Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Odstrašující příklad neúspěšného obchodníka


albeon

Doporučené příspěvky

Kurdebele:

- jak již zde bylo několikrát napsáno, jsi off topic

- že Ti nikdo z úspěšných neodpeisuje není tím, že by tady ti úspěšní nebyli

- používáš tak vyhraněný a konfrontační tón, že Ti akorát neodepisují, protože jim to prostě nestojí za to

- navíc naprosto odmítáš základní pravidla tohohle webu, jako například rozdělení diskuzí do témat, viz "já se nikam přesouvat nebudu", což osobně považuju za naprosto zbytečnou aroganci

- "Velmi jsem se spletl v tom,že se zde potkám opravdu z bohatými lidmi,kteří by mi mohli něco nabídnout." - především Ti nikdo není povinován cokoliv nabízet a pokud se nebudeš chovat zdvořileji, nemyslím si, že Ti kdekoliv jinde někdo něco nabídne

- nezkoumám, jestli píšeš nesmysly, jedeš na SIMu, nebo vyděláváš miliony - pokud se nehodláš bavit v klidu, slušně a na konstruktivní úrovni, je mně to v podstatě jedno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ach jo, Kurdebele....čemu se divíš? Každý má právo na svůj názor a určitá nedůvěra je jen a jen prospěšná, zvláště v tradingu.
Proč by se tady měli lidé vzájemně a navíc prakticky informovat o svých výsledcích? To zde probíhalo před lety, teď už je tento web trochu jinde.
Každý trader, který vydržel všechny problémy spojené s pochopením a poznáním tradingu ví, co ho to stálo úsilí, času a peněz. Proč by to potom měl veřejně presentovat?
To co ty hledáš - presentaci výsledků...motivaci..spolupráci...to je záležitost uzavřených soukromých fór.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Kurdebele:
Ale on ti nikdo tve nazory nebere. A pokud mas pocit, ze budou pro nekoho prospesne, tak je zverejnuj. Nerikam, ze se nenajdou lide kteri budou diskutovat na stejne tema jako ty. Nikdo te ani z tohoto fora nevyhazuje, tak nedelej ted ze sebe obet. Ale prozradim ti v cem tkvi ten problem:
1) Rozjel jsi flame na tema ktere se tohoto vlakna vubec netykalo
2) Tva forma prezentace byla ponekud prehnana. Precti si sve prispevky znovu a zamysli se nad tim. Cloveka nedefinuje kolik toho vi a kolik vydelava, ale i jak pusobi na venek. Nikdo nikomu nezakazuje se chovat excentricky, ale musi pocitat s tim, ze se setka s hromadou negativnich ohlasu.
3) Pises, ze nemas cas vytvorit nove vlakno, ale mezitim jsi napsal prispevku ze uz mas ve statutu 2 hvezdy (>45 prispevku).
4) Uvadis sve nazory, ale nelibi se ti konfrontace a nazory ostatnich okamzite shodis.

Toto byly zakladni body proc se tady strhla takova vlna. Nechci po tobe abys prijal me nazory, ale aspon se nad nima zamysli jako ja se zamyslel nad tvyma.
A dal bych chtel zduraznit nektere body ktere vypadaji ze jsou nepochopeny:
1) Nikdo ti nezavidi tve zisky. Ano, jsou tu prodelavajici traderi a jsou tu vydelavajici traderi. Samozrejme ze tady bude vic prodelavajich a zacinajicich, protoze tady hledaji rady, pomoc, motivaci, atd. Ale i vydelavajici byly nekdy v jejich kuzi a vi, ze ted muzou oni sami poskytnou radu a take to delaji. Takze klidne napis, ze jsi za posledni mesic vydelal statisice dolaru a ja ti garantuji ze se najde hromada lidi, kteri ti tady poplacaji na rameno a hromada kteri se te budou ptat jak jsi to udelal.
2) Kdyz by jsi na tema mesicni faze zalozil vlakno, tak ti opet garantuji, ze bude hromada lidi, kteri s tebou povedou rozsahlou diskuzi a budou naladeni na stejnou vlnu. Ale tohle nemuzes chtit po vsech v tomto vlakne.
3) Opravdu nejde o to co rikas, ale jde o formu. Pokud myslis, ze neni dulezita pak ber ze mnohyma zustanes nepochopen a s tim se budes muset smirit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ale to přece není o nedůvěře. Je to o podstatě psaní zde. Jestliže je někdo usvědčen ze lži a všichni si ji mohou ověřit, a ještě ho litují....pak je to trošku ujeté všechno. Pokud mi někdo najde na těchto stránkách na vteřinu prezentovaný trejd najít, pak se rád omluvím a smeknu. (pozor na časový posun). Možná si někteří tradeři udělají i obrázek o skutečných objemech na NQ v premarketu...
www.cmegroup.com/trading/equity-index/us-index/e-mini-nasdaq-100_quotes_timeSales_globex_futures.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To HOVED111:
Co to [bold]plácáš !!! [/bold], z toho screenu přece nejde vůbec poznat že to je nebo není z dema/live !!!
Já jsem rád že tady někdo ukázal že je dál než většina tady na fóru. Tím že napadneš někoho kdo má nějaký systém a jde mu to nikomu, ale hlavně [bold]SOBĚ [/bold] nepomůžeš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurdebele: škoda, že už nechcete psát. Pro mě to bylo velmi inspirující. Přemýšlel jsem, jak se rozhodujete, jestli při datu novoluní, nebo novy půjdete long, nebo short. Tedy pokud tam není jasná formace PA. Taky schválně čekám, jak mi dopadne nesměrový opční Condor v kontrastu k Vaší Bull předpovědi. Znovu vám přeju, ať se Vám daří. Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to HOVED 111
nechci o tu resit ci je to sim a nebo ne, ale ty by jsis mel prostudovat co se posila CME v trade and sales nez tim zacnes argumentovat a usvedcovat ostatni.. jedine co vime jiste je ze tomu nerozumis.

