Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

dosiel som do bodu, ked si myslim, ze som sa prestal zlepsovat na replay, preto si chcem otvorit ucet a pustit sim. plan bol robit to od aprila, takze teraz oddychujem a obchodujem ovela menej a znovu citam brooksa (reading price charts bar by bar). buduci tyzden zacnem riesit veci ohladom otvorenia uctu a potom zacnem znova obchodovat na plno a davat aj screeny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

K tem knizkam a srovnani s video kursem Brooks napsal nedavno sam komentar na webu, byla tam otazka od studenta:

I find your first book and video course of immense help and have kept reviewing it, marking for years now. However I am intimidated to start your 3 part latest book. Could you offer me simple short tip, how to start with those books? Do they have structure like video course has, i.e. start with market cycle, major PA formations, and finally how to trade them, plus trade management.

REPLY FROM AL: the 3 books are organized differently. it prob is easiest to read them in this order...trends, trading ranges, and reversal. they are organized differently from the videos but cover the same material. the videos were later so prob are more clear (the more often i say things, the better i am at finding the right words).


Takze Brooks doporucuje studovat od nej to co je nejnovejsi, coz knizky nejsou. Ja muzu potvrdit ze cim novejsi material od nej, tim srozumitelnejsi. Knizky jsou urcite taky super, ale je to zdlouhavy studium a i kdyz jsem o nich premyslel nekolikrat, nakonec jsem se rozhodl ze je vynecham. Mam prectenou jen prvni, zbytek jsem se doucil z jinych zdroju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brooks Trading Course

53 Modules
2,400 slides
25 hours of presentation!

brookstradingcourse.com/

$249

Koukni se na ty ukazky zdarma, je tam minimalne jedna a mozna najdes vic na Youtube. Myslim ze ta ukazka te presvedci. Pripadne muzes koupit za petinu ceny kursu mesicni archiv jeho trading room videos, coz je podle me snad jeste lepsi material, ale zase to neni vylozene komplet o vsem a neni to tak pekne zorganizovany jako ten kurs, kde jsou kapitoly podle tematu atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jo, osobne mi jedna knizka vzala asi 3 mesice.
Nechci se tady prit a kazdy na to musi prijit sam:)
Mam zakoupena videa i knizky.
Videa urcite staci jak pise detroit.
V knizkach je, ale neco co videa nedaji.
Ruzne grafy jsou neustale popisovane z ruznych pohledu a postupne uci mentalitu trhu az se to cloveku jak se rika dostane do krve.
Osobne si myslim, ze porovnavat knizky a videa je jak porovnavat jablka a hrusky a neprecist si, alespon jednou jeho 3 knizky je, zbytecne ochuzovani vedomosti a informaci, ale chapu, ze ne kazdy na to ma cas.

howgh

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

dejv0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> vidim, ze tu je zase mrtvo. ako sa dari detroit,
> a-friend?
> mne dnes schvalil broker ucet a cakam kym mi tam
> dojdu peniaze aby som mohol ist sim

Moc jsem posledni dobou nemel na trading cas, jsem hodne pracovne vytizenej a navic resim jeste ruzny veci doma, takze tak. Ozvu se az se to vse zas uklidni.. Good luck dejv0

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes docela peknej two point short scalp - odraz od MM a resistance, kde si byci po tom FOMC breakoutu vybirali profity. O par stranek zpatky v tomhle vlakne je nekolik mych screenu kde jsem naopak bral pri FOMC ten breakout - ted ale testuju uz delsi dobu docela jinej system (jak jsem nedavno zminil). Nicmene dnes by byvala byla pekna prilezitost koupit hned tu prvni bull candle pri breakoutu, tam to bylo docela jisty ze pujdem nahoru, obzvlast po tom nedavnym sesupu - ocekavani korekce up. Skoda ze podle noveho systemu uz jsem to brat nemohl :) Davam screen i z 15min TF kde je videt ta resistance a jeste "velky" measured move. .

27694

27695

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...