Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Odstrašující příklad neúspěšného obchodníka


albeon

Doporučené příspěvky

yax:
Co je špatného na tom, poukázat na nějakou (třeba jen zdánlivou) nesrovnalost? Taky jsem to udělal, Kurdebele mi slušně odpověděl, dokonce jsem byl pochválen za všímavost :) a buď budu jeho vysvětlení považovat za věrohodné, nebo nebudu.
Máte pravdu, že debata sklouzla někam jinam a přínosné to asi už pro nikoho není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vzhledem k tomu, že neobchoduju indexy, tak bezprostředně neposunulo. Ale dozvěděl jsem se věci, o kterých jsem nic netušil (třeba že existuje Time & Sales), takže vlastně posunulo. Navíc jsem se znovu přesvědčil, že je potřeba předkládané pravdy kriticky zkoumat. A v neposlední řadě jsem si doplnil obraz některých diskutujících.
Ono je těžko říct, co vás kam posune nebo neposune. Času mám relativně dost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vyhlašuji soutěž pro začínající a tápající človíčky,komu se dnes podaří chytit dno na E mini Nasdaq SEP.Od včera to spadlo už velmi dost,mohlo by to jít chytit.Připravte se psychicky na případnou celkovou ztrátu 150 Usd a nastavte si v bracket traderu stop loss na 8 ticku.Pokud půjdete po vstupu do ztráty,nečekejte zoufale až Vás to vykopne,ale 4 ticky až 5 ticků nekompromisně zavírejte close position.Teoreticky pokud vše půjde úplně špatně,máte na vystřílení asi 6 pokusů než příjdete o celých 150 Usd.Věřím,že nebudou všechny vstupy ztrátové a večer na zavíračku budete alespoň na nule.Pokud budete v zisku 8 ticků,tak překliknete stop loss na 2 ticky v plusu.Ziskové vstupy v žádném případě nezavírat!!!!!!!!! Ať Vás ani nenapadne ve ztrátě přidávat kontrakty.Další kontrakt přidejte až budete 10 bodů v plusu.

Hodně štěstí a napište mi seriozní výsledky,které Vám neprodleně zkritizuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...