tech 100 kontratku tam klidne muze byt akorat sou rozdeleny proti prislusnym protistranam. 100 kontratktu by se tam ukazalo kdyby trefil marketem stejne velky limit v protistrane. Pokud tam das limit 100 tak jen cekas nez ti to market vyzere a cas obednavky je dokonceni posledni transakce a cena je prumerna cena za vsech 100 kontraktu pokud jsi tim limitem hybal mel skluz nebo vstupoval limitstopem. ;)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdybyste se ke mne včera chovali slušně a nedělali ze sebe hogo fogo,byl jsem odhodlán Vám napsat jednu svou další přiblblou chytrost.Sežeňte si někde knihu Jesse Livermore ,,Z nuly legendou Wall Street,, A na straně 140 velký mistr svého umění,který si na sklonku svého života prohnal kulku svou chytrou hlavou doslova napsal toto:

Myslím,že už jsem Vám říkal o své zkušenosti,že kdykoliv akcie poprvé překročí 100,200 nebo 300,téměř vždy pokračuje v nárustu o 30 až 50 bodů - a po 300 rychleji než po 100 nebo 200.

Pokud tedy po úplňku poprvé konrétně na E mini nasdaq SEP poprvé překročila cena hranici 2200.00,tak podle této teorie se nemohla zastavit dříve než na 2250.00.Tak se také stalo a proto jsem za pochodu přidával vždy po 10 kusech kontraktů.
A kdybyste mne včera neobviňovali ze lží a podvodů,tak bych Vám včera napsal,že pokud to za celý den tuto hranici již o mnoho nepřekročilo,tak je čas se všeho velice rychle zbavit.Tak jsem také učinil a dávám si chvíli oddech.
Nebudu Vás zde již ohromovat výši svého profitu,protože by se Vám podlamovala kolena a třepaly ruce na myši.

Vy se mezitím naučte obchodovat kluci mojí zlatí,protože s tou Vaší gambleřinou,kterou tady na všech vláknech popisujete bych přišel na mizinu za 23 minut.

Paaaaaaaaa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
opravdu zajímavá a konstruktivní diskuze :) myslím, že podobný scénář se zde opakuje po několikáté.
Opět dorazil někdo, kdo propaguje nebo zde i obchoduje netradiční metody, bohužel většinou je prezentace takového postupu vedena buď arogantním nebo aspon konfrontačním stylem.
Následně se skoro okamžitě do diskuze zapojí dvě skupiny diskutujících .. první věří všemu doslova, protože chtějí věřit, že jsou hodně vydělávající obchodníci a oni mají to štěstí to vidět, druzí tomu zase nevěří vůbec, protože taková "kravina" přece nemůže fungovat, protože já obchoduji tohle nebo "můj guru" říká tamto, takže všechno okolo je nesmysl a podvod.

Myslím, že oba skupiny ničemu nepomůžou a už vůbec ne sobě, pokud si sem někdo přijde masírovat ego (to neříkám, že to nutně je tento případ), tak si ho bude stejně masírovat a jen se bude vyžívat, jak zasel na úrodnou půdu. Pokud vám nově prezentovaný postup příjde nesmyslný nebo naopak zajímavý, tak si to zkuste na svém grafu, třeba vám to něco dá. Nevěřte všemu co se zde píše, ať to píše nováček nebo dlouhodobý diskutující, ale inspirujte se stylem "co když na tom něco je", ověřte si to, zkuste jiný zdroje, fóra a vyzkoušejte a když už diskutujete, tak pište vlastní zkušenosti, nepaušalizujte, jen proto, že to někde nekdo řekl nebo dokonce napsal do knížky, nevíte zda nekecal právě ten druhý.

btw: před lety jsem se taky nechal vtáhnout tady do jedný podobný "inkviziční" diskuze a hle neposunulo mi to ani o píď na mém účtu (tu)

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

....ja si myslim, ze je to super osvezeni diskuze a za vrchol ironie povazuju nazev vlakna, kde je tahle diskuze vedena.
Mam tady login od roku 2006. Cyklicky sleduju vyvoj financnika.cz a tohle beru jako dalsi nekonvencni periodu, ktera se da po case prijemne precist.
Jsem si navic 100% jistej, ze dala mnoha lidem vic, nez kazdodenni post analyzy, jak to kdo videl (rikam to vedome, kdyz to sam delam :)

Takze za sebe diky za takovy prispevky, invenci ten byznys prece zije, ne? :)

Pavel






Link to comment
Sdílet pomocí služby

HOVED111

kdybys radši ten čas, co si věnoval zkoumání cizího účtu, věnoval svému obchodování. Detektivní práce dobrá, ale k čemu ti to je dobré. Zvlastního pohledu akorát promarněný čas, i když ego si asi polechtal, když si někoho mohl roznést na fóru. Taky jsem takové kraviny dělal, ale v tradingu mě to nikam dál neposunulo, takže jsem s tím přestal marnit čas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...