Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Rogi, ten odraz od s/r 30tf s 1,2,3 byl zajimavy a vzal jsem ho. Jinak jsem dnes vicemene paberkoval, ale vysledek je plusovy. Mel jsem tedy krome toho 1,2,3 v 16.28 long na 827,40. krome toho jsem mel v 15.36 short na 829,60 a ten byl jen tak tak a v 9.51 short, kde jsem mel PT na 825,60, tam to bohuzel nedoslo a tak z vstupu 827,70 jen na 827,20 pri korekci. V 17.30 jsem shortoval po prurazu big 3u 10tf, ale ten dosel na nizky SL. Novy pokus o vstup short prisel v 17.47 a ten dosel az na pt.

Tak hodne zdraru.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi
Nazdarek,
Ten tvuj onchod má logický podklad, ale na muj vkus už ti to docela ujelo na ten short, když si vtupoval...
Kolik si měl SL jestli muzu vedet, takhle " by očko " to nedovedu odhadnout.
Já dnes provedl obchod v 17:20 do shortu na tom mini pulbacku, který se vytvořil přes jednu minutovou svičkou .. Vstupoval jsem pak na ceně 827,9 a vystupoval v bezpešné zóně na 826,4.
Takže z toho byl trošku větší profit než $100 ;) ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chlapi a damy :) na tejto diskusii nechapem jednu vec. Vy vsetci obchodujete ten isty system? Lebo povedat "ten vstup ti uz usiel", to je pekne, ale technicky trader sa predsa riadi nejakym svojim systemom a nebude ho menit len preto, ze ten vstup uz "hodne ujel". Takze nechapem aky zmysel ma komentovat obchodovanie niekoho ineho, ked nepoznam jeho system. Mne tiez denne ujde x-vela obchodov, vela pohybov aj ocakavam, a aj tak do nich nelezem. Nemam to natestovane, tak to nerobim, inak by som len sabotoval svoju doterajsiu pracu.

Neberte to ako vycitku, len nechapem ako mi taka diskusia moze pomoct. Len pre inspiraciu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Rogi, ano obchoduji live a to jiz nekolik let. Bohuzel jsem to pred dvema roky trochu pokazil a prisel o velkou cast obchodniho kapitalu. Do tohoto kvetna jsem byl jeste v cizine na praci a obchodoval prilezitostne, ale bez dobrych vysledku. Me zamestnani bylo casovne narocne a pracoval jsem mnoho hodin denne. Od kvetna se snazim full time a nedopadnout tentokrat jako minule. Je to boj a travim na tom mnoho casu, ale nestezuji si. Jinak ten obchod co jsi mel na BE to byla opravdu skoda. Ja tam vstoupil o neco pozdeji a jak jsem uz psal prvni obchod na SL, az druhy vstup v 17.47 dopadl dobre.Dnes to ale je na nizke profity, zatim.

At se dari.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yamato:
skoro si se trfil, skoro stejny systemi. No mi to testujem, vylepsujem, nebo malinko doladujem a hlavne treba nekdo napise vstup na cene x a vystup na cene y a ty spekulujes co ho k tomu vedlo, ale je tu hodne veckaru, swingacu, S/R, 3U, DTopacu,odrazaku od EMA 34 atd. klasicka skupina, dav ,stado nebo jak chces a ti reaguji a spekuluji.
Taky nic ve zlem. Kazdy at si to tu probere jak chce, nekomu to pomuze technicky (pouci se chybach jinych), nekomu zas psych. , LIVE obchod a ucet je jen tvuj.
Co yamato, dnes zas prvních 15´(jak včera) pohyb a pak celkove do strany- byl yamato v praci, nebo udelal obchod?
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny tradery, taky prispeji svymi obchody, i kdyz zatim jen na replay. Obchoduju divergence na trhu YM (3min). Vcera se to divergencemi jen hemzilo a celkem se i zadarilo 3x ZISK, 2x ZTRATA. Celkem +155$. Se skrytymi divergencemi si jdu pro vetsi PT(100$) nez u regulernich divergenci (50$). Kdyby mel nekdo chut se pozastavit nad mymi obchody a napsal mi, ktere obchody by bral a kde by vstoupil treba jinak, budu moc rada. At se dari! Andrea

16696

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Andrys. měl bych dotaz 1) podle čeho se rozhoduješ na kterém CCI budeš zakreslovat Divergence ??? první obchody mas na CCI 14 a další na CCI34. 2) zakreslil jsem ti tam do toho obrazku nějaké moje postřehy. červená barva.nikdy jsem je neobchodoval jen jsem je chvili studoval a to to je muj pohled. Prvni obchod LONG po DB a divergenci na CCI14 i CCI34 cca 18:00, a druhy SHORT az na DIV na CCI14 i CCI34 v cca 21:15. což je na mě ale už dost pozdě.(takže bych nenastupoval.) PS: skryté jsem nikdy neuměl moc využít.

16697

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas Andrys, prohledl jsem si Vas screenshot a rad bych trochu poradil. Z hlediska divergenci, jako i ostatnich systemu je lepe posuzovat trh jako celek z vice timeframu, tak jak je to jiz nekolikrat psano a opakovano v ruznych vlaknech a mnoha zkusenymi obchodniky. Neni nutne kopirovat neci pristup at pouziva ten ci onen indikator, oscilator a nebo MP, ci PA bez dalsich pomucek. Zaklad uspechu ale je v pochopeni trhu jako celku, to znamena vyber nejakeho zakladniho timeframu k realizaci obchodu a sledovani signalu, a potom vyuziti vyssich tf k prehledu deni na trhu, kde je jaka s/r , jakou ma silu, celkovy trend apod. Dobra kniha k divergencim je napr od Eldera "Vstupte do me obchodni mistnosti" kde jsou na zaver i screeny obchodu i kdyz ne intradenich. V priloze je jen nazorny priklad jak to myslim. Nastupovat do pozice s tim, ze chci z trhu ziskat 50$ je dlouhodobe ne zcela udrzitelne myslim. Tak hodne sily ke studiu. na tomto linku je uveden priklad scalpingu za pomoci divergenci be dalsiho nahledu na trh, jen pro informaci. Neni to ale v realu stejne tak jako ostatni mozne systemy tak jednoduche jak to vyzni. http://www.mirusfutures.com/education/free_webinars/events/2011-07-12/webinar-trade-gold-and-crude-oil-scalping-system-indicator romanrak

16698

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

neviem aky trh obchodujes, ja idem NQ a ten sa vcera po 17:00 pekne hybal :) Urobil som jeden short so ziskom 6 bodov. Ten moj koment o nehybani sa tyka skor bycieho trhu, ktory ma casto taku charakteristiku, ze po otvoreni urobi prudky pohyb nahor, s jednou korekciou alebo aj bez nej, a ked si o piatej sadnem k pocitacu, trh sa zrovna vycerpal a zacina faza konsolidacie / chopu / nazvite to ako chcete. To trva tak hodinku, potom sa trh zacne opat hybat, alebo aj nie... Kazdopadne uptrendy nejdu tak svizne za mojim PT a casto sa vracaju, takze som z nich nervoznejsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...