Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Odstrašující příklad neúspěšného obchodníka


albeon

Doporučené příspěvky

2Kurdebele:
Nechtel jsem se zapojovat do flame, ale tohle mi uz fakt nedalo. Pokud chces diskutovat na tema obchodovani podle faze mesice, zaloz jine vlakno, ale nerozvijej to tady. Pak jsou tady vlakna o diskuzi nad trhy, tam muzes umistovat sve screenshoty.
Toto vlakno je na uplne jine tema a sam nemam rad kdy pri prochazeni vlakna narazim na nikam nesmerujici diskuzi.
Ale stejne si neodpustim poznamku, ze tve chovani zde na foru je z psychologickeho hlediska mozne nazvat jako exhibicionismus. Mozna mas potrebu na sebe upoutavat pozornost za kazdou cenu. To jestli opravdu obchodujes nebo ne mi neprislusi soudit. Ale to co tady prezentujes je zvlastni a to vic nez dost. Ty takhle za behu posunes SL u 10 kontraktu, jen proto, ze jsi mel pocit, ze byl predtim? Promin, ale timhle stylem bych mohl tady vytvorit fiktivni obchody nad uplne vsim a s kazdym indikatorem.
Jak rikam, a myslim ze bude se mnou mnoho lidi souhlasit, presun tuhle diskuzi jinam.
Ale opet opakuji, ze jsem si vedom, ze jsem dalsi z lidi, ktere jsi strhnul na flame a je mi to lito.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jogo,já nemohu nikam utíkat.Zůstanu tady.Já jsem půl roku všechno propočítával a poslední týden před úplňkem mi to všechno definitivně došlo.Po propadu od Novu do úplňku,jsem si byl naprosto jistý,že to v tomto týdnu,kdy je slunovrat,poroste jako blázen.Dal jsem do toho úplně všechno,jsem absolutně emočně vyždímaný.Nespal jsem od neděle,poctivě celou dobu jsem čekal na svou příležitost,všem jsem to poradil,aby si vydělali pořádné peníze a nakonec mě odtud chtějí vyhodit jen proto,že mám ve všem pravdu.Je mi z toho velmi smutno.Ale neodejdu odsud.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrá tedy,chtěl jsem sice prakticky ukázat co dále s otevřenou pozicí a všem,kteří v tradingu ještě nedokázali prolomit ledy,konkrétně za pochodu načrtnout,jaký by zhruba měl být postup vydělávajícího člověka.Není mi to zde v tomto vlákně ovšem dovoleno a přeskakovat již nikde nebudu,pač na to nemám tolik času.Chtěl jsem pomoci lidem v tomto vlákně,kteří v tom ještě tápou.
Napíšu Vám alespoň o tom co si myslím,že jsou zažité nesmysly.
nesmysl číslo 1 - přivydělávat si tradingem při zaměstnáni.
Přivydělávat si tradingem při zaměstnáni lze pouze v případě,že máte takové zaměstnáni,kde nemusíte vůbec nic dělat a nikdo po Vás vůbec nic nechce a máte celou pracovní dobu jen pro sebe.
Abyste byli v tradingu vůbec úspěšní musíte mít kontakt s trhy v podstatě neustále.Od Božího rána je třeba se celý den poctivě připravovat a velice důmyslně vymyslet celou strategii.Vypnout mozek lze pouze od pátku 22.15 hodin našeho času do pondělí 7.00 hodin našeho času.
Trading vyžaduje naprostou koncentraci mysli a specifických pochodů myšlenek neslučitelných s uvažováním v běžném životě.Já sám jsem se musel vzdát prosperujíci firmy na úkor tradingu,protože celodenní myšlení ve firmě bylo naprosto neslučitelné s uvažováním v tradingu.Po celodenní práci ve firmě nebo v zaměstnáni není mozek schopen se rychle přeorientovat do režimu prostředí,které funguje naprosto v jiných rozměrech.Není možné bojovat na dvou frontách a úspěchu v tradingu lze dosáhnout pouze za předpokladu,že veškeré své mentální schopnosti přeorientujete a nasměrujete k jedinému konkrétnímu cíli.
Ten kdo Vám řekne,že si vydělává tradingem při zaměstnáni nebo podnikáni,tak se se svým účtem potácí maximálně vylej nalej.Pokud opravdu chcete v tradingu uspět v měřítku velmi nadprůměrném a dostat se mezi horních 10 tisíc,musíte zajít ještě mnohem dále.Musíte se pro Trading prvních 5 let vzdát úplně všeho a nejlépe se úplně izolovat od okolního světa a hlavně od lidí,kteří Vás na Vaši cestě budou stahovat zpátky k sobě na svou úroveň.Není jiné cesty k milionum v tradingu,než dlouhá cesta duševní bolesti,zklamání,frustrace a neustálého hledání jakékoliv víry v úspěch.Kdo toto není schopen podstoupit,leká se této představy a maluje si krásnou budoucnost plnou krásných iluzí,nemůže dojít dále než k pár stovkám dolarů na pivo.
Mi na mé cestě k úspěchu pomáha příroda,měsíční cykly,slunovraty a neochvějný pocit agresivního vítěze,kdykoliv vstoupím do trhu.Bez tohoto pocitu,jste předem odsouzení k veškerému nezdaru a to i kdyby jste dostali přesnou informaci od Boha,že právě v tuto chvíli máte kliknout na long.Věděli byste to přímo od Boha,ale od strachu byste neklikli.Tak k čemu Vám potom je dokonalý systém,když Vaše rozpoložení nitra je ve stavu poraženého outsidera?

