Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

To majkll, all:

NT7 umí přehrávat Replay data z NT6.5 - stačí mu nakopírovat příslušnou složku s konkrétním dnem.

Jen je (v obou verzích) problém v tom jak dostat příslušný starý měsíc do DOOMu protože ten bere jen to co je v Default Instrument listu. A tam to jde strčit v Instrument Manageru jen tehdy, když se na chvilku znásilní datum v počítači, načež se v Expiry chtěný měsíc objeví a dá se pak vložit.

Pokud ale nejsou k dispozici data s hloubkou trhu, tak NT7 DOOM, nepochopitelně na rozdíl od NT6.5, nezobrazuje BID ASK přičemž v L1 datech to k dispozici má. Doufám, že to časem dokopou do pořádku, protože podobných zásadních zrad tam maj až hrůza.
Takže dokud to neopravěj tak je nutný pro Replay zaplácávat místo na disku i L2 daty a jak známo - každý disk je malý (i ten na Google Mailu musí pořád růst:)).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak dnes opet po tydnu trosku zajimavejsi obchod: Po open vladli na trhu insideri - nejdrive vybrali stopky pod trhem, pak nad trhem, kde se mj. take vytvoril double top a nasledoval sesup az k silnemu supportu na 819.5 (low z minuleho ctvrtka). Zde se cena odrazila, vytvorila Ross hook s dostatkem prostoru k low dne. Dalo se ocekavat, ze prorazeni tehle urovne bude mit dostatecne momentum, coz se krasne potvrdilo. Podle planu jsem s jednim kontraktem vystoupil na +8 jeste pred prorazenim hooku a s dalsim kontraktem na +22

16682

Link to comment
Sdílet pomocí služby

slavo:
vystup je naplanovany podla SR urovni, ktore mam v druhom 10min. grafe. Po dosiahnuti urovne pritiahnem SL do vzdialenosti ATR14 od posledneho close. Trh ma vacsinou vyhodi, ale ked ma silu, pokracuje dalej a ja ostavam v pozicii az k dalsiemu SR. Ten prvy vystup nebol celkom podla planu, pretoze trh prerazil SR, ale k dalsej sa nedostal. Plan je taky ze necham SL na poslednej SR urovni, ale tu trh vyzeral ze je suci na vyraznejsi pullback, tak som SL pritiahol (a oplatilo sa). V druhom obchode som siel von na zaklade divergencie indikatoru, co je druhy sposob.

majkll:
ja by som dal replay pred obchodovanim, ale moja seanca zacina asi tak, ze doletim z prace s vyplazenym jazykom, este v saku startujem platformu, a to mi vacsina zaujimavych pohybov po otvoreni aj tak ujde. Nie som panom svojho casu :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny, vidim ze to posledni doubou trochu oslablo v diskuzi. Pridam tedy me dnesni vstupy na trhu TF.
Vsechny byly long, ten pocatecni vystrel jsem samozrejme nechytl. Az na korekcich. tak tedy 15.37 na 824,90, dale v 15.49 na cene 825,10 a posledni 16.08 na cene 826,20$. Sice byly z trhu nemovitosti lepsi makrodata, ale takovy nastup jsem v uvodu obchodovani neocekaval.
Preji mnoho uspechu.

romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: Neni dulezite, ze z toho dnes pro tebe nic nevyhovovalo natolik, aby te to presvedcilo o obchodu. Po zjisteni makrodat jsem predpokladal nejakou tu pozitivni naladu, ovsem jak jsem psal ta prvni minuta byla opravdu dost silny nastup. Videl jsem na 10tf nejaky ten prostor k profitu a tak jsem to pri korekcich vzal. Oproti vcerejsimu vyraznemu propadu to bylo dnes opravdu slozite na dobre prilezitosti. Na trzich sleduji dost silne reakce na jakoukoliv zpravu, nervozita plyne z celkoveho deni v Evrope a USA. Myslim, ze korporatni vysledky ovlivnuji deni jiz mene nez-li reseni dluhove krize a deficit USA.
Prro nas dobre kdyz se to hybe.

Tak hodne uspechu vsem.
romanrak

ps: byl jsem pred chvili take provetrat kolo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...