Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 5 rad jak najít čas na trading při zaměstnání


Doporučené příspěvky

Raider.... ze 3000 kč mesicne co dostavam od rodicu na jidlo, protoze chapou co delam a taky je to sance pro ne jak je dostat z prace.... Jo to ze USA krachne je asi vsem jasne (nebo aspon tem co rozumi penezum a jak to vse funguje) v podstate USA uz davno krachla jen to ted vsechno jeste taha na ukor jinych dluhem, ale to uz je mimo toto vlakno.... Pro me to znamena o duvod vic proc ted tak makat protoze tato moznost muze velmi necekane zmizet... Ale jak se casto pise : "cesta je cil" a to co se diky tradingu naucis uz ti nikdo nevezme a vzdy budes o nekolik kroku pred ostatnima... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

To Marxtone, roman06, ALL:
Vy jste mi teda pěkní burziáni, co pak jste nečetly základní poučky ?
"Když je všechno jednostranné tak se stane přesný opak", uvedu příklad.
Před krizí nikdo nevěřil v pokles cen nemovitostí, každej měl reálné a logické důvody, nikde nebyl jediný protichůdný názor a podivejte se co stalo, nemovitosti šly s cenou dolů, po celém světě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06, tak teraz si to popohnal :). Ty si skrátka žiješ ako "slobodný pán z Rispaldic", rodičia ťa dotujú a ty si v túžobnom očakávaní veľkých penazí popri trénovaní golfu. Máš fajn rodičov, keď ti tak dôverujú, tak snáď im to raz vrátiš z penazí, ktoré si dokážeš sám zarobiť. A keď sa ti to podarí, potom nám niečo napíš k tomuto článku, lebo zatiaľ nemáš velice predstavu o čom je v ňom písané nakoľko tvoje doterajšie "pracovné" skúsenosti sú kapánek mimo bežnej reality. (V tomto prípade som mal pod pojmom bežná realita na mysly, že sa dokážeš sám uživiť :)) Tak ti držím palce v tradingu i golfe :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi... sorry vlastne po teto diskuzi uz jsem se rozhodl radsi nesirit moje nazory :D omlouvam se, vubec to neni tak jak tady pisete kdybyste se trochu zamysleli 3000 kč sotva staci na jidlo a vic zadny prijem nemam takze si ziju fakt jak z rispaldic :D (mimochodem za golf platim 1000 kč rocne), kaslu na to uz nekomu neco vysvetlovat, muj trading konecne zacal byt ziskovy a to je to co me zajima...

ps. zamyslete se nad ostatnima radoby studentama ktere podporuji rodice daleko vetsimi castkami a lidi jsou jen zasiti na kolejich a chlastaji... ja jsem chtel napsat ze na to jdu trosku jinak ale vy jste to vuuubec nepochopili... je pravda ze vlastne co do toho mam co kecat kdyz jsem nidky nepracoval....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06, pripomenul si mi debatu s mojim starším synom. Ty to berieš tak, že svojich rodičov stojíš len 3000 Kč mesačne. A čo tak stojí rodičov ďalšia tvoja mesačná spotreba? Trebárs i to blbé mydlo musel niekto kúpiť, nájom musí tiež niekto zaplatiť..........Skús si spočítať mesačné náklady na domácnosť a vydel ich na osobu a to si potom pripočítaj k tým 3000. Možno to niekto berie ako pseudomorálne reči, ale povinnosťou rodiča nie je starať sa o dieťa do jeho tridsiatky, ak nie je nejako postihnuté. Skús sa na to pozrieť trochu inak, ber tie peniaze od rodičov ako pôžičku, ktorú musíš do určitého termínu vrátiť. A potom zbadáš čo dokáže pri obchodovaní spraviť psychika :). Toľko teda môj pohľad na vec, snáď pochopíš čo som tým chcel povedať, takže nech sa ti darí (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...