Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Stredu a ctvrtek jsem nemel na trading cas. Dnes jsem si ale stredu prece jen na replayi dal, i kdyz uz jsem vedel kam trh pujde, takze ten screenshot neni vysledkem poctiveho replay. Jen jsem si to chtel zdokumentovat jelikoz se jednalo o ukazkovy breakout, a myslim si ze bych ho v live zobchodoval zrovna tak. Davam i screen 60min TF kde je videt ze se jedna o breakout dlouhodobejsich swingu. .

25726

25727

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Idealni nastaveni trhu na breakout, hodinu pred open vyznamny report, ktery evidentne zpusobil silny uptrend, na kterem se dalo nastoupit temer kdekoliv. Jen profit target byl tezko odhadnutelny, dal jsem tedy pomerne vysoky (12 ticks) a cekal jak se to vyvine. Rozhodne se nevyplnila moje predpoved ze vcerejska, ale nastesti jsem se prizpusobil aktualni situaci a na vcerejsi odhady rychle zapomel... .

25761

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem tomu pekne dal, ale na druhou stranu skoncit den v profitu pri dvojnasobnem poruseni planu, a navic v trhu ktery sel vlastne cely den do strany, je docela slusny vysledek. Jen priste ten plan radsi zkusim dodrzet.... Jo a davam i screen 30min TF kde je pekne videt jak snadne bylo dnes zakreslit S/R zony, ktere normalne moc nepouzivam. .

25782

25783

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes 3x SL, celkova ztrata pres 200 dolaru, coz se mi dlouho nestalo. Zkousim to nejak vyhodnotit. Pozitivum je ze jsem neprekrocil limit 3 obchodu za den, a dodrzel plan, take jsem byl docela v pohode a bez stresu, ty ztraty jsem neprozival. Jedna vec je ale urcite v neporadku, a to celkova denni ztrata prekracujici prumerny denni zisk. Po jednom uspesnem obchodu totiz vetsinou koncim, zatimco po dvou ztratovych jeste pokud plan dovoli, otviram treti pozici. Problem je tedy v nespravnem money managementu, nebo risk managementu, alespon se tak domnivam. Toto musim jeste doresit, jen zatim nevim presne jak. .

25796

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Patek jsem zacal trochu zmatenym vstupem, nebylo to uplne v souladu s planem, nastesti jsem svedomite pozici uzavrel z malou ztratou. Myslim si ze jsem zazmatkoval v dusledku nevalneho vysledku minule seance, hned jsem chtel podvedome dohanet ztraty a vstupoval prvni svici dne, domnivajic se ze mi jinak pripadny trend utece :) Dalsi dva obchody uz byly v poradku, celkovy denni vysledek vzhledem k malemu dennimu rozpeti je prijatelny. .

25820

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem opet naprosto presne odhadl LOD pri dokresleni svice #2 ale long jsem nebral, jelikoz to nema nic spolecneho s mym planem. Nicmene zacinam premyslet o sestaveni planu zalozenem na podobnych patternech. Pomerne casto se mi povede HOD / LOD spravne urcit, a prijde mi to jako jeden z nejsnadnejsich vstupu co se tyce rizeni pozice. Problem bude patrne v definovani takoveho patternu mechanickymi pravidly, jelikoze to vypada pokazde jinak :) .

25909

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes to byla divocina a hlavne jsem mel nekolik ruznych problemu s platformou. Nakonec jsem z frustrace dal obchod mimo plan, ktery dorovnal ztratu a vydelal jeste pres $100 ale spokojeny nejsem, a uz vubec ne s NinjaTraderem. Z niceho nic mi mizi oba indikatory (volume a EMA), opakovane chybi v grafu cele dny pri pouzivani market reply a nejhorsi ze vseho je ze mi obcas zcela stoji grafy, i kdyz cena se ve skutecnosti hybe. No nic, mel bych si jit postezovat do jineho vlakna :) .

25942

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Patek jsem zobchodoval zcela jinak nez obvykle. Zkousel jsem breakout vychytat jeste pred tim nez k nemu doslo. Neni to podle stavajiciho planu, ale chystam se ho stejne zmenit. Nevyhovuje mi soucasna podoba vstupu, jake jsem delal. Byva to nastupovani do rozjeteho vlaku, ktery uz jede jen setrvacnosti :) Nevim jestli budu v nejblizsi dobe davat screeny, asi me ceka testovani jineho pristupu a prepracovani planu... .

25970

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...