Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

podle mě je úplně jedno jaký máte čas ve Vašem PC. Když budete mít posunutý čas ve Vašem PC např. o hodinu dříve, tak se vám nezmění nic jiného než časová osa tj svíčka , která je podle pravdy v 15:30 bude na Vašem grafu vykreslena v 14:30, ale pokud dáte příkaz tak pro burzu přišel v 15:30 a vy ho máte na Vašem grafu v 14:30.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radusor:
takže abych měl čas posunutý o hodinu dříve, musím ho dát o hodinu pozadu??? Zřejmě velmi relativní pojem.;)

Ať tak či onak ta hodina mi v případě RTH a pod., např. CME US Index Futures RTH, jednu hodinu z grafu odřízne což hrozí právě při nestejných přechodech mezi letním a zimním časem a třeba PriorDayOHLC a CurrentDayOHL pak budou kecat.

Pochybuju že by Ninja už bral v potaz automatické přechody L a Z času v různých časových pásmech a synchronizoval je s L a Z časem umístění burzy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
včera jsem byla na kurzu e-mini, bylo mi vše jasné a dnes jsem zjistila, že mám základní nedostatek. Nenašla jsem odpověď ani v manuálu ani tady na diskuzi, asi jde o základ, který je všem jasný. Prosím o vysvětlení "svíček". Proč je jedna červená, zelená, bezbarvá, mají různé velikosti?
Děkuji předem za vysvětlení.
Iva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

není mi jasná jedna věc ohledně "hodnoty trhu" a to přesněji v tom že bych chtěl znát na základě té hodnoty kolik bude jeden tick grafu ať už na horu nebo dolu... když to vztáhnu např u akciových indexů US.500 a US.100 tak když otevřu obchod u US.500 tak mi to skáče po nějakých hodnotách dejme tomu "x" a u US.100 to skáče po "nějakém zlomku x" protože je ta hodnota trhu menší kvůli menším investorům dejme tomu ale to není moc podstatné mě zajímá jestli se dá podle hodnoty trhu např . u toho US.100 který má momentálně hodnotu 2340.15 po kolika $ nebo jiné měně mi to bude skákat jestliže budu mít otevřený obchod... jestli se to dá vypočítat z té hodnoty ( 2340.15 ) pomocí nějakého vzorce protože jsem si všiml že to nezávisí moc na tom čim ta "hodnota trhu" je větší tím by mi to přiskakovalo po více $ a naopak.(myslím to celkově tak že bych v každém trhu obchodoval 1lot) Doufám že tento dotaz je aspoň z části srozumitelně a pochopitelně napsaný a položený. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...