Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Dodatek: Nove all-time-high se nekonalo. Mel jsem zobrazeny graf 03-14 misto kontinualniho, prepocitaneho. Tohle je jeden z duvodu proc mi nevyhovuje NinjaTrader, musim si davat jiny graf na obchodovani a jiny na analyzu vyssiho timeframe. Nevim jak to je s zivymi daty, mozna to potom funguje jinak, ale na replay to proste je zmatek, a clovek se snadno prehlidne. Uz se tesim na Tradestation. Tenhle problem by tam mel odpadnout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

po dlhsom case stravenym vyberom brokera som spat, vynechal som dva tyzdne historie a obchodujem -1 den. po dvoch bear dnoch prisiel dnes silny bull na zaciatku dna a na zaciatku mojho tradingu som cakal, ze pride dalsi rast a otestuje sa vcerajsie high. mal som nastaveny stop buy nad prvym vyznacenym micro res ale trh vytvorili sa lower high, ktore boli viackrat testovane. najtazsie bolo vnutorne sa "prestavit" a ist do short pozicie. nevedel kam trh pojde, tak som zobral 3bodovy PT. planoval som ist potom long, ale nakoniec som sa uspokojil s profitom, znovu psychika, ale celkovo spokojnost

26537

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pekny obchod. Trochu se podoba tomu co jsem mel den predtim. Davam screen, moc se mi nepovedl vstup, zavahal jsem a dohanel trh o dva ticky nize nez kde jsem mel prikaz mit. Bylo to cele v rychlosti protoze jsem nemel cas a klid. Uterek jsem neobchodoval protoze jsem se seznamoval se svoji novou platformou Tradestation, takze jsem ES videl po dlouhe dobe nazivo, a replay by tedy nemela smysl. Jakyho brokera jsi vybral ty? Jinak jsem rad ze ses rozhodl delat "-1 den" jako ja. Mozna budu do toho jeste delat nejaky real-time obchody na jinych trzich, ale paper zatim. Uvidim podle casu, ted nestiham poradne ani to co predtim, jelikoz se musim ucit platformu. Ale jsem spokojeny, TS je spicka. Hned po prvnim dnu uz to mam nastavene tak jak jsem zvykly, a zaklady docela zvladnute, ale porad si jeste nechavam NT na replay.

26542

Link to comment
Sdílet pomocí služby

z grafu to vyzera na vstup pod low of week, mozno kebyze vstupis skor tak sa trh odrazi a si v minuse. na druhej strane asi si jasne videl, ze to low bude prekonane.

chcel som ist povodne s Interactive brokers, ale ich ICE data stoja 90$ a podla for nie su extra kvalitne, plus uz som si zvykol na ninjatrader, kde u IB by som za neho musel zaplatit. tak nakoniec to vyhral mirus so zen-fire a okresanou verziou ninjatraderu zadarmo (v pripade uspechu by som dokupil plnu licenciu). ked som sa uz pevne rozhodol, tak prisiel kolaps zen-firu a z toho co citam na forach, tak to mirus vobec nezvlada. obchodovat realne zacnem az po zime kedze idem este velakrat na hory, tak uvidim co sa s tym dovtedy stane, alternativa je momentalne AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasny, o tom jsem slysel, problemy Zen-Fire vs. Ninja, dost me to prekvapilo, protoze to je takova klasika kterou tu jela spousta lidi.
K tomu obchodu - proste jsem odhadl ze to LOW nevydrzi, takze jsem dal sell stop 1 tick pod nej kdyz jsem to nestihl na close baru a cekal ze se uzavre gap na dennim grafu z 23.12., coz se nakonec stalo presne na tick. Jen nevim jestli to vlastne bylo L2 nebo L1, to ale radsi neresim. Ze to pujde nize jsem proste zhodnotil jako 60% pravdepodobne, takze scalp. Celou tu seanci jsem delal hodne zrychlene, uz jsem se nemohl dockat az zacnu prozkoumavat Tradestation, takze soustredeni na papertrading bylo celkem slaby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Byl to long, ale nemelo to hlavu ani patu :) Vypadalo to ze trh jen testuje vcerejsi close a momentum down bylo slabsi, tak jsem zkousel limit na COY se stopem 3 ticky, mel bych se takovych experimentu uplne vyvarovat. Long nemel cenu v tom kontextu jinak nez limitem, a v takovy situaci je zase marny cekat na signal bar. Lepsi vubec tohle nezkouset, a kdyz uz tak prave jen s vyrazne nizsim S/L

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vcera som obchodoval zbrklo (1 proti trendu, 1 na konci velkeho baru pri climaxe), ze som ani nemal naladu robit screeny. Dnes to bolo trochu lepsie. Den zacal prekonani HOD poslednych 5 dni, potom silny bear a hned na to bull a vytvorilo sa klasicke Vcko. Replay som zapol po ukonceni bullu, ale vnutorne som sa nastavil na to, ze budem hladat long pozicie, aj ked velky bull bar a nasledny pin naznacovali skor climax a bear korekciu. Vstupil som na H2 (aspon som ho tak vypocital) a tri bary vyletel na SL. Hned par barov na to som vstupil L2 a zviezol sa na silnom pullbacku az kym ma nevyhodil trailing SL (ktory nastavil o 1 tick nizsie ako som chcel). Tretim obchodom som chcel zlepsit den este o jeden bod, ale nie som s nim moc spokojny, isiel som na L1 s velkym SL a malym moznym ziskom. Pri pozorovani dalsieho baru (tail na oboch stranach) som radsej vystupil a skoncil svoj den. Pozorujem, ze v poslednej hodine dna casto prichadza k pullbacku, mal by som sa toto naucit obchodovat.

26570

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes se konal masivni vyprodej akcii v dusledku ocekavanych "earning reports" ktere se tento tyden budou vyhlasovat a ktere mozna povedou k dalsimu propadu cen (soudruzi uz tusi ze vysledky z posledniho kvartalu 2013 budou stat za prd). Vse zacalo jiz v patek, kdy po job reportu ES vytvoril ukazkovou formaci wedge presne na resistanci (proto davam screen trochu posunuty do predchoziho dne). Dnes po open dalsi wedge, v mensi variante, ovsem se slabsim signal barem (6), diky cemuz jsem pattern nebral a cekal na dalsi vyvoj. Pomalu se to rozjelo a naskocil jsem na L2, vzal 150 dolaru na LOD a skoncil. Netusil jsem ze se v klidu dalo jit pro profit pres 1000 dolaru, obzvlaste pote co se trh sunul dva tydny prakticky vyhradne do strany.... (td) .

26606

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste screen z dnesniho obchodu v Tradestation na zivych datech, provedl jsem ho na trhu M6A (futures na australsky dolar) kde je hodnota ticku 1 dolar, analyzu delam ale na symbolu AD, ktery 99% koreluje a ma lepe citelnou price action diky vyssi likvidite. Nicmene likvidita na M6A je dostatecna na vstupy s 1 kontraktem limitnim prikazem pri timeframe15 minut. Obchod bezel pres noc, celkem cca 17 hodin. Tento styl obchodovani jsem praktikoval jiz pred jistou dobou a musim rict ze mi vyhovuje podstatne lepe nez intraday trading. Vice casu na rozmyslenou, spolehlivejsi signaly, pritom celkove mensi risk na obchod nez pri obchodovani akciovych indexu. Muzu jen doporucit, pokud nekdo chce zkusit jiny pristup. .

26608

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...