Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

detroit Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mel jsem proste kliku, tohle se mi povede tak
> jednou za 14 dni Dneska jeden obchod B/E. Stale
> na SIMu, mimochodem.
>
> To trailovani zni lakave, ale s jednim kontraktem
> uprednostnuju spis vyssi win ratio pred nejakym
> tim obcasnym mega profitem, kterej se vyvede
> malokdy.. Nutno dodat, ze zatim se mi nedari ani
> to win ratio drzet moc pres 50%


tak to ja jedu na zivo plny uvazek :) doufam, ze se nebudu zase snazit rychle zbohatnout :)
Jinak ten obchod co si vzal je naprosto dokonalej (tu) a dobre citelnej :)
Ja se ted snazim prejit a brat obchody na vyssim timeframe alespon 15 min = mene obchodu + vice kontraktu = vyssi winratio (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nic konkretne, skoda reci. presiel som na ES (kde mam mimochodom stale 1 tick sklz, neviem ci je to nastavenim simu) a ide to trochu lepsie, ale trapim sa inymi vecami. v prvom rade som stratil psychicku pohodu a idem velakrat do velmi zlych obchodoch a druha vec je, ze zatial co pri market replay som mohol na ninjatrader pouzivat chart trader, na ktory som si velmi zvykol, tak teraz to uz nejde co vedie k stupidnym chybam ako napr - buy namiesto sell, zabudnutie SL orderu po uspesnom ukonceni obchodu a pod. takze musim vyriesit najma tieto veci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste davam screeny jednoho shortu co jsem ted vychytal na GBP futures. Muj oblibeny measured move funguje na vetsine trhu a timeframe, umoznuje vstup bez signal baru jen na zaklade planovaneho RRR. Analyza na "velkem" BP a vstup na M6B na kterem je videt exekuce. Risk byl 20 dolaru, profit 70 dolaru. Idealni obchodni styl pro zacatecniky. Chce to trochu trpelivost, protoze trvalo skoro tri dny nez cena doklesala na planovanej target, ale to je spis prave dobre, ze u toho clovek nemuze sedet a nervovat se na kazdym ticku jako u intraday (tim nerikam ze by se clovek mel nervovat u libovolneho obchodniho stylu, ale priznejme si ze to tak byva). Pro vsudypritomne odpurce micro-futures prikladam screen z trade manageru - vstup i vystup limit s nulovym slipem (zde SIM, ale mam to odzkousene na live). Ano, na SL slip byva 1-2 ticky, ale opravdu na tom zalezi kdyz mame 70 ticku profit? Jeste nutno dodat ze trh pokracoval dale na jih a mohl jsem s teoretickym druhym kontraktem jit pro RRR 1:6 temer bez pullbacku (tu)

28046

28047

28048

28049

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dejv0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> pekny obchod detroit, tri dni na profit $70 by sa
> mne cakat nechcelo, ale vyborne precitany trh

O tu nominalni hodnotu ale prece vubec nejde. Muzes jet totez primo na BP a ty tri dny ti hodi $700 nebo tam muzes hodit 10 kontraktu a mas to za 7 litru. Jde o to jak je obchod strukturovany, a pravdepodobnost. Positive trader's equation a lepsi RRR nez se me osobne dari vytezit na ES.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dejv0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ved to je jasne, ja len obdivujem tvoju
> trpezlivost s obchodovanim v malom.
> dik za link, aj za to co si dal minule, mne
> pomohlo trochu si osviezit pamat


Mel jsi kliku, ze jsi to otevrel nez jsem ten link smazal :) Ja jsem se pak podival jeste jednou jak mi ten link prisel do emailu a zjistil jsem ze to asi nebylo urceny pro verejnost, ale byl to update pro ty kdo si zakoupili kurs v minulosti, tak jsem to musel editovat a z prispevku vymazat. Hlavne to nikam jinam nenahravej :) V tom emailu co mi Brooks poslal bylo napsano "free course update", ale pak mi doslo ze to bylo mysleny free jen pro toho kdo uz ma celej ten kurs v jeho puvodni verzi. Pro ty kdo se rozhodnou ho koupit dnes nebo v budoucnu, ten update uz je v tom zakomponovany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nech sa zase rozprava k teme, dnesne obchody: 1. ked som dostal k obchodovaniu tak bol trh v TR, takze buy low, sell high. snazil som sa najst long vstupy, ale ziadne neprisli, prisiel bull FBO, takze short. vstup na close, risk relativne maly, aj ked trh vyzeral ako barb wire, cakal som navrat na spodok TR. bohuzial sa support posunul, co som si aj vsimol, ale uz som nechcel ukoncovat poziciu ked SL som mal na BE-1. live by som to asi ukoncil s mensim profitom. 2. trh bol v tight bull channel, takze som hladal long vstupy na pullbackoch. vystup na PT. den ked sa trh moc nehybal, ale takto hybajuci trh velmi neviem obchodovat, takze dnes spokojnost. Detroit: este raz dik za video, pozitivne ma to nakoplo :)

28072

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dejv0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> nech sa zase rozprava k teme, dnesne obchody:
> 1. ked som dostal k obchodovaniu tak bol trh v TR,
> takze buy low, sell high. snazil som sa najst long
> vstupy, ale ziadne neprisli, prisiel bull FBO,
> takze short. vstup na close, risk relativne maly,
> aj ked trh vyzeral ako barb wire, cakal som navrat
> na spodok TR. bohuzial sa support posunul, co som
> si aj vsimol, ale uz som nechcel ukoncovat poziciu
> ked SL som mal na BE-1. live by som to asi ukoncil
> s mensim profitom.
> 2. trh bol v tight bull channel, takze som hladal
> long vstupy na pullbackoch. vystup na PT.
> den ked sa trh moc nehybal, ale takto hybajuci trh
> velmi neviem obchodovat, takze dnes spokojnost.
>
> Detroit: este raz dik za video, pozitivne ma to
> nakoplo

Ahoj Dejv0
v knizce reversals book 3 v kapitole Always In na strance 296 Al pise:
When a strong trend transitions into a trading range, the always in position often remains unchanged. If traders are going to trade in the trading range, they should scalp most or all their trades.
However, if the always in position does not change, they should consider taking scalps only in the direction of the trend.
For example, if there is a strong bear trend that is starting to correct up, but there is no strong bull spike and the market is staying below MA, the always in positioin will remain down.
Even though the market is in a trading range, traders should look for scalps only in the direction of the trend, which means they should look for shorts.

Taky jsem tyto obchody drive bral ale, kdyz nad tim premyslis, tak pokud se always in nezmeni tak mas vetsi pravdepodobnost dokonce i v trading range jit jejich smerem.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...