Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

paja1 Napsal:
-------------------------------------------------------
> HOVED111:
> Ta informace, že záleží na počtu příspěvků, aby se
> člověk zbavil schvalování, není asi úplně přesná.
> Moderátoři hodnotí spíš smysluplnost. Takže Vaši
> snahu navýšit počet příspěvků tímto způsobem
> hodnotím spíš jako kontraproduktivní.


:) docela úsměvné, já se nechci zbavit schvalování. A u každého příspěvku je asi čas kdy to člověk odeslal.Teda předpokládám. A smysluplnost, schvalování podobných .......jsem zažil za komančů, něco podobného mi říkali na přehrávkách - soudruhu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

HOVED111:
Tak to jsem to špatně pochopil - zdálo se mi, že si stěžujete, že Vám prodleva způsobená schvalováním brání reagovat dostatečně rychle. "Bohužel podléhám dvouhodinovému schvalování a tak je to o ničem" jsou Vaše slova. Dillinger Vám doporučil zvýšit počet příspěvků, následně ke zvýšení došlo, možná z jiného důvodu, a já jsem na to zareagoval.

Smysluplnost není sprosté slovo a fakt, že na tomto fóru podléhají příspěvky některých lidí schvalování moderátorů, nemá s komunismem nic společného.

Nechodím se na toto fórum hádat, pokud se Vás můj předchozí text (10:22PM) dotkl, omlouvám se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

HOVED111:
Asi jsi se minul účelem. Je to něco jako by jsi šel s kuchyňským nožem kácet stromy. K tomu o co jsi se tu pokusil je ideální twitter (twitter.com). Stačí si udělat profil a psát a psát. Tady do diskuze hoď jen graf s výsledkem svého snažení a popisem svých myšlenkových postupů a třeba i s "odkazem" na svůj profil na twitteru jako na důkaz, že své obchody nevymýšlíš jaksi ex-post. Dosáhneš tak svého a zároveň nezaplevelíš toto diskuzní fórům nic neříkajícími dvouslovnými příspěvky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

All: pánové, ačkoliv trhy studuji už přes rok, dnes si tady připadám jako totální nováček.
Lítá tady jedna zkratka za druhou a fakt netuším o čem mluvíte :D
(včetně nějakých bezvýznamných čísel)

Myslel jsem, že toto vlákno má hovořit o obchodech, náhledy ostatních na proběhlou obchodní seanci, doskuze o vstupu a výstupu a ne hlásit na jaké hodnotě kdo vstupuje a vystupuje.
Tím se navzájem obohatíme. Smysluplnou konzultací.


(Rh, 123, TTE, 6E atd..)
Předpokládám, že
Rh = Ross Hook
123 = strategie 123 (zná každý)
TTE = ?
graf 6E = ?
CG = ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jardo, bud v klidu, v podstate jsi to odhadl spravne ;)
Jen doplnim:
TTE = Traders Trick Entry - muzes vygooglit stranky Joe Rosse, kde je zdarma ke stazeni eBook, kde je to vysvetleno.
6E = predpokladam nejaky micro futures contract na euro (Euro FX)
CG = congestion, tedy zahusteni ceny. Financnici tomu rikaji chop, tedy kdyz cena netrenduje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Forum už sleduju delší dobu, tak sem taky něco přihodím... tak asi před čtrvnácti dny jsem začal papertradovat systém, co ještě backtestuji (zatím mám natestováno něco kolem roku a půl dat od začátku roku 2009). Pracuju v podstatě jen s Woodies CCI (časování vstupu), EMA 204 (filtr) a ATR (pro určení SL) a zkouším tři patterny (proražení nulové linky, opožděné proražení nulové linky a zero line reject po gapu) nastavení hlavního CCI je perioda 34, turbo cci necháno na periodě šest). Vstupy beru pouze 15:33-16:00. Výstupy jsou pomocí metody 2* cci proti mé pozici a druhá svíčka v tomto pohybu musí být také proti mé pozici (opačná barva). Další detaily je rozvádět asi zbytečné... Za těch 14 dní mě systém pustil do pozice snad jen první den testování (větší ztráta), teď v pátek (menší zisk), v pondělí (menší ztráta) a dnes (větší zisk). Zatím jsem plán dodržoval do puntíku, i když urovna dnes 15:57 to se mnou dost cukalo, když jsem viděl ten signál těsně před červencovovým low... vzhledem k tomu, že se SR zatím v systému nepočítám (po dokončení backtestu to plánuju znovu projet se SR jako filtrem potenciálu obchodů), obchod jsem vzal podle plánu, i když ve mě vše řvalo, ať se držím stranou... :D Vzhledem k obvykle velmi malé frekvenci obchodů uvažuju o přidání dalšího patternu s jiným výstupem případně i jiným časem ve kterém bych jej obchodoval... zrovna dnes si ale na nedostatek signálů ztěžovat nemůžu... :)

16754

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak predpoved nahodou vysla viz screen tech 100-200 usd tam bylo. posledni 3 dny jsem to obchodoval no na opačnou stranu, sak kdo ty moje nesmyslne screeny sleduje tak vi ;) Jaksi nemam naladu po dnesnim pohybu uz tam vstupovat, zas to musim rozchodit ten dnesni den a predstava ze musim byt v praci od 6-15 mne desi- zas mne ten sk....... system donutil a pohltil :(

16758

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim panove, ja jsem si dnes dovolil prepych nedodrzovat vystupy, jednoduse proto, ze muj prvni obchod skoncil ztratou a u tech dalsich trech sice pokazde proit, ovsem s velice unahlenym vystupem z pozice. Popravde nekdy mi pripada, ze dokazu z mensich trendu dostat vice profitu nez-li u cistych dlouhych trendovych pohybu. To je ale spatne a musim s tim opravdu bojovat!! Dnesni vstupy viz screenshot. Prozatim dnes plus, ale v pomeru potencialu trhu je to spatne. Mam sice dobry plan i pro vystupy, ale asi ho budu muset velkym pismem vytisknout a povesit pred sebe a cist 2* denne. Tak hodne zdaru. romanrak

16759

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...