Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Dnes trend from the open bull, stacilo nakoupit a drzet celej den :) Podle meho planu jsou ale dulezitejsi mensi profity s vetsi pravidelnosti, takze EOD vysledek "jen" lehce pres $100 v profitu a dalsi maly prirustek na equity (od 3.2. jedu paper nacitso). Ten druhy vstup jsem radsi ani brat nemel, tusil jsem zradu. Aspon jsem z toho vyskocil limitem takze bez slipu B/E -1 tick. Measured move dnes byly trochu narocnejsi na zakreslovani, ale prinejmensim jeden byl zalozeny na measuring gap, coz jsem do screenu zakreslil. Vzpominam na zacatky s Brooksem kdy jsem tyhle detaily absolutne nechapal a nerozumel o co se jedna. Dnes mi to zacina vse pomalu zapadat do sebe, nicmene v real-time porad jeste nezvladam vse najednou sledovat. Citim ale postupne zlepseni mesic po mesici, takze snad staci jen vydrzet... .

26989

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj Dejv0
toho limit je skoda to by byl pekny obchod, ale dulezity je ze si to videl a vzal bys to, samotnemu mi to dost ujizdi, ale traderi ocekavajici 2nd leg s hodne points a trading range vidi jako continuation pattern tak ten limit davaji vyse, spise na close nez na low, protoze nechteji aby jim to ujelo tak jako tobe ted

To nezvladani rizeni obchodu tak to znam moc dobre a nejsi jediny, ja osobne pokud mi to takhle ujede a nejsem schopny psychologicky obstat umisteni SL tak koukam na NQ, ktery casto kopiruje ostatni indexes.
Prestat tento psych. napor a vydrzet v obchodu se swing obzvlaste pokud mas jen jednu pozici tak si pomahej s MM, vtomto pripade tight TR a nebo size of spike a project it up, take si jasne rekni kde umistis SL a kolik riskujes.
Moje zkusenost v tomto pripade je, take cekat na uzavreni bar a potom se teprve rozhodnout, jestli uzaviram pozici, v tomhle pripade si uzaviral na L2, ale jak vidime pri uzavreni misto L2 mame bull close on its high a to by mi samotne dalo podporu vydrzet v obchodu + nakresleni TL + failed L2
A nerika Al nahodou, ze vetsina BO fails a v tomto pripade by podle me bylo lepsi cekat nez vstupovat pred uzavrenim, potom jsme meli BO pullback L1, ktere ocekavas pri BO fail coz ti take doda silu vydrzet ve swing pozici.
Ale chci rict, ze podle toho jak si reagoval pri vstupu a nepockal si, tak ja osobne bych pravdepodobne reagoval i na tu big doji a reverse down (ktere nasledne closed high)

Jeste k tomu mali risk a velky profit jojo to mame radi vsichni, ale pracovat na psychologii a umet si pockat by mela byt nase priorita v zacatcich si osobne myslim. Takovy obchod te zbytecne rozhodi i kdyz risk je minimalni a ted si predstav, ze by te to vyhodilo o jeden tick a pak se to rozbehlo tvoji cestou to je pak k pekne na H. :) pak do toho pripadne naskocic, pak to udela korekci a ty se bojis, protoze vstupujes podle pocitu a ne price analizy, ktera te podrzi no a den skonci s nekolika 100 $ ztratou obzvlaste v TF a ty nevis co funguje a co nefunguje a misto toho, aby si budoval confidence tak, ze zacinas bat a question everythink :)

Ja osobne bych to H1 3 obchod nebral obzvlaste po tom co bych vzal short k otoceni trhu a pokud ano tak bych cekal scalp nejvice. Jinak ten vstup byl after proctracted move+big bar (exhaust) + gap (exhaust) + trh zacal testovat MA a ocekavat a davat prednost umisteni PT pred temito vsemi signs of reversing je podle me velmi obtizne obstat a clovek se dostava do scary mode a vystoupi drive na be v lepsim pripade.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste screen daily chart, jak se nam to pekne odrazilo s presnosti na tick od dlouhodobejsi trendline kterou jsem zakreslil a zverejnil zde uz minulej tejden, vida jak je PA jednoducha metoda, staci duverovat tomu nejjednodussimu a pockat si na prilezitost jako tahle :) Ze ja jsem to sam nekoupil for swing long aspon na SIMu :)

26990

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend:

s tym prvym LMT mas pravdu, skusim to dat nabuduce trochu vyssie.
druhy obchod ma vobec netrapil, naposledy mi presne takyto vysiel za 5 bodov, takze zopar nepodarenych za 0.5b ma nemusi trapit.
treti sa mi nepacil, ale brat to musim, ked si chcem spravit nejake pravidla. ten velky bull presiel cez dve HOD, bear po nom mal dlhy tail, musel som do toho ist. skor som mal brat mensi profit.

inac dakujem za tvoj pohlad

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uz som to vypol, bohuzial cely den bol bull, lenze ked som zapol replay tak som zobral order rovno pri HOD. dalsi bol uplny skrat a treti sa nikam nehybal, ani nie je o com hovorit. skor je problem, ze replay zapinam okolo 7 vecer, ked pojdem na zivo asi budem pozerat trhy uz aj skor, len neviem ako toto nasimulovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak kdyz dejv nema odvahu, dam sem svuj amatersky vykon dnes ja :) Teda nejhorsi to nebylo, zkoncil jsem v profitu 2 ticky, takze s odrenejma usima :) Dvakrat jsem spravne vstoupil co se tyce smeru a potencialu, ale strach zapracoval a oba obchody jsem ukoncil na B/E+1 i kdyz oba nakonec dosly na planovany PT $100 ;) A pak ze psychologie neni to nejdulezitejsi, dnes to bylo u me predevsim o emocich, a to jedu SIM kde jde o prd :) Nestiham v praci tak davam screen jen bez popisu... .

27010

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...