Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

potreboval bych poradit s pouzivanim kalendare na Forex Faktory. Nasel jsem tam moznost External Calendar, myslel jsem si, ze by si ho mohl clovek pekne ulozit na plochu a mel by ho porad na ocich. Zaregistroval jsem se u nich atd....
Vim, ze v tomto vlakne se kalendar zminoval..... da se to tedy dostat na plochu, nebo neda? Chystam se taky obchodovat NQ a tohle by mi dost bodlo. U me bude asi chyba nekde 40 cm nad klavesnici, rekl bych.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kopi007,
FF jsou běžné webové stránky, poskytující určitou informaci, zde ekonomický kalendář, to co je uváděno jako "external calendar" je jen převedení kalendáře do html kódu a umožnění jeho vložení na své webové stránky, aby uživatel nemusel chodit přímo na FF
nevím na kolik monitorech budeš pracovat, že budeš mít případný kalendář pořád na očích (když bude na ploše), ale pokud chceš sledovat tyto kalendáře (což je určitě dobrá cesta), tak neni nic snazšího, než to mít uložené v záložce firefoxu nebo v extrému to mít nastavené jako domovskou stránku po otevření browseru .. a při přípravě na seanci si vše prohlídnout

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, tak si dnes opět sypu popel na hlavu. Měl jsem třikrát SL, celkem ztráta 105 USD. 1.obchod spekulace na odraz od spodní linky vyznačeného kanálu a SR úrovně. 2.obchod opět jsem čekal odražení na nižší úrovní - na CG. 3.obchod čekal jsem odražení od dnešního CG a zároveň CG z před čtyř dnů. Tohle se možná ještě rozjedu nakonec správným směrem, nicméně já jsem už venku na SL. A teď do mě... ;) Jarda

11425

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Jardo, všetci letia na juh a ty sa driapeš na sever? :) Nechcem rýpať, aby si sa neurazil, ako sa hovorí po boji je každý generál. Preto som rád, že sa učím až na "večernom trhu", tam sa kreslia kanále trochu ľahšie, keď mám prehľad čo sa dialo cez deň. Inak ja som dnes obchodoval ES, ale situácia na oboch trhoch bola viac menej rovnaká. Tak ti sem dávam screen ako som videl NQ dnes ja a môj prípadný vstup a výstup a do ES hodím čo som dnes zobchodoval. Predom sa ospravedlňujem, že to mám ako notový papier, ale zatiaľ si tam nechávam všetky podstatné S/R.

11426

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kopi007,

Hovoris o indikatore, ktory sa vola jtEconNews a je prilozeny uzivatelom jkr na tejto strane:
www.financnik.cz/forum/read.php?2,146666,page=2

A na strane www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,page=97 uzivatel LA+ podrobne vysvetluje ako si ho natiahnut do NT

Sposob so zalozkou o ktorom sa zmienovala mira_K mne osobne velmi nevyhovoval, vela krat sa mi stalo, ze som na spravy jednoducho zabudol a toto je presne to, co hladas, ja to mam dole pod grafom a pekne na to vidim, este mam k tomu aj alert, ak by som sa nahodou zabudol pozriet aj tam a spravy mam tymto padom vyriesene.

Ja som sa s tym trosku potrapil....pozorne citaj prispevok od LA+ ;)

Vela stastia

p.s.: da sa to vraj aj jednoduchsou cestou, ale mne to islo zrovna tou "najtazsou"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mahrlo: Teď jsem na to ještě mrkl a najedou na mě z grafu křičí vlajka. Já mám problém s tím, že to dobře zakreslím až po boji. Ale asi chci vše rychle a je potřeba se k tomu dopracovat a to dost dlouho trvá. Musím být trpělivější. Jinak to CG tam máme zakreslené stejně, ale já už bych ho tam teď nekreslil, po té, co se vytvořila ta vlajka (nebo kanál). Jinak rozhodně nerýpeš, já to sem dávám právě proto, abych měl nějakou reakci a zpětnou vazbu od někoho, kdo to třeba vidí jinak a zobchodoval jinak. Musím se prostě poučit. Co se týká toho, že všichni letí na jih a já jdu na sever, to je právě problém toho, že nevím kdy se snažit obchodovat odraz a kdy průraz. Je to určitě o nějaké razanci toho rozjetého pohybu, ale situací, kdy to bylo rozjeté a najednou se to otočilo už jsem viděl taky dost. A navíc NQ takové pohyby jako dnes nedělá zrovna moc často. Těch čar tam máme myslím přibližně stejně, takže se rozhodně neomlouvej ... :)

11430

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte Jarda, mahrlo, simi a ostatni, Dnes som bez obchodu, vecer som do toho uz na NQ liest nechcel, nebolo do coho, na ES by som si to hodil v CG, ale kedze momentalne idem vylucne NQ, tak nic.... Jarda, Mahrlo to vystihol uplne presne!!! ;) Simi ta vlajka skutocne pokusa, skoda len, ze ak nieco z toho bude, tak zajtra, ked budem v praci a zase ma to minie :( Zaujimalo by ma, na zaklade coho, ak vobec by ste vy riesili ten pekny short v dennej seanse??? Prikladam screeny s mojim pohladom na trh, ale dnes by som do toho skocil asi viac intuicne, ako podla pravidiel PA.....

11431

11432

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jarda,

tam kde si ty zacal nakupovat mal trend este obrovsku silu, ale opacnym smerom ;) Vsimaj si silu medvedov a bykov, ktori su "silnejsi" , sleduj volume, ktore ti aj v screene, ktory si sem hodil jasne hovori, ze ludia este nakupovat nechceli, chceli predavat ;) Ja si vsimam uplne vsetko, ako "pulzuje" kazda jedna usecka, kazdu jednu ST z minulosti, ci to ma silu prerazit dalej......ale chce to len ziskat potrebny cit...No dufam, ze sa nenahnevas, ak ti odporucim na zaciatok obchodovat s trendom, lebo vstupovat protitrendovo robi este aj mne dost velke problemy....

Prajem ti vela uspechov (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:

Já bych do toho dnes vlezl short jen hned po open na 1793, kde se mi křížila TL s CG. Tam byl pro mě jasnej vstup, bohužel to tam nedolezlo a šlo to rovnou dolů.

Rozhodně se nehněvám, jsem moc rád za vaše postřehy. PA se věnuju necelých 14 dní takhle aktivně, tak je celkem logické, že ze mě ještě není ani hned tak nebude druhej Gladiator. :) Ale tyhle vaše doporučení a rady mi více otevírají oči....

S volume mám zatím celkem problém se podle toho nějak řídit, i když Gladiatorovy screeny jsem samozřejmě viděl.

mahrlo, šimi, Mydlo SK:
Škoda, že nekomunikujem v průběhu obchodování. Pro mě by to bylo určitě přínosné.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všetci,

tú vlajku som si tam v priebehu večera všimol aj ja, ale to už som bol v obchode (teda na ES). Druhá vec je tá že večer tie pohyby nie sú až také ako cez deň a preto ak mám na NQ možnosť zarobiť 100 a na ES 200, tak do toho idem, lebo na obchodovanie mám voľné zatiaľ dve hodiny a nakoľko používam 10 min TF tak tých signálov nie je až tak veľa a preto sa ich snažím využiť. Môj cieľ do budúcna je sa tradingom živiť fulltime a na to potrebujem mať účet a toho sa dá dosiahnuť i pri takýchto ziskoch. Takže dnes vám všetkým držím palce, ja som v piatky mimo trhu (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...