Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Yamato: mam zatim take dosud nejlepsi mesic (klepu na drevo), ale to neni reprezentativni, pac je to teprve muj treti live a prvni, ktery obchoduju cely :)
Navic memu systemu vyhovuje velka volatilita, ktere je specialne v tomto mesici vice nez dost diky problemum v EU a USA..
Pro sebe z toho tedy nevyvozuju zadne zavery a soustredim se na kazdy dalsi obchod ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, jen jsem chtěl trošku rozproudit debatu o live vstupech. Po vstupu klidně sem mohu dát příspěvěk, mám nastaveny obě strany a nehýbu s nima. Takže není problém. Samozřejmě bez dalších komentářů a chartů. Psát o minulých obchodech a svých mašlenkových pochodech je pěkné, ale ty už jsou ovlivněny vývojem. Bohužel podléhám dvouhodinovému schvalování a tak je to o ničem. Možná by bylo zajímavé takové vlákno. Ale jen live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vespolek!
Dnes je moře ale pěkně rozbouřené, vlna sem a pak zase tam ;) EURUSD přes noc výrazně poskočil, dopoledne bylo na indexech ale spíš klidnější. Z mého pohledu zajímavý vstup short na TFku v oblasti 832, tedy něco kolem 14.hodiny. Výstup nejpozději v 16:44 na 824,4.

Jinak zajímavé příležitosti i na ropě, a to na 99,28 kolem 15:10, kdy se dalo pěkně shortnout s výstupem nejpozději na 98,13 kolem 16:00. Po propadu následoval odraz s možným vstupem long na 98,66 (dalo se vstoupit ale určitě i líp) v 16:46 s otevřenou pozicí (nejpozdnější výstup) ještě doteď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hoved111: piš častěji a nebudeš muset čekat na schválení svého příspěvku, tuším po pár desítkách příspěvků se tvé zobrazují bez prodlevy. Jinak pokud to bude někdo stíhat, určitě to stojí za to se o live vstupech rozepsat. Já live prozatím neobchoduji, věnuji se ještě papírkování, ale pečlivě se připravuji i na live. Ty vstupy o kterých píšu, ikdyž live nejsou, jsou reálné z papertradingu (mé vnímání trhu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger Napsal:
-------------------------------------------------------
> to hoved111: piš častěji a nebudeš muset čekat na
> schválení svého příspěvku, tuším po pár desítkách
> příspěvků se tvé zobrazují bez prodlevy. Jinak
> pokud to bude někdo stíhat, určitě to stojí za to
> se o live vstupech rozepsat. Já live prozatím
> neobchoduji, věnuji se ještě papírkování, ale
> pečlivě se připravuji i na live. Ty vstupy o
> kterých píšu, ikdyž live nejsou, jsou reálné z
> papertradingu (mé vnímání trhu)


Asi poslechnu dobrou radu, ale jsem jen malej hloupej trader obchodující jen pár let. Takže si ani netroufám obohatit nikoho o moj myšlenky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hoved111, doufám že jsi mě nepochopil nijak špatně, neber to jako útok z mé strany na tebe, cokoliv už napíšu, není to myšleno nijak agresivně. Jsem přející člověk a rozhodně se do tebe ani nikoho jiného nechci nijak "navážet". Buď jaký jsi, nikdo za tebe tu díru štěstí do sněhu neprošlápne!! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger Napsal:
-------------------------------------------------------
> to hoved111, doufám že jsi mě nepochopil nijak
> špatně, neber to jako útok z mé strany na tebe,
> cokoliv už napíšu, není to myšleno nijak
> agresivně. Jsem přející člověk a rozhodně se do
> tebe ani nikoho jiného nechci nijak "navážet". Buď
> jaký jsi, nikdo za tebe tu díru štěstí do sněhu
> neprošlápne!!


Naopak, ani já neodpovídal v duchu naštvanosti. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...