Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Trochu jsem se odmlcel, ve ctvrtek mi trh ujel a pak uz se mi do toho lezt nechtelo, takze bez obchodu, patek jsem se na graf ani nepodival, protoze v praci byl blazinec. Pres vikend jako obvykle vyuzivam cas ke studiu, mimo jine jsem si z Brooksovy website stahnul (zdarma) jednu prezentaci ktera probehla na Trader's Expo v New Yorku pred cca rokem a pul, je to sice jen ten powerpoint bez jeho vykladu, ale stoji za prostudovani, je tam spousta velmi dulezitych malickosti ktere si podle me spousta zacinajicich (i pokrocilych) traderu vubec neuvedomuje, a jsou tam i veci o kterejch ani Brooks v knizce nepsal, jako napriklad to ze trh je v zasade bud ve fazi kdy prevladaji stop orders a nebo ve fazi kde prevladaji limit orders. Tohle je dulezity koncept se kterym je potreba se sblizit a neustale zkoumat na grafu ktera ze dvou zminenych situaci se zrovna v trhu odehrava, a podle toho bud spekulovat na prurazy nebo na selhani. Jinak ta prezentace je pojmenovana "binary decisions" ale ve skutecnosti to je o vsem moznem, je v tom celkove de facto srhnuti zakladnich elementu PA na zaklade kterych Al analyzuje trh, skoro by se dalo i rict ze prehlednejsi nez v knizce. Binary decisions je taky vybornej koncept kterej pomaha v takovych diskrecnich systemech jako PA ustanovit vice konkretni pravidla a docilit co nejvetsi konzistence. Opravdu doporucuju na to kouknout...

Odkaz zde: dl.dropboxusercontent.com/u/3960593/BinaryDecisionsNYC.ppt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak jeste bych dodal, ze Al Brooks
stop and limit orders konkretne zminuje ve sve knize Trading Ranges. Part 5 chapter 27 entering on stops 28 chapter 28 entering on limits, ale i na mnoha jinych pasazich.
Generally you use limit orders in two sided market to fade breakouts, or where is value of extremes, but this is for experienced trader.
Al uses limit order also in strong break out expecting to fail L1.
Al Brooks most of his trades scalps with limit orders, which is his style of trading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja len doplnim, ze v ranges odporuca AB zaciatocnikom vstupovat pomocou stop orderov, pretoze vtedy ide trh tvojim smerom. a samozrejme obchodovat iba v smere trendu.
a ako a-friend spomina, limit ordre odporuca aj v silnom trende kde cakas, ze kazdy pullback bude otoceny (takze davas limit na low predchadzajuceho baru)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dejv0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ja len doplnim, ze v ranges odporuca AB
> zaciatocnikom vstupovat pomocou stop orderov,
> pretoze vtedy ide trh tvojim smerom. a samozrejme
> obchodovat iba v smere trendu.
> a ako a-friend spomina, limit ordre odporuca aj v
> silnom trende kde cakas, ze kazdy pullback bude
> otoceny (takze davas limit na low predchadzajuceho
> baru)

Myslim ze to mas popletene, v range jsou naopak stop orders zapovezene, obzvlast v tight range to je ztratova strategie. Vseobecne vstupy v range jsou vyhodnejsi limitem.
V trendu se limit orderem vstupovat da a ja to delam, ale zacatecnikum to Al nedoporucuje, jelikoz limit order vstup je vzdy proti trendu a to by meli delat jen zkuseni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit Napsal:
-------------------------------------------------------

> Myslim ze to mas popletene, v range jsou naopak
> stop orders zapovezene, obzvlast v tight range to
> je ztratova strategie. Vseobecne vstupy v range
> jsou vyhodnejsi limitem.
> V trendu se limit orderem vstupovat da a ja to
> delam, ale zacatecnikum to Al nedoporucuje,
> jelikoz limit order vstup je vzdy proti trendu a
> to by meli delat jen zkuseni.

i v TR jsou stop order ok zalezi na set up, jako treba L2, H2. Samozdrejme a generally by stop order entry nemela byt prilis hluboko. prikladal jsem screen 07.02 kde bylo hezke low 2 signal but trigger would be prilis nizko. Jinak signal bar v trading range muze mit i bull bar for short a bear bar for long.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ani neviem ake mam pocit z dnesneho replay. Prvy order mi usiel LMT vstup o jeden tick a vzapati som vstupil na stop po prekonani hranic rangeu. Vstup to bol stale ok, ale vobec som nezvladol riadenie obchodu a po doji som sa zlakol otocenia trhu a vystupil. Kebyze nevystupim cely den je o inom. Druhy som vstupoval na LMT pri HOD (ktore bolo blizko High z piatku, cakal som odrazenie) s malym SL, nevyslo, ale ok, taketo obchody mam rad (maly risk, velky zisk). Treti obchod sa mi pacil najmenej, ale bolo to H1 daleko od MAV, taketo vstupy musim brat. Kratko po vstupe prisiel range a kedze som mal relativne nizky SL (9 tickov) tak som cakal, ze z toho bude bull flag a dalsi rast. Ako sa den blizil ku koncu tak som radsej ukoncil den na BE len aby som sa pozrel ako sa o dva bary dostane trh na moj povodny PT.

26984

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...