Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny, jedu LIVE od 2.6.2011 a jsem jak na houpačce, třeba dnes mě vyhodil SL-125 a teď už jen radši koukám. Za necelé dva měsíce jsem přišla o 500$. Tak nevím jak dlouho mám odevzdávat? Snažím se uklidnit, že začátky jsou těžké! Snad máte víc štěstí. Jedu na YM, a ES. Přeji všem pevné nervy! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás, lidi.
Koukám to co se dnes po otevření v US rozprodalo se už pozvolna začíná zase nakupovat. No bude to před uzavřením týdne vypadat určitě líp, když budou ta čísla s plusovým znaménkem, že? :) Stejně to spíš bylo jen vydechnutí po té včerejší rally, dnes se přeci nic tak hrozného nestalo aby to nemohlo růst dál, no ne?! :D
Jinak se mějte, užívejte víkend, já dovolenkuju ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, dnes to bylo na zacatku typicke vybirani stop loss. Mel jsem vstup hned po otevreni a spekuloval jsem short na pruraz low posledniho swingu v 9.30. Nakonec mi to zasahlo nizky pt, ale bylo to presne. Dnes jsem v ramci dalsiho studia trhu po tomto obchode presel na paper acc. Tento tyden jsem vice jak splnil tydeni limit a tak jsem zvolil radeji tuto variantu. Mohu si nyni v klidu overovat nektere detaily pro vylepsovani vysledku.
to Rogi: na ten signal 1tf 1,2,3 jsem mel treninkovy vstup,ale hned v 15.42 838,90 coz bylo pro udrzeni se v pozici daleko prijatelnejsi. Ty jsi vydrzel ustat SL po celkem opozdenem vstupu short, ale vystup byl dle meho zbytecne ukvapen. Takto velky SL neni idealni pro mne, radeji vstoupim do pozice znovu v jine prilezitosti. Ono to sice obcas vyjde s vetsim SL, ale v jeden den dva zasahy a 300$ je ztrata, ktera se potom tezko dohani.

Preji pekny vikend!
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím romanrak, all tak se sjizdim na Repleyu :) (jako spravny zavislak) , je hodne dulezite aby clovek byl naladen pri obchodovani i na tu spravnou vlnu. Sice ma plan, ale ...Treba jedu sim a zakresluji 3U a pak bactestuji a zas vidim nebo zakreslim dany den jinak 3U, ale uz se nekdy i zhodnu. Dam sem tu situaci ze včerejšku (dle mne) nabizela 3 moznosti, 1.nechat to byt a ty dve viz screen. U obou spekulace vyuziti Flipu z 5´tf na down trend. PS: ta varianta SL150 PT 300 je u mne vyjimecna, je to takovej univerzalni vstup s posouvanim SL,PT do log. zon. po vstupu a vyvoji na trhu.

16715

16716

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzina: ono je dulezite, jestli dodrzujes plan a tvuj system ma prave jen slabsi obdobi, nebo jestli svuj plan porusujes a proto jsi v minusu..?
Pokud jedes podle planu, delala jsi backtest? Odpovida tvuj aktualni drawdown tomu z backtestu?
Kolik casu jsi stravila na demu?

Ono nema smysl odevzdavat trhu penize jen tak.. optimalni je se z kazde ztraty nejak poucit, zjistit jestli to byl obchod presne podle planu, nebo jestli nebyl na hrane atd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi, ked kupujes na brejku velmi casto vstupis na high usecky (ziadny vstup ti tym padom neutecie, ale dan za to je nevyhodna cena) . Teraz je na tebe, ci ozelies par vstupov co ti ujdu, a sa budes pokusat lovit limitom dobru cenu - v tomto konkretnom pripade bol pre mna idealny vstup na flipe okolo 831,5, samozrejme limit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...