Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Pekny den na ukazku situace ktera se ukaze mozna jednou za nekolik let. Double top na dennim grafu, a hned prvni bar dne ukazkova reversal candle, tak jsem vzal short stop prikazem presne podle brookse, a malem to vyslo :) Normalne bych o vstupu na prvni svici neuvazoval, ale tohle opravdu bilo do oci. Nastesti jsem jeste stihnul naskocit po korekci a svezl se na druhe noze trendu, ale moc se mi to nezdalo, jelikoz pullback mel 5 bull baru za sebou, spis to vypadalo ze bude trading range. Mimochodem, screen take znazornuje jak trh testoval B/E stop lossy obchodniku presne na tick, v tomto pripade sel trh dokonce tick nad vstupni cenu zmineneho bear reversal baru (tj. signal baru), kde jsem taky dostal vyhazov ja... .

24595

24596

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dnes 1x SL, 1x BE a 1x PT = $50 na kontrakt v zisku. Vstup A byl jeden z mene povedenych a vlastne mimo plan. Take jeho vysledek nepatri k nejlepsim, ale na druhou stranu kdyby nebylo ztrat vetsich nez 4 ticky jako v tomto pripade, k profitum uz by pak byla cesta snadnejsi. Bohuzel sem tam jeste chytnu plny SL coz je vetsinou 8 ticks. .

24688

Link to comment
Sdílet pomocí služby

analytik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Len nahadzuj, tiež to sledujem. Držím palce.

:) tak to potesi - kdysi jsem zase sledoval ja tebe v IMA vlaknu :)

mimochodem k predchozimu screenu jsem zapomel poznamenat ze prvnich asi 20 svicek jsem "zaspal", zapnul jsem replay a pak nekam musel jit asi na hodinu, takze mi utekla nejlepsi prilezitost dne. Kdo vi ze obchoduju breakouty si musel rikat proc jsem to nevzal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes se mi to moc nevyvedlo. Trh se rozjel od prvni svice dolu ale naskocit jsem nemel odvahu - resp. nevedel jsem jak se zachovat, musim si to vice ujasnit v planu. V bode D se mi trh doslova vysmal za spatnou disciplinu. Jednak jsem prekrocil limit 3 obchody a jednak strach nedovolil tento obchod ridit podle planu, takze mi zbytecne usel profit. P.S. Takovych dnu jako byl dnesek mam bezne 5-7 za mesic, nekdy je to i horsi. Ale presto si myslim ze se mi disciplina lepsi, chce to jen cas. .

24711

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vcera to byla trochu divocina, ale nakonec maly zisk $60, i kdyz je mi jasne ze live by to takhle asi neslo. Na poledne (v moji casove zone) byl planovany report FOMC, navic posledni den v mesici, takze jsem cekal ze cele rano se nebude v trhu dit naprosto nic a veskera aktivita probehne v poslednich dvou hodinach. Od open vsak trhy rostly, coz me zmatlo a vstoupil jsem mimo plan na patternu 2BR - zbytecna ztrata. Po reportu to vypadalo na uptrend, ale misto toho byl failed breakout na kterem jsem pak dorovnal obe ztraty. Cilil jsem na vyssi profit nez obvykle, vzhledem ke zvysene volatilite. Nakonec trh zavrel presne tam kde otevrel, takze dalsi obrovska DOJI na dennim grafu - jako ostatne vetsina predchozich dnu. .

24800

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Patecni seance byla opet ve znameni byku. Naskocit se mi povedlo az napodruhe, nicmene oba vstupy i vystupy byly podle planu, coz je hlavni. Zajimava je situace na mesicnim grafu, trh testuje horni hranu dlouhodobeho kanalu a take ostatni indicie naznacuji ze nas brzy muze cekat prinejmensim strednedoby obrat dolu, pravdepodobne (60%) high tohoto roku, ne-li rovnou nekolika dalsich let..

24831

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...