Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

@tripleA ja viem ze na forexfactory boli 2 reporty,
- ISM Non-Manufacturing PMI
- Factory Orders m/m
Lenze ked tie boli vyhlasene o 16, tak trh nereagoval nijak. az o 16:18 zacal reagovat.

(Tomu trocha nerozumiem, ked je vyhlaseny report o 16:00 tak preco reaguje trh az tak neskoro?) Ak sa teda bavime o tom ze ten zvrat smerom dole sposobil report o 16:00 a ne nieco ine.

@soaker odpovedal som ti v inom vlakne. S touto otazkou si za mnou dobiedzal aj tam. ocividne ti to nedalo spavat. :)
Mimochodom ked pozries na equity na zaklade ktorej si sa pytal, tak je tam si myslim dost ziavne kde bol dosiahnuty Be a kde zisk ci strata.

@ET123
Pri vystupe som porusil pravidla, vzhladom na to ze mala je chora tak som chcel byt snou. takze vystupil som 17:36 na cene 2613,75. Regulerny vystup podla pravidiel mal byt 20:48 na cene 2608,25 po vykresleni doji spojeneho s opacnym pinbarom. tam mala byt reverzna pozicia LONG. Cize zisk mal byt vyssi ale nelutujem, mala ma potrebovala proste.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stranger
diky za odpoved, nevsimol sol si, ze by to mohlo byt určene pre mna. Spal som v pohode, len ta uspesnost sa mi nezdala, lebo ja BE nepocitam v statistike. Skutocne som nechcel rypat. Mohol by si este priblizne percentualne uviest, kolko z profitových obchodov skoncilo BE. Vies, ked mas RRR 3:1, tak ti v podstate staci uspesnost +30% (ked pocitas len zasiahnuty PT) a si profitabilny.
Pytal som sa preto, ze nie kazdy pocita BE do profitabilnych obchodov, potom ked vidi 70% uspesnost, tak si mysli, ze mas super system a snazia sa vytvorit, nieco podobne. Ale skutocnost je ina.

Este raz diky a nech sa ti dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

soaker jj pravdu mas, skutocnost je ina, moj system neje vobec dobry, teda ani by nemal byt, je dobry pre mna a to mi uplne staci. Kazdy mame to svoje a kazdy sa musi snazit o vysledky ktore by ho uspokojovali. (pre mna osobne je 30 % uspesnost malo) Ak to niekomu staci prosim, neberiem mu to.

K druhej otazke, BE 5ks z celkoveho poctu obchodov.

Skusil som vyhodit uplne BE a zapocital som tam len straty a zisky (nie BE)
vysledok uz neje taky dobry ale nevadi mne to staci.

Uvidime co prinesie dnesok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger, mira_k a ostatny 3 mesiace idem live na NQ 3min. (prvych 20 obchodov na 5min. potom som presiel na 3min.) a po 66 uskutocnenych obchodoch sa mi equity stale pohybuje okolo 0. - equity prikladam. keby moj uplne prvy obchod nebol ziskovy (+260$), uz by som asi tak dlho nevydrzal. OS je finwin + 2 dalsie patterny, ktore som vysledoval z backtestov. spojene s intermarket analyzou. Je to normalne?? aj vy ste mali take zaciatky? co mam robit?

18990

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ET123 odpoved na tvoju otazku ti da spatne vyhodnotenie vsetkych obchodov a porovnanie s backtestom ci papertradingom.
Inak drzat okolo 0 neje zle. je to lepsie ako prerabat a vybielit ucet.
Mna napada len jedna jedina otazka na teba a to ci system ktory obchodujes mas riadne odtestovany tj zbacktestovany pripadne replayovani a papertradovany a vysledky boli uspokojive?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem stranger,
zbacktestovany mam svoj system avsak obdobie ktore som testoval bolo ovela volatilnejsie ako je teraz od januara. Podla toho som aj upravil SL,PT. Akoby sa NQ pomaly rozbiehal. Pravda je,ze replayovani a papertradovany(3dni) som sa malo venoval.
Asi bude najlepsie ak si dam pausu od live a riadne vyhodnotim svoje obchody, pripadne upravim svoj OS.
Inac gratulujem stranger, je pre mna velmi pozitivny a motivujuci tvoj pristup k tradingu a takisto tvoje naucne prispevky! Vidno,ze mas k tradingu seriozny pristup a davas do toho vela energie a casu. Drzim palce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes to bol dlhy den. plny pokusenia a myslienok porusujucich obchodny plan. Nastastie vybudoval som si disciplinu a podarilo sa mi zobchodovat dnesny den podla obchodneho planu. Tesi ma ze aj taketo dni mi dovoli OP zobchodovat a drzat sa v pohode.
moj sumar je dnes nasledovny 1x zisk, 1x strata a 1x BE, celkovom koncim dnesny den so ziskom.

Dnes to balim, majte sa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...