicka, ale problem je ten, ze s timhle pristupem muzete vymazat zisky klidne za poslednich 5 let behem nekolika tydnu či dnu. Dale me trochu zarazi fakt ,ze firma pro kterou pracujete, Vam dovoli provadet takhle riskantni transakce v objemu stovek tisic EUR, i kdyz jste v plusu. Nevim o jaky druh firmy se jedna, ale urcite vim ze obchodnici /zamestnanci/ kteri maji opravneni k takto vysokym transakcim jsou jednak kontrolovani /jisteni/ svym nadrizenym supervisorem a jednak maji nastaveny presna pravidla a strategii obchodovani. Takze vety jako "vim nyni ze jsem udelal chybu" moc casto na svych pozicich nepouzivaji, protoze vstup byl generovan na zaklade konzultace s vyssim nadrizenym dle jasnych pravidel a postupu.
Pravidla rizeni rizika viz. Petruv prispevek - opet si to moc neumim predstavit ......

No neberte si to nijak zle, ale take uz nejaky patek na burzach obchoduji a proto ta uvaha.

at se dari focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
fííha, tak koukám, že jsou ještě i jinačí kabrňáci:)
Dneska byl pro mně těžký den, díky nervozitě trhu mi často nestačil SL nebo se to vracelo na BE. Na druhou stranu byl dostatek platných signálů na vysokém volume. Tak můžu být nakonec rád za výsledek -120.
Tak ať se daří a chraňte si svůj kapitál!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Rosko00: V tomto vlákne sa prevažne diskutuje o obchodovaní akciových indexov TF, ES, NQ alebo YM.
K takému záseku ťažko nájsť nejakú radu alebo povzbudivé slová. Snáď len toľko že vieš čo robíš...
Ináč, ja dnes tiež strata. Naskakoval som do trhu a naopak o cca 5.30 P.M: som nevzal ziskový obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to je pecka citat.

Resko netahaj nas prosim za nos, ziadna normalna firma ktora obchoduje na vlastny ucet ta do takej straty nepusti.
co robi tvoj senior trader, ked ta pustil do takej straty?

my sa tu zvykneme bavit o serioznych veciach takze ak si makler a skladas nejake portfolia pre retail a nemas nad sebou niekoho kto ti riadi risk , tak nam tu nehadz take sumy , lebo sa nam s toho zatoci hlava :)

inac nic v zlom samozrejme. prajem ti aby ti to vyslo.

Btw: tiez mam dneska strasny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rosko00:
>
> Vase uvaha o stribre je celkem logicka, ale
> problem je ten, ze s timhle pristupem muzete


Jeho úvaha o stříbře jen vypadá jako logická, ale ve skutečnosti je to bohužel přesně naopak ;) Pokud euro oslabí po bankrotu Řecka, jak si Rosko00 přeje, pak XAG-EUR neklesne na 13, ale vzroste a vymázne mu celý účet. Stalo by se mu to při poklesu eura asi na 1,20 při včerejší nezměněné ceně stříbra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roskoo mozna jsem jediny ale vubec vam nepreji zisk a preji vse nejhorsi - a mozna potom se bud proberete nebo skoncite, protoze to co popisujete je dost hrozne a z posledni zoufalosti si chodit pro radu do fora o intradennich indexech je fakt na me moc. sory ale musel jsem to rict... Takove gemblovani s cizima penezama je hodne nezodpovedny krok vuci vsem kteri pres vasi firmu/ucet investuji.

Jinak dneska jsem lital po republice tak jsem nebyl na trhu ale uplna nadhera co se delo, zpetne co jsem prosel svicku za svickou tak bych skoncil nekde mez 400-600 plus, otazka je jestli bych to treba po 200-300 zisku ukoncil coz asi jo. I tak krasny den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...