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kurdebele:
Ano, mohu souhlasit s tím že úspěch v tradingu souvisí s absolutní koncentrací na trading, a prostě maximálním duševním úsilím na trading jako takový !
Myšlení obyčejných lidí nám traderům opravdu moc nepomůže. Každý trader v začátku něco prodělá, ale úspěšný trader pokračuje dále, neskončí, [bold]maká dál [/bold].
Trading je nejnáročnejší bussiness.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Ty,kteří potřebují dodat trochu nadhledu a kuráže,přikládám výpis z obchodované po úplňkové příležitosti na long mým synem.Toho jsem vycvičil klikat na signály bez zábran.Prostě to vidí a kliká.Já jsem co se týče zábran proti němu úplný začátečník.Včera se toho zbavil se ziskem okolo 120 000 Usd a řekl mi,že jsem idiot,jestli se toho nezbavím.A já vůl to pořád držím.

16487

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurdebele Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pro Ty,kteří potřebují dodat trochu nadhledu a
> kuráže,přikládám výpis z obchodované po úplňkové
> příležitosti na long mým synem.Toho jsem vycvičil
> klikat na signály bez zábran.Prostě to vidí a
> kliká.Já jsem co se týče zábran proti němu úplný
> začátečník.Včera se toho zbavil se ziskem okolo
> 120 000 Usd a řekl mi,že jsem idiot,jestli se toho
> nezbavím.A já vůl to pořád držím.


Vážený pane, skutečně netuším proč to sem píšete. Na SIMu přece není hrdinství klikat bez zábran. To jste syna nemusel ani dlouho učit. A jak to může pomoct těm co to potřebují sio opravdu nedovedu představit.
A že je to SIM? Vsadím se s Vámi o ty peníze, které figurují na výpise. Ono to totiž jde velmi snadno poznat...:)
A to, že moc o obchodování futek nevíte, bylo znát už z prvních příspěvků.
Takže obchodování zdar a SIMu zvlášť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jogo Napsal:
-------------------------------------------------------
> HOVED111 Napsal:
> > A že je to SIM? Vsadím se s Vámi o ty
> peníze,
> > které figurují na výpise. Ono to totiž jde
> velmi
> > snadno poznat...
>
> To by ma zaujimalo, ako sa da rozoznat SIM od
> vypisu z realneho uctu. Prezradis nam to?
>


:) Když odhlédnu od stylu psaní jmenovaného, počtu kontkraktů a hlavně obchodovaného naráz v premarketu (dle výpisu v jednom trejdu), pak se podívám na CME (globex). Překvapivě tam maj něco co se nazývá Time & Sales. A je vymalováno úplně....:)
No a najít tam ty 10-ti kusové hlášené trejdy je tyky dost problematické. :)
No a poslední věc. Obchodník s levou zadní trejdící 100k NQ má fees stále 2,01 :) Je toho víc, snad stačí tohle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ach jo,všechno co jsem tu napsal,jsou výmysly a bláboly.Úplně všechno jsem si vymyslel,nakecal Vám hlouposti a výpis je z demo verze.Jsem exhibicionista,podvodník a trhům vůbec nerozumím.Tímto svým posledním textem doufám,že se Vám Vaše srdéčka zahojí a já si půjdu po svým.Myslel jsem,že tu chodí lidé,kteří mají zájem se vzájemně prakticky informovat a předávat své výsledky,poznání a touží být opravdu bohatí a to nejen finančně.Byl bych velice potěšen,kdyby se tu vyskytnul alespoň jediný člověk,který by mne motivoval svým nadáním,svými z obchodovatelnými výsledky a ukázal mi přesně svůj styl obchodování a velmi bych mu ten úspěch přál.Bohužel zde nikdo takový není a nebo je,ale nechce mi to sdělit.Velmi jsem se spletl v tom,že se zde potkám opravdu z bohatými lidmi,kteří by mi mohli něco nabídnout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurdebele: ako som napisal, ak tu zacnes pisat o vysoko ziskovych obchodoch, ktore nie su len na 1 kontrakte ako tu vacsina obchoduje, ludia ta tu zvozia pod ciernu zem a este vsetkych presvedcia ze to je aj tak na deme. Ono tej vacsine sa lepsie zije s pocitom, ze nie su v tom prerabani sami. Preto podla mna ak zacne byt obchodnik ziskovy, strati zaujem o tom niekde hovorit, nie to uz na forach.
Podla toho co si pisal predtym o psychologii svojho obchodovania mi bolo hned jasne, ze obchodujes live. Aj ked mas svojske nazory, podla mna su zaujimave. Kazdy si najde svoj styl, dolezite je ze mu zaraba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...