Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

to syrda: Tak podla pravidla, ktore si spomenul, by to bolo odfiltrovane trochu lepsie, to mas pravdu. :) Nemam tu knihu, takze si to nemozem precitat. Ale podla toho co si tu napisal, tak nie som si isty ako postupovat dalej? Ktora gulicka by bola nasledujuci swing high, modra alebo zelena a preco? Chce to asi trochu cviku ...

20068

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

fenomen:
ty cerveny jsi mel dobre podle Larryho...Az na ty outside usecky, ty nevim, jak je resis...
A to jak jsem ti, jak je popsane v knize řeší nějak takto: V případě swingu, který vytváří vrchol, musí následovat 2 posobě jdoucí úsečky s vyšímy high,low a CLOSE, a následují je 2 posobě jdoucí úsečky s nižšími high,low a CLOSE...Jak vidíš, zde je navíc close, a vše je místo jedné úsečky potvrzené dvěma úsečkama. :) Ale každému vyhovuje něco jiného :)

Jakubp:
Tak se registruj na zen-fire :) by neměl být žádný problém s intradenními daty...akorát tuším, že to je jenom na měsíc.
Pak se musíš registrovat z jiného PC znovu...A s tím ukládáním, zkus se v tom pohrabat, a v tutoriálech to bude určitě...ale já tam všechny S/R takto mám uložené...Kdyžtak bych na to kouknul :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň u IB som zakladal účet. Po pár minutach mi prišlo toto:

nevie mi niekto povedať čo tým myslia?

čo im mám odpísať?

Ďakujem

Dear XXX,

Thank your for your documents.

Please advise whose email address this is:

XXX@XXX.com

Please advise the nature of your business more detailed, as the entry on the application is not sufficiently clear.

Thank you and best regards,
Corina


New Accounts Department
Interactive Brokers (UK) Limited
E-mail:newaccounts.uk@interactivebrokers.co.uk

Regulated By the Financial Services Authority

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem zřejmě velice špatný ve vyhledáávní informací, nicméně nemůžu se dopátrat hodnoty ticku elektronicky obchodované kukuřice (ZC). Obchoduje se na CBOT, že? na webu CME Group jsem to nenašel. Také bych rád zjistil průměrné volume. Je možné, že by ZC měla volume i kolem 200 000 denně? Děkuji za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fenomen:
promin, ze jsem neodepsal driv, ale nejako jsem nestihal...Popravde s tim ted taky hodne bojuju, v pripade outside usecek cekam na vykresleni dalsi usecky...docela casto totiz po takto velky usecce nasleduje dalsi usecka se stejne velkym pohybem akorat opacnym smerem, a je to pro me zbytecne nebezpecna oblast. Takze si radej vzdy pockam na vykresleni dalsi usecky/cek...Ale posledni dobou sleduju, ze vse delam spis intuitivne nez podle pravidel...Nejak to samo prichazi :D

Jakubp:
To jsi se ty tady psal na data zdarma do NT ??? Popripade sehnal jsi je? Mozna mam pro tebe reseni, ale nejako jsem to vic nezkoumal. Tak kdyztak dej vedet :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...