Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám dotaz ohledně některých hodnot obchodního účtu. Dokázal by mi někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi hodnotami CashValue a TotalCashBalance? (Názvy jsem převzal z platformy NinjaTrader, např. GetAccountValue(AccountItem.CashValue))

Našel jsem sice poměrně přehledný popis jednotlivých hodnot účtu, viz. zde:
www.interactivebrokers.com/php/apiUsersGuide/apiguide/excel/account_page_values.htm
ale pořád si s významem těchto hodnotam nejsem jistý.

Díky moc za vysvětlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Teď jeden opravdu hloupý dotaz, předem se za něj omlouvám. Potřebuji se ujistit. NinjaTrader mi na grafu na svislé ose vpravo ukazuje cenu komodity, nebo bodovou hodnotu z které teprve cenu vypočtu násobením hodnoty plného bodu? Pochopil jsem princip hodnot plného bodu i ceny na 1 tick. Ale zde se mi zdá, že jde už o vypočtenou cenu. Jendá se o trh ZC, hodnota plného bodu je 50 USD, jeden tick je 12,50 USD. Děkuji za odpověď! Jakub

20137

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednou se omlouvám, připojím jeden příklad. Kdyby se mi podařilo vychytat tento trend, můj zisk by byl neuvěřitelně něco kolem 363 000 Kč (dejme tomu že by byl zisk 363 bodu, násobeno hodnotou plného bodu je to 18 150 USD násobeno zhruba hodnotou USD)... Děkji, Jakub

20138

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JakubP:
Tak to jsem rád, že se ti to podařilo :)

Jinak s tím trendem...čistě teoreticky jak jsi to psal, je to tak :) Zisky, by byl počet bodů * hodnota bodu = 363*50= 18150 USD * 20 = 363 000 kč....ale raděj být tebou to moc takto nepřepočítávám, akorát ti to zamotá zbytečně hlavu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...