Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Pondeli 5.8.2013 - prvni vstup jsem moc nezvladl. Vetsinou se snazim v prvni pul hodine nevstupovat vubec, ledaze by se vykreslil pattern T1B tedy trend od prvniho baru, coz se mi v dobe vstupu jevilo (T1B bear). Nevzal jsem ovsem v uvahu maly detail, ze se prvni tri svice prilis prekryvaji na to aby se to dalo za platny T1B povazovat. Druhy vstup byl dobry, ale stanovil jsem si prilis velky PT, castectne pod tlakem emoce z prvniho obchodu (snaha dohnat ztratu - plny SL coz u me nebyva az tak casto). Trh se otocil presne na all time high, 2 ticky od meho PT. Mel jsem to zavrit na prvnim naznaku obratu, ale veril jsem ze to high aspon o kousek prorazi, momentum bylo silne. Ani treti obchod nevysel tak jak jsem ho planoval, opet chybelo jen nekolik ticku k memu PT. Celkem tedy -$50 coz je akceptovatelna denni ztrata.

24842

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dneska to bylo rychle. Naskocil jsem az na korekci, coz nemam zatim definovano v planu, ale hodlam tento detail do nej pridat. Mohl jsem z toho take dostat vice, ale vzhledem k relativne nevyhodne vstupni cene myslim ze profit $125 na kontrakt neni k zahozeni. P.S. Tento tyden budu mit malo casu a mozna se k tradingu nektere dny nedostanu vubec. .

24864

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teprve dnes jsem si udelal replay ze ctvrtka, jeste snad stihnu pozdeji i patecni seanci, ale nejdriv jdu do posilovny. Ctvrtek tedy dalsi ukazkova DOJI candle na dennim grafu, jako ostatne prevazna vetsina dni za posledni mesic. I tak se dalo vydelat nekolik set dolaru na jedinem obchode s 1 kontraktem, ja skoncil na rovne stovce... .

24915

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stredu jsem vubec neobchodoval, zase nebyl cas. Mimochodem, nasledujici dva mesice na tom celkove s casem budu dost spatne, v rijnu me ceka velke stehovani 3500 km daleko :) Teprve dnes jsem si udelal ctvrtecni replay, skocnil jsem po par useckach na profitu $150. Moc jsem tomu vstupu ale neveril protoze hlavni pohyb nastal uz v premarketu na vyhlaseni reportu, dalo se cekat ze trh najde kazdou chvili dno, ale plan je plan tak jsem to vzal! .

24993

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem si konecne dodelal patecni replay. Jak jsem jiz zminil, casu je malo a proto i moje poznamky ve screenu jsou strucnejsi. Prvni obchod skoncil na BE+1 a druhy na profit targetu. Dnesni seanci (pondeli) mozna vynecham, nechci byt porad o den pozadu, nejradsi mam delat replay vecer z toho sameho dne. .

25007

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem ocekaval korekci smerem UP (na dennim grafu, resp. 60min) a vstoupil trochu neobyvkle na velkem breakoutu jeste pred close baru, aby mi trh neujel nekam vyse cenu kde uz by byl long nevyhodny. Target jsem tentokrat nastavil o trochu dale nez mam ve zvyku. Nevidel jsem na vyssim TF zadnou resistanci, a zkusil stesti - profit temer 200 dolaru na tomto jedinem obchode. P.S. Pondeli jsem neobchodoval, ale prohledl jsem si Brooksovu analyzu na webu. Myslim si ze bych byval mel den ztratovy, takze nahoda jak cyp - vynechal jsem zrovna den ktery by skoncil v minusu :) .

25027

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes velky report v poledne (FOMC meeting minutes). Jelikoz byl predtim jeste report v 8 rano, byl jsem pripraveny obchodovat i pred FOMC, ale zadny signal se mi nezdal. Po FOMC jsem spravne rozpoznal ze trh nejspis nasel dno, a zkousel naskocit long (netrpelive a proti planu, ve "strachu" ze mi trh ujede). Dopadlo to nakonec docela dobre, a mohlo i podstatne lepe, kdybych byval nezmatkoval s vystupem v prvnich dvou obchodech. Na druhou stranu to byly obchody proti planu, takze bylo spravne vystoupit hned bez zavahani, jen co jsem si uvedomil ze je plan porusen. Takze vlastne spokojenost s celkovym vysledkem. .

25038

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Po delsi dobe jsem si dnes dal replay, a potesilo me ze jsem zatim nevypadl ze cviku. Vysledek byl idealni, 1 obchod, $125 denni zisk. Vstupoval jsem opet jeste pred close baru a premyslim, za jakych podminek si toto dovolit v planu (prozatim to je de facto proti mym pravidlum). Jinak jsem pres tyden neobchodoval ale stale ctu denne Brooksovu analyzu na konci dne, to mi pomaha ze vseho nejvic.

25164

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Opet se hlasim po delsi odmlce - jak jsem jiz predesilal, prestavka byla planovana, stehoval jsem se totiz se vsim vsudy o dve casove zony blize k vychodnimu pobrezi, a hlavne o pekny kousek na jih :) Neni tezke uhadnout ze hlavne za teplejsim pocasim, a kvalitnejsim zivotem celkove :) Na dnesnim screenshotu si muzete vsimnout ze moje obchodni seance zacina v 9:30 rano misto v 7:30 jako doposud, takze mimo jine idealni cas na obchodovani pro ty kdo neradi brzo vstavaji :) A navic jsem zpatky ve sve oblibene casove zone - tedy muj mistni cas se shoduje s mestem Detroit :) Chvili jsem zapasil s market replay, nez mi zas fungovala tak jak ma, ale nakonec se mi povedlo si zobchodovat ctvrtek minuleho tydne a vysledek je pekny, na to ze jsem z toho ponekud vypadl....

25663

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...