Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

detroit: zase si pre mna o den popredu, tak radsej nepozeram na tvoje screeny. dnes bol moj replay zo stredy poznaceny opatrnostou z predchadzajucich dni. prvy obchod klasicky neskoro v trhu kedze sa mi nemal kde vyplnit lmt. nastastie som rozoznal koniec trendu a vystupil. druhy sa mi pre zmenu vyplnil lmt, ale velmi sa mi nepacilo pokracovanie - prilis vela overlaping bars, tak som vystupil s mensim profitom (povodny PT na spodku velkeho bear baru po vystupe) - to bola cista opatrnost kvoli mizernemu tyzdnu (-200$ profit). treti obchod si nevsimajte, iba som dal plnu rychlost na replay predtym nez som zrusil SL z predchadzajuceho obchodu.

27022

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes ani moc nie je co hovorit, bol silny bull. Prvy obchod hned ako som zapol replay, v silnom trende je akykolvek dovod na vstup do trhu dobry a ak to co som videl nebol silny trend, tak neviem co je silny trend. Vystup lebo som sa bal testu TCL a otestovaniu MAV. Druhy obchod H1 po failed pullbacku, vystupil som vdaka agresivnemu posuvaniu SL. Kebyze je takyto den kazdy tak sa uz davno zivim obchodovanim

27032

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Nejak nam to tady usina. Moc obchodu posledni dobou nedelam, bud vubec nebo jeden denne, na vic neni cas. Davam dnesni screen, klasicky breakout, protit taking na vcerejsim high. Vcera jsme meli "inside day" a dnes dalsi inside day, takze ii pattern na daily grafu - jen tak pro zajimavost (je to pomerne vzacny jev).

27162

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Vidim ze breakouty zde asi nikoho moc nezaujaly, pritom to je obchodovani s trendem coz by meli vsichni zacatecnici delat vyhradne, zatimco opak je vetsinou pravdou. No nic. Zkusim dat nejaky ten screen ze systemu ktery jsem nedavno zacal papertradovat (sam si od breakout strategie davam prestavku i kdyz na trenovani konzistence byla vynikajici). Delam ted protitrendove vstupy pri vycerpani trhu, odrazy od ruznych druhu supportu a resistance (EMA, swing hi/low, trendline, TCL, measured move, atd. - pokud se sejdou v grafu nejmene dva z nich na podobne cene). Jedna se o scalping, vystupy obvykle 8 ticku, nekdy az 12, v planu mam testovat i scalpy pro 4 ticky, coz je v ES nejnizsi rozumny target. Vstupy se mi dari docela dobre, nicmene uz se mi nekolikrat "povedlo" vyskocit na BE vylozene 5 vterin pred tim nez se trh rozjel mym smerem - jen na prilozenym screenu jsou takovy dva, ze kterych mohl byt dokonce i swing, nejen scalp. Stale se mi vkrada to hlavy strach a kazi vysledky :) Pridavam i bar chart screenshot kde je videt support (posledni dobou pouzivam tento typ grafu - ve zhustene podobe - stale vice, misto prepinani na vyssi TF).

27286

27287

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim detroit,
koukam, ze krome tebe a nekdy i me tady nikdo nic nepise
trh testuje thin area 3629 na NQ. vcera silny pohyb dolu tak jsem zvedav, jestli to dnes prorazi :) pokud ano pockam na 5 min na bar close porovnam silu prurazu
na tydennim grafu je dostatek mista k 34 ema
na dennim grafu testujem thin area a jsem na spodku 2 sided price action, osobne se priklanim, ze pokud to prorazi tak korekce by mohla jit na sirku channel, ale vime ze pravdepodobnost je spise na pokracovani toho co trh delal(just look left), takze si nedelam nejake vidiny na dalsi 1000 $ pohyb
take pohyb nahoru byl dostatecne silny na to abychom jeste otestovali high
Na druhou stranu korekce nevypada dostatecne hluboka, takze si myslim 50:50
taky to muze byt pekne neprijemny choppy doji day.
60 min vice mene odrazi denni graf
15 min se nedotkl expon. mov. average vice jak 20 bars, takze prvni move up by mohla byt ema gap bar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes 2 obchody 1x loss 1xprofit loss Nq pozastaval za es a tf, potom break out down, nejprve se mi BO nezdal , protoze bars big tails, ale mel follow through tak jsem ho vzal, ale potvrdilo se, ze vetsina BO fails a wedge bottom + TLB+ lower low reversal me prinutil nedat obchodu moc prostoru a ukoncit na 3 min tf pri big bull reversal bar + closing 60 min bar as reversal profit spike + vsechno zmineno vyse dobra sance na to , aby se trh vratil do toho co delal drive pri open = 2 sided exit obchod pri spike Masured move profit 100 $ pri 1 kontrakt

27349

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit:
koukam na tvuj screen shot from march 11 a dost dobre cteni :)
bohuzel ti strach zatim brani zustat v trhu :(
dovolil bych si k tomu rict 2 veci:

1) tyhle ty exhaust spikes at major moves
- koukni jestli pri prvnim dotyku major resistance ti trh neda jeste dalsi sanci k limit order o 2 bars later coz v tomto pripade dal. Doda ti to vic odvahy zustat v trhu a misto okusovani si nehtu jestli ztoho vystoupit budes cekat na vstup a pokud do toho vlezt chces na major resistance tak se prepni na mensi timeframe kde jasne vidis korekce, ktere podle me pomuzou lepe cist graf nez 5 min a dodaji ti tu jistotu, ktera ti chybela zustat v tom. Ve vetsine pripadu tam dalsi limit order je pozdeji.

All by tento obchod scalpoval, takze si mel brat scalp profit

Jinak me temito obchody docela tocis :)
A proc?
# protoze, z hlediska technicke anal. davaji smysl ale kdyz trh nekam pada a tva jedina zbran k zastaveni je predchazejici support, tak potrebujes mit zkusenosti a jak sam pises vytrenovane emoce, ktere proste nemas, jeste :)
a ted jsi vlozil do hry dalsi promenou a to, jestli sve emoce vytrenujes k odolnosti a nebo ke strachu.

Podle me si preskocil step in learning and understanding.

2) Jinak All by ve vetsine pripadu nebral prvni signal po dvou big bear bars a pokud ano a trh sel proti nemu (vpripade, ze nevzal scalp profit) tak by scale in lower.

Uplne jiny pristup nez tve posunovani stop loss na be+1

Osobne si myslim, ze pokud zacinas, tak sis pro zive obchodovani vybral psychologicky tezke vstupy.
A podle me duvod proc sis jej vybral je ten, ze se bojis riskovat a ne ten, ze v tom vidis vetsi pravdepodobnost.

Jinak tesim se na tvou odezvu, pokud nejaka bude a doufam, ze nemam pravdu a tvuj ucet , bude jenom kvest :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...